Sinop Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba. Sinop’tan Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Adım Nagihan. 32 yaşında, 168 boy ve 55 kiloyum. Burcum yay. Tam bir yay kadınıyım. Sinop’ta özel bir şirkette muhasebe müdürü olarak çalışıyorum. Beni tanıyan etrafındaki arkadaşlarım en az Karadeniz kadar hırçın olduğumu söyler. 🙂 spor, müzik, dans,eğlence benim için vazgeçilmez. Aslen Trabzonlu’yum. Sinop’ta bir bayan arkadaşımla birlikte kalıyoruz. Açık sözlü her zaman net olmayı tercih ediyorum. Karşımdaki kişininde her zama  açık sözlü olmasını beklerim. Öyle entrikalara, küçük oyunlara tahammülüm olmaz.

Sportif, olgun, karizmatik ve ağırbaşlı erkekler her daim daha çekici gelmiştir bana. Daha önce evlilik yapmadım. Birlikte olacağım kişinin medeni durumu veya daha önce evlenmiş olması önemli değil benim için. Önemli olan bana olan sadakati, bana verdiği değer ve ilişkimizi korumak adına göstereceği özen önemlidir. Ayrıca birlikte olmak istediğim erkeğin benden her yönden daha ileride kültürlü ve bakımlı olması gerekir. Gerektiğinde beni yönlendirmesi hoşuma gider. Ulaşımın bu kadar hızlı olduğu bir zamanda hoşlandığım kişinin nereden olduğu, hangi şehirde yaşadığı çok önemli olmasa da yine de Karadeniz civarında olmasını isterim. İstedigim her zaman gözlerine bakıp, kokusunu duymak isterim. Sinop ve çevresindeki beylerden mesaj bekliyorum.!

Sinop sevgili arayan bayanlarla tanışma, Ayancık kapalı ve türbanlı bayanlarla sohbet, Boyabat zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Dikmen evlenmek isteyen bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Erfelek sevgili arayan üniversiteli kızlarla tanışma ve sohbet, Gerze olgun bayanların whatsapp numaraları, Türkeli suriyeli bayanlarla tanışma, Durağan ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak, sohbet etmek,  arkadaşlık ve dostluk kurabileceğiniz islamisayfalar.com aile sıcaklığında ki ortamı ile reel yaşamınızdaki heyecanı duyabilirsiniz. 

Sinop Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları 

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri bu başlığımızda sizlerle yine her zaman olduğu gibi sizden gelen ve paylaşılmasını istediğiniz yazılardan, Sivas’tan bizlere ulaşan M.Kahraman arkadaşımızın anısını paylaşmak istiyoruz..

Merhaba islamisayfalar.com okuyucuları.!

Adım M.Kahraman..Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde yaşadığım bir anım ve beni çok etkileyen birinden bahsetmek istiyorum sizlere..

Üniversiteyi daha yeni bitirmiştim,ancak ailemle değil de üniversite okuyan arkadaşlarla birlikte aynı evde kalıyorduk. Bazen canım sıkıldığında bende arkadaşlarla birlikte kampüse gidiyor zaman geçiriyordum. Bir akşam mühendislik fakültesinin kantininde arkadaşlarla otururken önümden esmer güzeli bir kız geçti ama..İnanın o an hissettiklerimi kelimelerle ifade etmem imkansız. Önünden geçerken attığı ger adımda benim içimde depremler oluyordu. Arkadaşlara onu tanıyıp tanımadıklarını, kim olduğunu falan sordum ama içimizde onu tanıyan yoktu. Herkes derse gittiğinde biraz araştıma yaptım ama isminin Şebnem olduğunu öğrendiğim kızın sınıfına kadar buldum ve hemen bir çiçekçiye gidip bir gül aldım. Derse ara verdiklerinde sınıflarından birine hangi sırada oturduğunu sordum ve kitabının arasına bir zarfın içinde küçük bir gül ve birde not bıraktım. 

Bir sonraki ders arasında şebnem yine kantine geldi. Çayını içerken etrafına meraklı gözlerle bakıyordu. Notu ve gülü almış etrafında kendisine bakan biri varmı diye bakarken ben müzik kutusuna bir şarkı attım ve o şarkının sözleri ile zarftaki notta aynı sözlerin olduğunu duyduğunda yüzündeki şaşkınlık iyice artmıştı. Okul çıkışı şebnemi otobüs durağına kadar takip ettim. Daha önce onun öğrenci evinde kaldığını öğrendim ve otobüsten indiğinde yanina gidip konuşacaktım. Onunla aynı otobüse bindim ve yanımda bir arkadaşım vardı.

Ancak otobüs kız yurdunun önüne geldiğinde şebnem indi. Onun evde kaldığı bilgisi yanlış çıktı. Otobüs hareket etti ve şebnem inmiş biz otobüste kalmıştık. Hemen bir sonraki durakta inip kız yurdunun oraya gittik ve yurttan tanıdığımız bir bayandan yardımcı olması için ricada bulundum. Bir demet çiçek ve küçük bir hediye gönderdim Şebnem’e.Daha sonra çiçeği aldığında çok mutlu olduğunu öğrendim gönderdiğim kişiden. Ertesi gün yurdun numarasını aradım ve Şebnem’i anons ettirdim. Birkaç kez bu şekilde telefonda konuştuktan sonra birgün buluştuk.  O kadar narın,o kadar bir güzelligi vardı ki karşımda adeta güneş gibi, ay gibi parlıyordu. 

Bu görüşmeden 2 gün sonra askere gitmek zorunda kaldım. Geride sadece Şebnem’i değil, hayallerimi, umutlarımı, beni mutlu eden, yüzümü güldüren, içimde bahar sevincini yaşatan ne varsa geride bıraktım. Askerde birkaç kezde telefonda görüştükten sonra o ceylan gözlüyü bir daha ne görebildim ne de sesini duyabildim. Bu anımı sizlerle paylaşmak istedim. Bu fırsatı sunan ve okuyan herkese çok teşekür ediyorum.!

Değerli islamisayfalar.com okurları sizlerde ana sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz anılarınızı yorum bölümünden yazarak bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.!♥

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*