Siirt Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Havin. 22 Yaşımdayım. Olgun Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selamlar Siirt Merkez’de yaşayan 22 yaşında genç bekar esmer bir kızım, erkek arkadaş arıyorum. 30 yaş civarı olursa mutlu olurum çünkü olgun erkekler her zaman daha çekici gelmiştir bana. Lisede yaşadığım basit önemsiz birkaç arkadaşlık dışında ciddi anlamda bana kendimi kadın gibi hissettirecek olgun bir erkek arkadaşım hiç olmadı. Olgun bir erkeği çok istiyorum çünkü bu sıralar kendimi çok yalnız mutsuz umutsuz ve ayrıca hüzünlü hissediyorum. Hepimizin bazen kendimizi sebepsiz yere mutsuz ve sıkıntılı hissettiğimiz zamanlar olmuştur. Bende şu anda öyle bir zamandan geçiyorum.

Nedenini bilmiyorum ama canım çok sıkılıyor bir şeyler yapmak istiyorum ama yalnız olunca evde oturmaktan başka hiçbir şey yapamıyorum. Lise mezunuyum ve çalışmıyorum evdeyim, ev kızıyım. Özellikle akşamları sohbet sitelerine giriyorum çünkü zaten zaman geçirebileceğim doğru düzgün bir arkadaşım yok, var olan arkadaşlarımda içimdeki mutsuzluğu gidermeye yetmiyor. Sanal ortamda kendime yeni arkadaşlar edinmeye çalışıyorum. Konuştuğum kişiler oluyor tabii ama hiçbirisi beni kendine aşık etmeyi başaramadı. Aşık olmayı ve o duyguyu yaşamayı her zamankinden daha çok istiyorum.

Yalnız olmanın bu kadar zor olduğunu ilk defa kendimde bu kadar yoğun hissediyorum.Benim için tanıştığım yerin hiçbir önemi yok sanalda tanımışım sosyal çevremde tanışmışım, ben bunlara önem vermiyorum. Benim için önemli olan karşımdaki erkeğin bana verdiği değer ve beni kendine hem aşık etmesi hemde kendine güvendirmesi. Bunlar olduktan sonra nerede tanıştığımızın hiçbir önemi olmaz. Açıkçası ben biraz maço ve sert erkeklerden hoşlanıyorum. Erkek arkadaşımın uzun boylu iri yarı ve sert tavırlı olmasını isterim. Bu tarz bir bey varsa bana yazmasını istiyorum. Bana ulaşmanız için telefon numaramı yazmak isterdim ama biliyorsunuz ki özel bilgilerimi burada paylaşmam doğru olmaz. Bu yüzden sizler bana iletişim adresinizi yazarsanız ve kendinizi tanıtırsanız konuşma imkanınız olabilir.

İsmim Asel. 65 Yaşımdayım. Genç Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam sizlere yurt dışından yazıyorum, ismim Asel. Aslen siirtliyim ama Fransa’da yaşıyorum. Türkiye’ye çok sık gelmiyorum, 2 ya da 3 senede bir defa sadece yaz aylarında birkaç hafta için Siirt’e geliyorum. Siirt’te de çok fazla kalmıyorum. Ülkeme gelmişken tatil yapmak amacıyla Bodrum’daki yazdığıma gidiyorum. Bu yıl geldiğimde Siirt’te biraz daha fazla kalmak zorundayım, bazı işlerimi halletmem birkaç haftamı alabilir. Ne zaman Türkiye’ye gelsem benim için hep sıkıcı geçmiştir. Belki aklıma daha önce gelseydi bu şekilde bir ilan vermek daha öncede deneyebilirdim ama şimdi aklıma geldi ilan vermek istedim.

Siirt’te yaşayan yaş olarak benden daha genç dinamik bir beyefendi ile tanışmak için buradayım. Türkiye’de değil ama Fransa’da internet ortamından tanışıp arkadaş olduğum ve bana çok iyi gelen arkadaşlarım olmuştur. Ama Türkiye’de ilk defa olacak. Umarım beğeneceğim biri karşıma çıkarda bu yazı sıkılmadan eğlenceli olarak birlikte getirebiliriz. 65 yaşındayım haliyle yaş olarak eskisi kadar güzel değilim eskisi kadar çekicide değilim, bunun farkındayım. Ama yaşım ne olursa olsun kendime bakıyorum dikkat ediyorum sağlıklı ve beslenmeye ve sağlıklı yaşamaya çalışıyorum.

Eskiden aşırı makyaj severdim ama belirli bir yaştan sonra aşırı makyaj kadında güzel durmuyor galiba.Esmer tenli biriyim mizacım biraz serttir bir kadına göre ama normalde hiç sert biri değilimdir. Aksine çok yufka yürekli çok nazik ve kibar bir hanımefendiyim. Eşimi uzun yıllar önce kaybettim,onu kaybettikten sonra hayatıma giren erkekler oldu tabiki. Dürüst davranmam gerekirse, erkekler konusunda çok iyi anılarım olmadı. Sevdiğim insanları hep erken kaybettim. Türkiye’ye her geldiğimde görüşebileceğim birini arıyorum. Samimi ve ciddi beyler yazsınlar.

Siirt’te Yaşıyorum. Adım Çiğdem, Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Hülya Siirt’te yaşıyorum. Özel sektörde çalışıyorum. Yalnız bir kadının ve bu yalnızlıktan kurtulmak için erkek arkadaş arıyorum. 39 yaşında sarışın bir kadınım. Yaşamayı gülmeyi eğlenmeyi dostlarımla arkadaşlarımla vakit geçirmeyi çok severim. 28 yaşındayken bir evlilik yaptım. 2 yıl evli kaldıktan sonra eşimden ayrıldım. Bu sürede çocuğum olmadı. Sohbet ve arkadaşlık siteleri benim çok yabancısı olduğum yerleri değil. Özellikle eşimden ayrıldıktan sonra arkadaşlık siteleri benim için bir bakıma kurtarıcı gibi oldu, çünkü çok sıkılıyor ve çok bunalıyordum. Sanal ortamda kendime arkadaşlar buldum.

Bunların içerisinde flört ettiğim erkeklerde oldu. Ben seviyeli ve ciddi bir kadınım, bu yüzden hayatıma aldığım erkeklerinde seviyeli ve ciddiyetli olmasını isterim. Özel günlerim haricinde spor giyinmeyi seviyorum, kendimi daha rahat hissediyorum. Sanal ortamda arkadaşlık kurmak bana çok eğlenceli geliyor ve çok heyecan verici buluyorum. Hayatımda bağlı olduğum hesap vereceğim hiç kimsem yok. Zaten birazda bu yüzden yalnızım. Kimseye hesap vermiyor olmanın yalnız olmanın güzel yanlarıda var tabi ki ama çok sıkıcı yanlarıda var. Sosyal hayatında çok enerjik sosyal biriyimdir.

Çok fazla arkadaş çevrem var ama tabi beni heyecanlandıran hiç kimse yok çevremde. Belki buradan bulabilirim umuduyla bu ilanı sizler için ve kendim için oluşturdum. Aradığım erkekteki özelliklere gelince yaş olarak belirli bir sınır koymak istemiyorum ama çocuk denecek yaştaki biriyle ya da yaşı çok ilerlemiş biriyle uyum sağlayamayız. Yaşı bana uygun olan herkes yazabilirm. Burada sizden istediğim kendinizi tanıtırken lütfen gerçekçi olun ve sadece gerçekleri yazın. Beni etkileyebilmek için olduğunuzdan farklı tanıtmayın. Bugün kendinizi farklı tanıtarak beni etkilemeyi başarabilirsiniz ama yarın bir gün arkadaşlığımız ilerlediğinde söylediğiniz yalanlar açığa çıkınca çok mahçup olabilirsiniz. Ben yalana katlanamayan bir kadının, zaten evliliğim de bu yüzden bitmişti. Siz siz olun bana asla yalanlarla gelmeyin. Ssadece gerçekçi olun ve gerçekte kimseniz bana kendinizi o şekilde tanıtın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*