Sincan Bayan Arkadaş

Selam. Sincan’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

29 yaşındayım, Ankara Mamak’ta yaşıyorum. İsmim Yazgülü, bekar ve ailesiyle yaşayan bir kadınım. Sincan’dan 30 yaş üzeri erkek arkadaşla tanışabilmek için buradayım. Aslen Muşlu’yuz ama babam burada çalıştığı için uzun zamandır bende ailemle birlikte burada yaşıyorum. Gezmeyi eğlenmeyi özellikle akşamları erkek arkadaşımla birlikte eğlence mekanlarında vakit geçirmeyi seviyorum. Çok duygusal biri olduğumu söyleyemem ama yinede aşık olmayı ve aşkın verdiği heyecanı hissetmeyi seviyorum. Yengeç burcu bir kadınım. Gerek iş hayatımda gerek sosyal yaşamımda kararlı ve tuttuğunu koparan biriyim. Aşk ve arkadaşlık konusunda çok aceleci birisi değilim, zamana yaymayı tercih ediyorum.

Tanıştığım birisiyle hemen kısa süre içerisinde yüz yüze görüşmeyi kabul etmiyorum. Özellikle sanalda tanıştığım kişilerle bu süreci daha uzun tutuyorum. Çünkü sanalda tanıştığım kişilerin daha fazla yalan söylediğini biliyorum ve buna daha önce birçok kere şahit oldum. Buradan tanıştığım birinden tam olarak emin olmadan yüz yüze görüşmeyi kabul etmiyorum. Bu konuda ısrarcı olan erkekleride sevmiyorum. Eğer buradan biriyle tanışırsam ve ondan hoşlanırsam yüz yüze görüşmek için ısrarcı olursa arkadaşlığımı bitiririm. Bu konu benim için bu kadar önemli.

Hiçbir konuda ısrarı sevmem, ısrar edildiği zaman kendimi baskı altında hissediyorum, kendimi baskı altında hissettiğim zaman huzurum kaçıyor ve bunu yapan kişiye karşı hiçbir sempatim kalmıyor. Bu yüzden tanışacağım kişiye şimdiden söyleyebilirim ki hiçbir konuda ısrarcı olmamalısınız. Eğer bir konuda ısrar edecekseniz bana olan sevginiz verdiğiniz değer ve bana göstereceğiniz ilgi konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Yapmayı istemediğim şeyler konusunda asla bana karşı ısrarcı olmayın ve hiçbir konuda üstelemeyin. Güzel çekici ve sarışın bir bayanım. Sincan’da özel bir şirkette çalışıyorum. Çok fazla gelirim olmasada temiz ve rahat bir işim var bu yüzden işimden memnunum. Sincan’da yaşayan 30 yaş üstü dürüst ve seviyeli kişilerin yazmasını bekliyorum.

Sincan Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Sincan arkadaş arayan olgun bayanlarla tanışma. Sincan erkek arkadaş arayan olgun bayan ilanları. Sincan 2022 arkadaşlık ilanları. Sincan olgun erkek arayan bayanların WhatsApp numaraları. Sincan evlenmek isteyen olgun bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Sincan güncel arkadaşlık ilanları ve sohbet. Sincan ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Sincan ücretsiz evlilik ilanları. Sincan dini evlilik ilanları ve WhatsApp sohbet. Sincan olgun erkek arayan genç bayanlarla WhatsApp sohbet.

Adım Erdal. Sincan’dan Evlenmek İsteyen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Erdal, 32 yaşındayım Ankara Sincan’dan yazıyorum. Evlenmeyi istiyorum ama çevremde evlenmeyi isteyebileceğim bir hanımefendi ile ilişki kuramayınca bu ilanı yazma gereği duydum. Benim için sosyal hayatımda tanışmışım ya da sanal ortamda tanışmışım hiçbir önemi yok. Bazı insanlar sanal ortama karşı belki önyargılı olabilir ama benim öyle bir önyargım yok. Çünkü ben daha öncede sanal ortamlarda ve arkadaşlık sitelerinde bulundum, bu ortamlardan çok iyi arkadaşlarımda oldu. Bu yüzden benim internet ortamından tanışmalara karşı herhangi bir önyargım yok. Buradan biriyle tanışmak istiyorum ama tanışacağım kişinin evlilik konusunda kesinlikle ciddi ve kararlı olması gerekiyor.

Kararlı olmanız, niyetinizin ciddi olması benim için önemli çünkü ben daha öncede böyle bir ilan vermiştim ve bir bayanla tanışmıştım. Arkadaşlığımız ve ilişkiniz gayet iyi gidiyordu, birbirimize çok değer veriyorduk. Hatta ailemle bile tanışmıştı. Bende onun ailesiyle tanıştım. Tanıştığım kişi başka bir şehirde yaşıyordu. Sürekli onu ziyarete gidiyordum. Tabi uzak şehirdeki birinin yanına gidip gelmek kolay olmuyor. Ama bütün zorluklara rağmen onunla evlenmeyi istiyordum ve bunun içinde elimden gelen her şeyi yaptım.

Tanıştığın bayanda benimle evlenmeyi istiyordu ancak ben ona ciddi manada evlilik teklif edince kararsız olduğunun farkına vardım. Bu kararsızlığı karşısında hem onun ailesine hem kendi aileme karşı çok mahcup oldum. Sürekli küçük bahanelerle evlenmeyi istemiyordu, bana söylediği tüm bahaneleri gidermek için elinden geleni yaptım ama her seferinde başka bahaneler öne sürüyordu. Bir yerden sonra bende mücadele etmeyi bıraktım ve ayrıldık. Aradan 2 yıl kadar geçti ve şu an yeniden biriyle tanışarak evlenmeyi istiyorum. Eğer benim kadar kararlı ve ciddiyseniz tanışabiliriz. Ancak bu sefer uzak yerlerden istemiyorum. Sadece evlenmeyi isteyen Sincan’da yaşayan bayanlar yazarsa sevinirim.

35 Yaşımdayım. Sincan’dan Yakışıklı Erkek Arıyorum.

Merhaba, Ankara Sincan’dan yazıyorum, ismim Ayça. 35 yaşında dul sarışın bir kadınım. Çocuğum yok ve ailemle beraber yaşıyorum. Dışarıda çok fazla vakit geçirmiyorum, eşimden ayrılalı çok uzun bir zaman olmadı, sadece birkaç ay önce ayrıldım. Şu an psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için daha çok evde vakit geçiriyorum ve dışarıya çok fazla çıkmıyorum. Eski eşimle ayrılma nedenimiz onun çok fazla kötü alışkanlıkları olması ve evine vakit ayırmaması oldu. Aslında evliliğimizin ilk yıllarından bu yana hep aynı sorunlarımız vardı ama sonraları artık neredeyse evine hiç gelmiyordu.

Ne kadar mutsuz bir evliliğimde olsa alıştığımız bir hayattan kopmak beni kötü etkiledi ve kendimi boşlukta hissediyor gibiyim. Bu boşluğu ancak samimi iyi bir arkadaşlıkla doldurabileceğime inandığım için Sincan’da yaşayan devamlı olarak görüşüp konuşabileceğim yakışıklı olgun bir beyefendi yine tanışmayı istiyorum. Tanışmak istediğim kişinin sadece samimi olması ve bana ilgi göstererek bana kendimi iyi hissettirmesini istiyorum. Aslında ben şu anda aşka çok hazır birisi değilim çünkü eşimden yeni ayrıldım. Ben çok yorgunum biraz kafamı dinlemek istiyorum ama dinlenirkende yalnız kalmayı istemiyorum.

Aşk hayatımda şimdiye kadar çok üzüldüm ve kırıldım duygularımı umursayan hiç kimse olmadı. Evlenmeden önceki erkek arkadaşlarım dahi duygularıma hiç değer vermediler, evlendiğim eşimi zaten hiç saymıyorum bile. Eşim ne duygularıma değer verdi ne de kurduğu aileye sahip çıkabildi. Sincan’da olmayanlar yazmasın lütfen. Çünkü aradığım telefon arkadaşlığı ya da sanal bir arkadaşlık değil, görüşebileceğim hayatımda yer alabilecek kişiler yazsınlar sadece. Evli olan beylerinde yazmasını istemiyorum. Sincan’da olan bekar ve düzgün karakterli kişiler yazsınlar. Bana yazacak olan kişiler kendilerini detaylı tanıtsınlar lütfen ve ayrıca sosyal medya hesabı yazarlarsa ilk olarak oradan iletişim kurabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/sincan-bayan-arkadas/,

2 yorum

  1. Selam ben 25 yaşındayım ankara sincan da yaşıyorum niyetim ciddi evlilik ama öncelik tanışıp sohbet muhabbet etmek istiyorum kafamız uyarsa evleneceğiz dürüst kalbi temiz bayan eş arıyorum yaş 20 ile 27 yaş olur bana 0537770**43 arayın bekleyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*