Şile Bayan Arkadaş

İsmim Feyza.Şile’den Güvenilir Elit Erkek Arıyorum.

İsmin Feyza, Şile’de yaşıyorum. 32 yaşındayım ve güvenebileceğim elit bir erkek arkadaş arıyorum. Sanırım artık biz kadınların erkek arkadaş edinirken en büyük sorunu güven ve samimiyet. Çünkü kadınlar olarak erkekler tarafından çok üzüldüğümüze inanıyorum. Sadece kendi adıma söylemiyorum. Benimde karşıma çıkan hayatıma giren erkekler oldu ve birçoğuda hayırsız çıktı, hepsi beni hayal kırıklığına uğratarak büyük üzüntüler yaşattılar. Ancak çevremden gördüğüm kadarıylada erkeklerin büyük bir çoğunluğu böyle. Artık yeniden hiçbir erkeğin beni üzmesine izin veremem. Çünkü ben kendimi o kadar değersiz hissetmiyorum.

Bu yüzdende değerimi bilecek biriyle tanışmak istiyorum. Daha önceleri bu tarz şeylere hiç takılmaz beni rahatça gezdirip eğlendirebilecek ve yakışıklı bir erkeğe güvenerek onunla arkadaş olabilirdim. Bu şekilde kurduğum arkadaşların sayısı hiçte az değil ancak hepsi hüsranla ve gözyaşıyla bitti. Ağlayan taraf hep ben oldum. Tabiki hayatıma giren hiçbir erkeğin ağladığını zannetmiyorum. Çünkü ben hiçbirini üzmedim ve hepsine hak ettiklerinden çok daha fazla değer verdim. Anladım ki gereğinden fazla verilen değer o insana İyilik yapmak değil, aksine ona kötülük yapmış oldum.

Şile’de bir medikal firmasında çalışıyorum. Çalıştığım iş yerinde çok mutluyum aslında. Ben hayatımdan genel olarak memnunum ve mutlu sayılırım. Sadece samimi yanımda görmekten mutluluk duyacağım biriyle tanışmak istiyorum. Şile’de yaşıyorsanız ve karakterinize güveniyorsanız beni mutlu edeceğinize ve benimle mutlu olacağınıza inanıyorsanız tanışmayı isterim ama buraya sosyal medya adresimi ya da telefon numaramı yazamam. Bir kadın olarak neden yazamadığımı bir çoğunuz tahmin edersiniz. Erkekler bu konuda biraz daha rahat olduğu için tanışmak isteyen kişiler bana ulaşabileceğim bir adres yada numara yazarlarsa görüşebiliriz. Şile dışından birini çok düşünmüyorum ama eğer ilgimi çekmeyi başarabilirseniz İstanbul’un diğer yerlerindende yazabilirsiniz.

Şile Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları.

Şile’den olgun yalnız ve dul bayanlarla tanışmayı onlarla arkadaşlık yapmayı sohbetinizi ilerleterek ilişkinizi sosyal ortamımıza taşımayı istiyorsanız bu sayfamızda İstanbul Şile’den erkeklerin ve bayanların arkadaşlık ilanını bulabilir arkadaş arayan yalnız bayanlarla tanışabilirsiniz.

Şile arkadaşlar arayan olgun bayan telefon numaraları. Şile evlenmek isteyen genç kızların WhatsApp numaraları. Şile arkadaş arayan 40 yaş üstü dul bayan numaraları. Şile evlenmek için arkadaş arayan genç kızlarla WhatsApp sohbet. Şile kamudan erkek arkadaş arayan bayanlar. Şile olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları.

Selam, Şile’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Necla, İstanbul Şile’de yaşıyorum. Olgun erkek arkadaş bulmak istediğim için bu ilanı yazıyorum. İstanbul Şine’den olgun seviyeli bir erkek arkadaş istiyorum çünkü uzun süredir hayatımda kimse yok ve artık bu yalnızlık bana iyice sıkıcı gelmeye başladı. Yalnızlığı bazen seviyorum, bazen iyi geliyor kafamı dinlemiş oluyorum, kalbimi dinlendirmiş oluyorum ama sürekli yalnız kalıncada Hayat anlamsızlaşmaya başlıyor şimdi hayatıma anlam katacak bana yeniden yaşamayı heyecanıyla umut verecek sevgiye aşka değer veren dürüst birini bulmak istiyorum.

Şile’yi çok seviyorum çok güzel bir yer ama ne kadar güzel olursa olsun yalnız olunca gittiğim her yer bana aynı geliyor. Hayattan keyif alamadıktan sonra yaşadığım yerin ne kadar güzel olduğunu bir anlamı kalmıyor. 28 yaşındayım şimdiye kadar hayatıma giren erkekler hep benden yaş olarak çok olgun erkekler oldu, genç erkeklere hiçbir zaman ilgi duyamadım. Dikkatimi çekmediler. Olgun karizmatik erkekler ise her zaman benim ilgimi çekmeyi başarmıştır. Üniversite mezunuyum 3 yıldır Şile’de bir kamu kurumunda çalışıyorum. Daha uyumlu olabilmek için benim gibi kamu çalışanı özgür bekar bir erkekle tanışmak istiyorum. Evli olan biriyle görüşmek istemem aldatılmak benim için ne kadar acı veren bir duygu ise başka bir kadınında benimle aldatılmasına asla tahammül edemem. Bu yüzdende evli bir erkekle olamam.

Evlenmiş eşinden boşanmış ama çocuğu olmayan biriyle anlaşabilirim. Aşık olmak o heyecanı hissetmek çok güzel bir duygu olduğu için biriyle arkadaş olurken mantığıma çok fazla önem vermiyorum. Duygularımla hareket ederim bu tür durumlarda. Bazen duygularım beni yanıltmış olsa bile ben yinede duygularıma değer veriyorum. Daha önce yine böyle bir arkadaşlık sitesinde tanıştığım bir erkek arkadaşım olmuştu. Onun bana çok fazla yalan söylediğini gördüğümde çok büyük hayal kırıklığı yaşadım çünkü onu çok seviyor çok değer veriyordum. Yeniden aynı üzüntüyü yaşamak istemiyorum. Bu yüzden lütfen sadece dürüst davranabilen çileler falan olgun erkekler yatsın bana. Birbirimize karşı dürüst olduğunuz sürece anlaşamayacağımız çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmaz Ama dürüst olamazsak bu arkadaşlığın çok fazla uzun sürmesini beklemek sadece bir hayal olur.

Selam, Şile’den Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ben Burak. İstanbul Şile’de yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Benim gibi genç bir bayanla tanışabilmek için bu mesajımı yayınlamak istedim. Açıkçası ben kadınların hayal ettiği yakışıklı bir erkek değilim bunun farkındayım, birazda kadınlara karşı çok rahat olamıyorum. Biraz utangaç biriyim. Aslında çok samimi eğlenceli biriyimdir ama kadınlara karşı rahat olmayınca eğlenceli yanlarımı çok fazla gösteremiyorum. Ama kendimden o kadar eminim ki, bir kız arkadaşım olsa onu gerçekten her şeyimle çok sevebilir ona karşı son derece samimi olabilirim ve onu mutlu etmek için adeta hayatını ona adayabilirim.

Aşktan ve sevgiden bu kadar uzak kalmış genç biri olarak hayatımda bir kadının olmaması sevdiğim birinin olmaması en kötüsüde beni seven birinin olmaması bana çok ağır geliyor. Ama biliyorum ki Mutlaka dış görünüşe önem vermeyen yakışıklı olmasa bile samimi kendisini çok sevecek erkek arkadaş arayan genç ve güzel bayanlarda mutlaka vardır. Ben onlardan biriyle tanışarak uzun süreli bir arkadaşlık kurabilmek için buradayım. Burada bir televizyon kanalında bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Ayrıca bilişim sektöründe kendime ait çalışmalarım var.

İş hayatım biraz yoğun olsada beni sevecek bir kadın ile tanışabildiğim zaman hayatımdaki öncelik işim değil kesinlikle o kadın olacaktır. Çünkü insanın kendisini seven değer veren birini bulması o kadarda kolay değil. Onu bulmuşken kaybetmek istemem. Bunun içinde elimden ne geliyorsa yaparım. Kadınlara karşı biraz utangaç olmam şimdiye kadar bana çok şey kaybettirdi. Her ne kadar kendimi değiştirmeye çalışsamda bunu şimdiye kadar başaramadım. Galiba tanıştığım kişiye biraz alışana kadarda biraz zorlayacağımın farkındayım. Umarım beni bu konuda şimdiden anlayışla karşılarsınız. İstanbul Şile’de yaşayan yaşı bana uygun sevgiye ve samimiyete değer veren uzun süreli arkadaşlık arayan biriyle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/sile-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*