Siirt Evlenmek İsteyen Bayanlar

Siirt evlilik siteleri, Baykan evlilik ilanı veren olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları, Eruh evlenmek isteyen genç ve güzel kızlarla tanışma, Kurtalan evlenmek isteyen bayanların fotoğrafları, Tillo evlenmek için zengin erkek arayan çekici bayanlar, Pervari 45 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar, Şirvan evlenmek isteyen türbanlı bayanların telefon numaraları..

Siirt’te yaşıyor ve evlenmek istemenize rağmen işler bur türlü yolunda gitmiyor ve aradığınız aşkı bulamıyorsanız islamisayfalar.com olarak sizler için Siirt’ten bizlere ulaşan evlilik ilanlarını yayınlıyoruz. Hayatınızı baştan sona değiştirecek, aşkı ve sevgiyi size dolu dizgin yaşatacak olan kişinin ne zaman karşınıza çıkacağını bilemezsiniz. Ama bu bilinmezliği ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmak zorundayız. Yaşınız,işiniz ve konumunuz ne olursa olsun, evlenmek ve mutlu olmak isteyen herkes sayfamıza katılarak kendi ilanını oluşturabilir.

💘Siirt’te Yaşıyorum. İkinci Evliliğim Olacak. Ciddi ve Ailesine Değer Veren Birini Arıyorum. 💘

Merhaba Selma ben Siirt merkezden. 38 yaşımdayım ve dulum. Kısmet olurda eğer, bu ikinci evliliğim olacak. Evlenirken boşanmak aklından bile geçmedi. Sorsalar gülerdim heralde ama evlendikten sonra herşey o kadar hızlı değişti ki, o evde birgün hatta bir dakika bile fazladan kalmaya tahammülüm yoktu. İlk evliliğimde zaten herşey yolunda gidiyor olsaydı bile birkaç yıl çocuk yapmayı düşünmüyordum. Zaten sevgiyi ve saygıyı biraz hızlı tükettiğimiz için çocuk yapmakta o an için delilik olurdu. Bir çocuğum olmasını çok isterim, hatta herşeyden çok isterim ama iyiki olmamış diyorum.

Çocuğum olsaydı boşanmak o kadar kolay olmazdı. Her akşam eve sarhoş gelen bir adamı istemiyorum artık hayatımda. Alkol ve sigaraya karşı eski eşimden sonra bir nefret oluştu bende. Sürekli içiyor ve hakaret ediyordu çünkü. Boşandıktan sonra bazı tanıdıklarında yardımıyla bir hastaneye girdim ve özel bir hastanede çalışıyorum. Maddi olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar kazanıyorum. Zaten tek başıma olduğum için fazla masrafım olmuyor. Kumral bir kadınım. Güzel olduğumu iddia edemem ama çok çirkin olduğumuda düşünmüyorum. Yeniden evlenmek istiyorum ama bu sefer aceleye getirmeden doğru düzgün biriyle olmak zorunda.

Yeniden aynı sorunları ve aynı acıları yaşamak istemem. Yaşım daha fazla ilerlemeden evine ve eşine bağlı olabilecek birini bulup, sade huzurlu yaşayabileceğim yeni bir hayat kurmak istiyorum. Çok fazla birşey istiyor sayılmam aslında ama, o dürüst erkeği bulmak kolay olmayacak galiba. Evimin her zaman düzenli ve temiz olmasına dikkat ederim. Yemeklerim iyi sayılır. Çok konuşkan bir kadın değilim. Yerine göre ve gerektiği kadar konuşurum. Ciddi birileri varsa burada tanışabilirim.

💘29 Yaşımdayım.Siirt’ten Genç ve Bakımlı Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Selamlar, Baran ben. Aslen Siirt Tillo’dan ama şu an Bodrum’da turizm sektöründe çalışıyorum. 1 yıldır buradayım. Memlekette iş imkanı bulamayınca daha önce burada çalışan bir arkadaşım aracılığı ile burada çalışmaya başladım. İlk günler iş bulmuş olmanın ve artık kendi ayaklarım üstünde duracak olmanın mutluluğu ile hiçbirşey beni zorlamıyor, her zorlukla mücadele ediyordum ve renkli bir çalışma ortamında olunca herşey beni mutlu ediyordu. Tüm olumsuzluklara rağmen mutluydum. Ancak zamanla aslında etrafımdaki tüm imkan ve olanaklara rağmen kendimi bu dünyaya alıştıramadım.

Sonuçta bu benim işim herşeye katlanırım,hayatımı kazanmak için ama içimdeki boşluk her geçen gün biraz daha büyüyor. Biraz daha huzursuz ve yalnız hissediyorum her günün gecesinde kendimi. Özellikle geceleri otelde odama çekilince duygusallaşıyorum ve neyi özlediğimi bile bilmeden içimde derin bir özlem duygusu hissediyorum. Köyde yetişmiş biriyim. Galiba birazda bu yüzden duygusal biriyim. Büyük şehirlerin renkli geceleri ilk günlerde bana heyecan versede kendimi bulamıyorum bu ortamlarda. Bu kararı vermeden önce çok düşündüm.

Başarabilirmiyim,bir kadını maddi manevi mutlu edip,ona huzurlu bir yaşam sunabilirmiyim diye. Neden olmasın ki. Benim gibi sade ve huzurlu bir yaşam kurmak isteyen birini bulduktan sonra neden olmasın. Memleketimden genç ve güzel biriyle evlenmek istiyorum. Çalışma ortamımda etrafımda çok fazla yaş olarak bana uyan kız var ama,onların yaşam tarzı bana hiç uymuyor. Ben onları mutlu edemem onlarda beni mutlu edemez. Benimle Bodrum’da yaşamak isteyen, evlenmek ve aile kurmak isteyen Siirtli genç bir kızla tanışıp evlenmek istiyorum.

💘Selamlar,Aşk Evliliği Yapmak İstiyorum.Yaşım 45.Olgun ve Dürüst Erkekler Yazsın.💘

Adım Berna, Siirt’te bir özel banka çalışanıyım. Maddi sorunum yok ama aşk hayatım içler acısı. Olursa bu ilk evliliğim olacak. Ailem Bursa’da yaşıyor. Emekli olunca bende o taraflarda bir yere yerleşmeyi düşünüyorum. Şimdilik burada kalmak zorundayım. Aşka ve sevgiye değer veren,alımlı ve her duyguyu tutku ile yaşamak isteyen bir kadınım. Yaşım 45 olsada bazı duyguları hiç yaşamadığım için kendimi çok genç hissediyorum. Yaşamak istediğim ancak hislerime karşılık bulacağım bir erkekle tanışma fırsatım olamadığı için ruhumda karanlıkta kalmış bir taraf var.

O karanlığı aydınlığa çevirip bahar çiçekleri açtıracak, keyifli ve eğlenceli birine aşık olarak hayatımı birleştirmek gibi bir hayalim var. Çevremde hep o kişiyi aradım ama her bulduğumu sandığımda mutluluğum uzun sürmeden yanıldığımı anladım. Mecburen hayatıma anlam katacak aşkı ve değeri burada aramak zorunda kaldım. Biri bana evlilik ilanı vereceksin dese katıla katıla güler hiç ciddiye almazdım onu. Ancak içimdeki karanlık beni o kadar çok boğuyor ki, bunun verdiği acıyı bastırmak için bana çok saçma gelen şeyler bile artık mantıklı gelmeye başlıyor.

Bu yüzdende burada aranızdayım. Maddiyatın mutluluk getirmediğini en iyi kendi yaşantımdan biliyorum. Bu yüzden aşık olarak hayatıma renk katacak, beni hayallerime kavuşturacak tutkulu bir erkekle evlenmek isterim. Sadece aşk yetmez ama, eğitimli, kültürlü ve iyi bir işe sahip daha önce evlenmiş boşanmış olsa bile çocuksuz birisinin olması gerek. Evlilik gibi ciddi bir konuda biraz mantıklıda olmak gerekir. Yoksa o evlilik çok uzun ömürlü olmaz. Bu yaşta evlenip birde üzerine dul kalmak istemem. Maddi manevi sorunsuz bir bey istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*