Sinop Dul Bayanlar

 

 

Merhaba, Sinopta Yaşıyorum. Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Lena. Sinop merkezde yaşıyorum. Babam bir Türk ve annem Kiev’li. Ben daha çok kendimi Türk gibi hissediyorum ama anneme daha çok benziyorum. Annem tatil için Türkiye’ye geldiğinde tanışmışlar annem ve babam. Babam daha çok kendi halinde sürekli işleri ile ilgilenen açıkçası haftada bir falan aynı masaya oturup yemek yiyebildiğim biri. Hep öyleydi çocukluğumda da fazla göremezdim zaten. Annem zaten birçok kadın gibi moda ve tatil peşinde günlerini geçiriyor. Neyse ki bana bakıcı tutmayı akıl ettilerde en azından büyüyebildim biraz.Yani anlayacağınız sevgiye ve ilgiye susamış biriyim.

Herhangi bir işte çalışmıyorum. Ama hobi olarak yaptığım bazı şeyler var zaman geçirmek amaçlı. Elbise tasarımı ve takı tasarımı yapıyorum. Bu konuda hiç bir eğitimim yok hem araştırıyorum hemde birşeyler yapmaya çalışıyorum, fena da sayılmam bu konuda. Belki birgün profosyonel anlamda tasarımlar yapmayı başarabilirim. Tam bir deniz tutkunuyum. Denizi  olmadığı bir şehirde nefes alamam, bunalırım.

Daha önce hayatıma aldığım birkaç erkek oldu. Bazıları uzun sürdü bazıları başlamadan bitti. Sanal ortam benim çok yabancı olduğum bir ortam. Bir arkadaşımla yanlızlıktan falan dertleşirken tavsiye üzerine geldim. İlk başta tabiki bazı tereddütlerim oldu ama siteyi inceleyince siteden ve ortamdan yana tereddütüm kalmadı. Ama tabi tanıştığınız kişinin ne olduğunu anlamak için bir süre konuşmak ve hatta birlikte zaman geçirip paylaşımda bulunmak gerekiyor. Kadın olarak tereddüt etmemi, yaşadığım güven sorununa hak verirsiniz diye tahmin ediyorum. Hergün sosyal medyada şiddete uğrayan kadın haberleri görüyoruz. Onlardan biri olmamak için titiz ve seçici olmak zorundayım. Aksi halde biraz mutlu olmayı beklerken tam aksine büyük acılarla karşı karşıya kalabiliriz. Sinop merkezde yaşayan, eğitimli kültürlü ve güvenebileceğim birine ihtiyacım var. Düzgün bir ilişki isteyen beyler mesaj atabilir. 

Sinop dul bayanlarla tanışma, Boyabat sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Dikmen suriyeli dul bayanlarla whatsapp sohbet, Ayancık ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlarla sohbet, Gerze olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları,  Saraydüzü seviyeli ilişki isteyen yanlız bayanların whatsapp numaraları, Durağan evlenmek için sevgili arayan bayanlar, Erfelek zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Merhaba, Sinop’tan Seviyeli Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Asu. 29 yaşımdayım ve Sinop merkezde yaşıyorum. Bir güzellik salonunda çalışıyorum. Uzun zamandır bu mesleği yapıyorum. Kendi iş yerimi açmayı planlıyorum artık. Sadece iş anlamında değil aşk hayatımda da ciddi kararlar alıp artık kendime bir hayat kurmak istiyorum. Bu şekilde belirsiz bir yaşam sürmek istemiyorum. Kendi iş yerim ve sadece bana ait olacak birini istiyorum.

Çok yüksek beklentilerim yok, birlikte el ele verip iyisi ile kötüsü ile birlikte bir hayat kurmak istiyorum. Sanalda mı  arıyorsun eşini diyen ve ön yargılı  yaklaşanlar olabilir. Sanaldan her şeyi yapıyoruz. Hayatımız sanal olmuş. Bu neden olmasın. Hem herkes komşusu yada akrabası yada illa birilerinin araya girmesi ile mi evlenip hayat kuruyor. Sanalda evlenip mutlu olan hiç mu kimse yok. Sosyal çevresinden evlenen herkes çokmu mutlu. Onlar hiç mi ihanete uğramıyor ya da hiç mi üzülmüyorlar. Sanaldan tanışmayan  herkesin evliliği mezara kadar mı  sürüyor. Bunun nerede tanıştığınla alakası yok bence. Bu daha çok erkeğin ne kadar adam olduğu, kadının da ne kadar hanımefendi olduğu ile ilgili bir durum.

Adam olamayan kadınını mutlu edip ona sahip çıkamaz, gerçek bir kadın olamayan erkeğini kendine bağlayıp mutlu olamaz. O yüzden kendi beceriksizliğini kimse sanal ortam diyerek kapatmaya çalışmasın. Pekala buradan ya da sosyal medyadan da adam gibi biriyle tanışmak mümkündür. Benim gibi kendine düzenli bir hayat kurmak isteyen, bunun içinde ciddi ve seviyeli biri ile tanışmak isteyenler varsa tanışıp birbirimizi tanıyabiliriz. Şimdiden söyle biri olsun falan diyerek kriter koymak istemiyorum. Çünkü öyle biri çıkar ki karşınıza tüm kriterlerinizi alt üst edebilir. Kendine güvenen ciddi beyler yazsın.  

Selam, Melek ben. Olgun ve Elit Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba adım Melek. 29 yaşımdayım. Aslen Sinoplu’yum ve Belçika’nın bir şehrinde ailemle birlikte yaşıyoruz. Dul bir bayanım daha önce evlilik yaptım ama aşırı kıskançlık giderek başka sorunlara neden oldu ve sonunda bitti. Bu yüzden saçma kıskançlık krizlerine girmeyecek elit ve modern biriyle tanışmak istiyorum. Bu yaz ailemle Türkiye’ye yani memleketimiz olan Sinop’a kesin dönüş yapmayı düşünüyoruz. Burada hukuk okudum ve iyi bir hukukçuyum. Mesleğimi orada da devam ettirebilirim.

Annem ve babam zaten kısa süre sonra emekli oluyorlar. Artık bizi buraya birşey kalmıyor. Zaten aile olarak Türkiye’de daha yapmış olduğumuz ve yeterince ilgilenemediğimiz yatırımlarımız var. Yani nerden bakarsak bakalım bizim ülkemize dönmemiz şart oldu. Ancak ben Türkiye’ye çok az geldim. Akraba ilişkilerim de bu yüzden biraz zayıf. Arkadaş desen zaten yok. Bu yüzden oraya geldiğim zaman boşluğa düşmekten korkuyorum. Türkiye’ye dair tek korkum ve tereddütüm bu. Bu nedenle aklıma sanal ortamdan Sinoplu birileri tanışıp arkadaş olmak geldi. Olgun ve modern bir beyefendi beni taşır  diye düşünüyorum. Yaş olarak benden küçük olanlar ve hayatı  oturmamış kişilerle uyum sağlayacağımızı sanmıyorum. Yani ben hem iyi anlaşacağım birini  hemde aşk yaşamak istiyorum. Her ikisini aynı kişide bulursam daha iyi olur tabiki ama normal arkadaş olmak isteyenlerde yazabilir. Arkadaş çevremin geniş olması beni zaten mutlu eder. Sinoplu beyler kendinizi tanıtan mesaj atın ve seviyeli olanlar atsın lütfen. 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/sinop-dul-bayanlar/,Sinop dul bayan,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*