Şırnak Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Şırnak’tan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum 

Merhaba ismim Aynur. Şırnak veya yakın illerden olgun erkek arkadaş arıyorum. 29 yaşımdayım. Oldukça bakımlı ve çekici bir vücuda sahibim. 178 boy ve 58 kiloyum. Şırnak ‘ta bir güzellik merkezinde çalışıyorum. Aslen Bitlisli’yim. Burada bir bayan arkadaşımla aynı evi paylaşıyoruz.  Oğlak  burcuyum. Herşeyi kafasına çok takan biri değilim ancak ilişki konusunda oldukça titizim. Her yakışıklı bulduğumu veya bana sempatik gelen hoşlandığım her erkeğin hayatıma girmesine izin vermem. Herşeyden önce eğitimli karizmatik ve oturmuş bir işi ve sosyal yaşamı olması gerekir. Kıskançlık konusunda sanırım biraz abartıyorum ama benim olan benimdir. Aşırı ilgi ve kıskançlıktan hoşlanmayan, bir ilişkinin değerini ve ciddiyetini kavramayan beyler lütfen yazmasın. Özellikle olgun beylerden ilgi bekliyorum. 

Her zaman iyi niyetli olmaya çalışıyorum insanlara karşı. Ancak suistimal edilmesine tahammül edemem. Gece yaşamı ve eğlenceli ortamları seviyorum. Tanıştığım kişininde eğlenceli biri olmasını istiyorum. Hayatımızın en güzel yıllarını bana sen yaşattın, diyebileceğim birini istiyorum. Sosyal çevremde ilişkilerim oldu ancak aradığım kişiyi bulduğum zannettiğim her seferinde yanıldığımı anladım. Şansımı burada denemek istedim. Olgun, kaliteli, eğitimli, ne istediğini bilen dürüst beylerden mesaj bekliyorum. 

Şırnak sevgili arayan bayanlar,  Beytüşşebap olgun ve kapalı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Uludere zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Cizre erkek arkadaş arayan üniversiteli genç  kızların whatsapp numaraları, İdil sevgili arayan Suriyeli bayanlarla tanışma ve sohbet, Silopi dul bayan numaraları,  Güçlükonak ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma ve sohbet.!

Şırnak Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Merhaba islamisayfalar.com okuyucuları. Bugün ki yazımızda sizlere bir kadının ve bir kadının karşı cinsten birinden hoşlandıklarında ne tür davranışlar sergiledikleri ve bu yazımızda birinin sizden hoşlandığını anlayabilmeniz ipuçları elde edebilirsiniz. 

Kadın ve erkek her nerede konu olursa olsun bir şekilde o ortamın konusu aşk olur. Kadın ve erkeğin kim bilir belki de tek ortak noktası budur çoğumuz için. Birçoğumuz kadınları anlamak ve ilişki kurmak ,ilişki kurmayı başarmış olsamda o ilişkiyi devam ettirmek konusunda zorluk çekiyoruz. 

Kadın ya da erkek her ikisi de birinden hoşlandıkları zaman davranışları değişir. Çoğu zaman bunun farkına bilr varmayız ama istemsiz bir şekilde el kol hareketlerimiz ve mimiklerimiz hatta konuşmamız dahi değişir. Bazen de emin olamayız karşımızdaki kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığından. Böyle bir durumda karşılaşmayı hiç bir erkek ve hiç bir kadın istemez. Birinden hoşlandığınızı düşünün ve o kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda tereddütleriniz olduğunu düşünün. Bunu düşünmeyi eminim hiç birimiz istemeyiz çünkü emin olmak isteriz. Eğer birinden hoşlanırsak ve hoşlandığımız kişi karşımızda ise vücudumuzun salgıladığı hormonlar sayesinde istemsiz davranışlarda bulunuruz. Bu davranışları ne olduğunu bilir ve karşınızdaki kişiyi iyi gözlemlerseniz sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız mümkündür. 

Aşk engel tanımaz;  Her ne kadar bu cümleyi çoğu zaman farklı anlamlarda kullanmış  olsak da bir kadın sizden hoşlanıyorsa “ki aynı şey erkek içinde geçerlidir ” onunla sizin aranızda başka insanların veya nesnelerin olmasına tahammül edemez. Size yakın durmaya çalışacaktır. Sizden hoşlandığını gösteren davranış modellerinden birisi de budur.

Oturmanın sıradan bir eylem olmadığını keşfedin; Sadece kadın erkek ilişkilerinde değil hayatın birçok alanında beden dilinin size ne anlatmak istediğini bilirseniz, başarıya ulaşabilir ve istediğinizi elde edebilirsiniz. Örneğin bir kadın sizden hoşlandığı zaman ve o kadın karşınızda ise oturuşuna dikkat etmelisiniz. Karşısındaki erkekten hoşlanan ve ina ilgi duyan kadın hiç bir zaman salaş  bir şekilde oturmaz.Her zaman daha düzgün ve daha dik oturmaya çalışır. Bunu siz kendi davranışlarınızdan yola çıkarak da anlayabilirsiniz. Siz mesela hoşlandığınız kadının yanında kolunuz bir tarafta bacağınız başka bir tarafta oturur musunuz. Asla o şekilde oturmazsınız. Kadılarda aynı erkekler gibi oturmalarına özen gösterirler. Kadın hoşlandığı erkeğin karşısında olabildiğince dik oturmak ister.

 Saçlar herşeyi itiraf edebilir; Bu daha çok kadınlara has bir durumdur. Karşısındaki bayandan hoşlanan saçlarıyla oynamaz. Daha farklı istemsiz tavırları olabilir fakat, bir kadın erkekten hoşlanıyorsa bunun en belirgin işareti saçları ile oynamasıdır. Karşısındaki erkeğe karşı ilgisi olan kadın istemsiz bir şekilde saçlarıyla oynar, saçlarını kıvırır hatta saçlarını savurur. Kadından bu şekilde bir tavır  gözlemliyorsanız o kadının size karşı ilgi duyduğundan emin olabilirsiniz. Kadının  dokunuşu erkeğin ruhunu yakmaya yeter çoğu zaman. Basit bir temas değildir dokunmak. 

Dokunmak en net itiraftır; Kadın bir erkekten hoşlandığı zaman o erkeğe dokunmak için fırsat kollar. Bazen konuşurken bazen birşey yaparken ama mutlaka ne yapar eder size dokunur. Bu şekilde eğer ki kadın çokta gerek olmadığı halde size dokunuyor ya da dokunma çabası içindeyse hiç şüpheniz olmasın, o kadının hayalindeki erkek sizsiniz. Bu sadece sıradan fiziksel bir temas değildir. Bir kadın aşkla dokunursa erkeğe ruhunu tutuşturur erkeğin. Cazibesine kaptırır kendini erkek aşkın kokusunu hisseder adeta.Afrodizyak etkisiyle bambaşka bir hale girersiniz farkına bile varmadan.

Gözler asla yalan söylemez; Sadece kadın erkek ilişkilerinde değil yaşadığımız her insani ilişkide karşımızdaki insanın gözleri bize çok şey anlatır eğer ki anlamasını biliyorsak. Karşınızdaki işinin gözlerine iyi bakarsanız sizin için düşündüklerini en azından hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilmeniz için size yeterince ipucu verecektir. Bir kadınla karşı karşıya oturuyorsanız sizden hoşlanan  kadın  gözlerinizin içine uzun uzun bakar. Bazen sizi dinlerken elini çenesine koyar ve uzun uzun sizi seyreder. Bu kadının size olan hayranlığını gösterir. Size baygınlık uzun bakmayan kadın sizden hoşlanmıyor anlamına gelmez. Bu kadının karakterine göre değişir.  Bazen kadınla göz göze geldiğinizde gözlerini sizden kaçırabilir. Bu göz kaçırmalar da sizden hoşlandığını gösterir. Bunu anladığınız zaman öz güveninizi arttırın ve yapmanız gerekeni yapın. Çünkü kadınlar erkekten ne  kadar hoşlanırsa hoşlansın bunu dile getirmekten çekinirler. İstisnalar elbette vardır ama kadınlık gururu ağır basar ve kadın erkekten hamle bekler. Bu bekleyiş  uzun sürerse kadın sizden uzaklaşır. O yüzden doğru zamanda doğru hamle yapmalısınız. 

Abartılı kahkahalar; Kadınlar gülmeyi sever. O yüzden kendisini güldürebilen erkekle zaman geçirmek ister. Onlarla muhabbet ederken gülümsemesi veya hafif tonda gelinebilecek bir espri yapmanıza rağmen yüksek tonda kahkaha ile gülüyorsa o kadın sizden etkilenmiş ve sizden  hoşlanıyor demektir. Hatta bazen hiç gülünmeyecek  yerde dahi gülebilir. Bütün bu dengesiz tavırlar kadının sizden hoşlandığını gösterir. 

İslamisayfalar.com’un Şırnaklı katılımcıları için hazırlamış olduğumuz  bloğumuza hangi yaşta olursanız olun, sizlerde katılabilir, arkadaşlıklar kurarak hayatınıza yeni heyecanlar katabilirsiniz.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*