Sinop Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sinop evlenmek için erkek arkadaş arayan dul bayanlar, Ayancık evlenmek için dindar erkek arayan türbanlı bayanlarla sohbet, Boyabat kamu çalışanı bayan arayan ve evlilik düşünen erkeklerin evlilik ilanları, Dikmen Suriyeli bayanların evlilik ilanları, Erfelek 60 yaş ikinci baharını yaşamak isteyen dul erkekler ve bayanlar, Durağan evlenmek için asker isteyen olgun bayanlar, Türkeli dini evlilik siteleri ve güncel evlilik ilanları..

Karadeniz gibi doğal güzelliklerle dolu bir bölgede hayatınızı daha güzel ve anlamlı kılmak için evlenmek isteyen Sinoplu ziyaretçilerimiz için bu sayfamızı oluşturduk ve evlemmek isteyenlerin ilanlarına yer veriyoruz. Evlilik gibi kutsal bir amaca hizmet etmek bizler içinde gurur kaynağı ancak önemli olan sizlerin mutluluğu. İslamisayfalar.com olarak sizlerin bu amacınıza ulaşmanız için sanal ortamın imkanlarını sizlere sunuyoruz. İçerisinde cinsellik ve hakaret içermeyen tüm ilanlarınızı sayfamızda yayınlayabiliriz.

💘Adım Sanem.Yaşım 30. Evlenmek İçin Zengin ve Elit Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Sanem ben, Sinop merkezde arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Yaşım 30 ve yaklaşık 12 yıldır Sinop’tayım. 18 yaşıma yeni girdiğim günlerde ailem beni biriyle evlendirmek istedi. Yaş olarak benden çok büyük biriydi. Yaş sorun olmasa bile evlenmek o günlerde benim için hiç düşünmediğim birşeydi ve ben daha çok okumak ve eğitimli kültürlü bir kadın olmak istiyordum. Beni evlendirmek istedikleri kişi ailemin tanıdığı biriydi ve galiba oldukçada zengin biriymiş. Tabi o zamanlar bunların hiçbiri umrumda değildi ve ben hayallerimin peşinden gitmek istiyordum.

Ailem bana bu konuda o kadar çok baskı yapmıştı ki, kimseye haber vermeden evden ayrıldım ve Sinop’a arkadaşımın yanına geldim. Halada 12 yıldır beraber kalıyoruz. Tek başıma hayat mücadelesine girince okuyamadım. Çalışmak zorunda kaldım. Genç ve güzel bir kızdım. Hangi işe başvursam beni alıyorlardı ama birkaç gün sonra iş değişiyor, aşk teklifleri geliyordu. Öyle olunca birçok iş değiştirmek zorunda kaldım. Benim derdim aşk yaşamak değil daha çok hayat mücadelesinde ayakta kalabilmekti. Çünkü yapamadım diyerek ailemin yanına tekrar dönemezdim.

Şu anda bir inşaat firmasında çalışıyorum. Ayakta durabilecek ve kendime yetecek kadar kazanıyorum. Biraz fazla süslü bir kadınım. Her zaman şık görünmek isterim. Dikkat çekmek hoşuma gidiyor. Herkesin hoşuna gider aslında dikkatleri üzerinde toplamak. Bu zamana kadar kendimi hiç bu kadar kadınsı hissetmemiştim. Kadınlık duygularımı zirvede ve çok yoğun yaşadığım bir dönemdeyim. Bu sefer evlenmekte kararlıyım. Zengin ve karizmatik birini istiyorum. Bu ortamda öyle birisi varmıdır bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.

💘Selam,Sinop’ta Yaşıyorum.30 Yaşımdayım.Genç ve Eğitimli Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum💘

Merhaba arkadaşlar, Selim ben Sinop’tan. Elektrik mühendisiyim. Burada bir enerji firmasinda çalışıyorum. Bekarım ve hiç evlenmedim. Aslen Ordulu’yum ve burada yalnız yaşıyorum. Bir erkek için yalnız yaşamak çok zor. Evde herşey büyük sorun benim için. Dışarıdan hazır yemekleri sevmediğim için en çokta yemek konusunda zorlanıyorum. Duygusal biriyim aslında ama hislerimi duygularımı çok yansıtan birisi değilim. Annem ve babam çok geç evlenmişler. Bu yüzden evin tek çocuğu benim. Onlarda artık bir hayli yaşlandılar ve benim evlenip yuva kurduğumu görmeyi çok istiyorlar.

Beni evliliğe iten nedenlerden biriside anne ve babama olan onları mutlu görmek isteği. Söylemeside inanmasıda biraz zor ama benim hayatımda hiç sevgilim olmadı. Hoşlandığım birkaç kişi oldu aslında ama gidipte hiçbir zaman açılma ve duygularımı anlatma fırsatım olmadı. Hayatıma giren kadın her anlamda bana ilkleri yaşatacak olan kadın olacak ve umarım hayatıma giren ilk ve son kadın olacak. Eşine sadık olabilecek, anlayışlı ve saygıya önem veren birisiyim. Eşimin ailesine kendi aileme duyduğum saygıyı eksiksiz gösterebilirim. Eşimdende aynı saygıyı göstermesini beklerim.

Esmer kadınlardan hoşlanırım ama evlilik gibi ciddi bir konuda görselliğe çok fazla takılıp kalmamak gerek diye düşünüyorum. Dış görüntü ve güzellik tabiki önemli ama yakışıklı birisi olmadığım için çokta güzel birinin bana aşık olup, beni istemesini beklemiyorum açıkçası. Çabuk sinirlenirim ancak hemen geçer gider. Sigara kullanıyorum. Alkol kullanmam ve kullanan kişileride sevmem. Romantik bir erkek olduğumu iddia edemem. Birazda kadınlar konusunda tecrübem olmadığı için mutlu etme konusunda biraz eksik kalabilirim. Evlenmek isteyen ciddi bir bayanla tanışmak isterim.

💘52 Yaşımdayım.Olgun Bir Erkekle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Selamlar, ciddi anlamda evlenmek isteyen, olgun ve karakteri düzgün bir erkekle tanışmak için burada sizlerleyim. Sinop merkezde bir kamu kurumunda çalışıyorum ve 52 yaşımdayım. Daha önce bir evliliğim oldu ve 3 yıllık bir evlilik sürecinden sonra boşandık ve bitti. Çocuğum olmadığı içinde bir daha onu hiç görmedim. Çocuğum olmasını çok isterim ama bazen olmaması daha hayırlı oluyor galiba. Aşka ve sevgiye çok değer veriyorum ama bu konuda galiba biraz beceriksiz bir kadınım. Ya da şanslı değilim. Laf olsun yada muhabbet olsun diye burada değilim.

Bana göre sanal diye birşey olmadığı için tanıştığım yerin önemi yok. Tanıştığım kişinin önemi var sadece. Boşandıktan sonra hayatıma giren erkekler oldu elbette ama dediğim gibi bu konularda yüzü çok gülmüş şanslı birisi değilim. Aşık olmadan evlenmek istemem normalde ama aşk konusunda o kadar şanssız birisi olunca en doğrusu mantık evliliği yapmak galiba. Bu yüzden benik gibi kamu çalışanı birini arıyorum. Eğitimsiz erkekler yazmasınlar boşuna. Evleneceğim erkeğin maddi manevi ve eğitim olarak belli bir seviyede olmasını istiyorum.

Kahvahane kültüründen birini gelen birini kabul edemem yani. Sigara kullanıyorum,bence erkeğinde kullanmasında sakınca yok. Kendi yaptığım bir şeyi karşındakine yasak edecek değilim. Esmer ve hafif kilolu biriyim. Biraz  kilo vermeye ihtiyacım var. Zayıf erkekten hoşlanmam. Erkekte biraz göbek olmalı bence. Bunlar evlilik için önemli şeyler değil ama beni daha iyi tanımanız için söylüyorum. Göbeksiz biriyle evlenmem anlamı çıkmasın buradan. Sinop ve çevresinden kamuda çalışan olgun ve bekar bir erkekle evlilik amaçlı tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*