Şırnak Dul Bayanlar

 

Merhaba, Şırnaklı Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Nalan ve 46 yaşımdayım. Son derece titiz ve bakımlı, dul bir kadınım. İki kez evliliğim oldu ama birini kaybettim diğeri ise hata olduğu en başından belli olan ve bile bile lades yaptığım bir hataydı. Ama kaderde ne varsa onu yaşıyoruz. Hatalarımızda bize ders veriyor daha büyük hataların önüne geçiyor. Kendim bakımlı ve titiz olduğum gibi beraber olduğum kişiden de aynı özeni bekliyorum.

Salaş bir ilişki istemiyorum. Seviyeli ve prensiplerin hakim olduğu bir ilişki isterim. Çünkü prensiplerin olmadığı ilişkilerde tahmin olmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Çalışan bir bayanım ve yoğun bir iş tempom oluyor gün içerisinde. Akşamları da zaten yorgun oluyorum. O yüzden sosyal yaşamım yok denecek kadar az,sadece hasta sonraları birşeyler yapmaya çalışıyorum. Malum yasaklardan dolayı neredeyse bir yıldır hafta sonuda birşeyler yapamıyoruz. Bu yüzden artık hayat bunalım derecesine geldi. Çareyi sanal ortamda arıyorum ama bakalım hayalimdeki gibi biri çıkarsa karşıma ve güvenirsem tutkulu bir aşk yaşayabiliriz.

İstediğini elde edince sıkılan ya da ayrı bir havaya girecek kişiler istemiyorum. Aşkım her gününü ve her anını ilk günkü gibi heyecanla yaşamak isterim. Genellikle erkekler kadının kalbini kazanana kadar aşırı ilgi gösterir ve o kadını kendine bağlayınca ilgi ve alaka göstermemeye başlar. Tabiki insanın her günü bir olmaz, bazen farklı durumlar gelişebilir ve bana zaman ayıramayabilir. Bunu anlayışla karşılayabilirim. Ama ikinci plana itildiğimi anladığım zaman benim için geri dönüş olmaz. Bir yere kadar çok sabırlı olurum ama erkeğin yanında önceliğimi kaybettiğimi gördüğüm an o erkek beni bir daha göremez ve sesimi duyamaz. Bu yüzden hayatını bir kadına adamayı ve mutlu etmeyi bilmeyen kişiler yazmasın lütfen. Birbirimizi hiç yormayalım. Değer verdiğim erkeğe bunu gösterir ve değerli olduğunu iliklerine kadar hissettiririm. Ama karşılığını alamadığım zaman da benim için o kişi artık yok hükmünde olur. Benden birkaç yaş küçük erkekler veya büyük olgun erkekler tercihimdir. Aşırı bir yaş farkı istemiyorum. Anlaşabileceğimizi sanmıyorum o yüzden hiç tanışmamak daha iyi olur. Seviyeli , kültürlü, işi gücü olan ve ağırlığı olan biri ile tanışıp hayatıma renk katmak istiyorum. Siyah renk katmayacak Şırnak ve civarındaki beylerden mesaj bekliyorum. 

Şırnak dul bayanlar, Beytüşşebap olgun sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Cizre zengin ve dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Güçlükonak ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, İdil sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Silopi evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Uludere seviyeli ilişki isteyen olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları, Şırnak dul bayanların whatsapp numaraları.!

Şırnak Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere Şırnak’tan ulaşan ve anısının paylaşılmasını isteyen Baran beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Baran ve şu anda Şırnak merkezde yaşıyorum. Sizlere anlatmak istediğim anım birkaç yıl öncesine ait. Ben şu anda 27 yaşımdayım. O günlerde hayatı boyunca yaşadığı şehrin hatta neredeyse yaşadığı köyün bile dişina çıkmamış kendi halinde biriydim. Hayatıma bir yön vermem ve doğru düzgün bir iş bulmam gerekiyordu. Köyde yaşamak ve hayvancılık yapmak istemiyordum. Bir arkadaşımında tavsiyesi üzerine bir miktarda para alarak İstannbul’a gittim. O ana kadar o şehri hep filmlerde falan görmüştüm. Bu yüzden içimde heyecan ve korku vardı. Büyük bir şehirde ne yapacağımı bilmiyor ve beni nasıl bir maceranın beklediğini merak ediyordum. İstanbul’a sabah erken saatte vardık. Kahvaltı yaptıktan sonra daha önceden konuştuğum arkadaşımı aradım ve oda beni almaya geldi. O gün akşama kadar onunla vakit geçirdikten sonra evinde bir süre kalacağım akrabamı aradım ve o da gelip beni aldı. Ertesi gün çok samimi olduğum çocukluk arkadaşımı aradım beni onunla buluşmak için evden çıktım. Istanbul’u hiç bilmiyordum ve tedirgindim. Buluşma yerine vardığımda arkadaşımın yanında iki bayan vardı ve ikiside çok güzeldi. Sonra öğrendim ki o iki kız aslında kardeştiler ve arkadaşım onlarla ailecek çok samimiydi. Yani o kızların tüm ailesini tanıyordu, bu yüzden de çok rahattı. 

Kısa  bir tanışma faslından sonra cafe tarzı bir yere gittik. Dışarıda hava biraz yağmurluydu ve dışarıda fazla vakit geçiremiyorduk. İtiraf edeyim ben o gün ilk defa bir bayanla yan yana oturuyor, ilk kez bir kızla cafede oturuyordum. Bu yüzden de tepeden tırnağa heyecanlıydım. Bazen çok sıkılıyordum. Gittiğimiz mekânda bilardo masalarını görünce biraz rahatladım. Güzel bilardo oynarım ve biraz kendime gelmek için kalktım tek başıma bilardo oynamaya başladım. Bu biraz bana iyi gelmişti. Bir süre sonra iki kız kardeşten küçük olan Aydan yanıma geldi ve güzel oynadığımı kendisine de öğretmemi istedi. Beni yine heyecan bastı. Aydan’la biraz başbaşa kalıp bilardo oynayınca üstümdeki o heyecan sıkıntı gitti ve rahat davranmaya başladım. O gün akşama kadar gezdik eğlendik. Akşam olduğunda canlı müzik olan bir mekana gittik.

Hayatımda ilk defa böyle bir gün geçiriyordum ve rüyada gibiydim. Birçoğunuz böyle şeyleri her gün yaşıyor ve sizler için sıradan şeyler olabilir ama benim için çok sıradışı şeyler bunlar. Canlı müzik eşliğinde biraz da alkol aldık. Gece geç saatlere kadar çok güzel vakit geçirdik ve artık eve gitmenin zamanı gelmişti.Aydan ve Aycan eve alkollü gidemeyeceklerini söylediler. Arkadaşım Murat bekardı ve yanlız yaşıyordu. Hep birlikte onun evine gittik.Ailesi Murat’a güveniyor ve tanıyordu. Kızlar o gece Murat’ta kalacaklarını evlerine haber verdiler ve hiç bir sorun kalmadı. Bir taksi cevirdik ve eve geçtik. Eve giderkende içecek birşeyler aldık. Ben çok fazla içmedim ama benim dışımdakiler çok fazla alkol almıştı.

Bir süre sonra alkolünde etkisi ile herkesin üzerine ağırlık çöktü ve uyudular. Üzerlerine battaniye falan örttüm ama Aydan’ın bulunduğu yer uyumaya pek uygun değildi. Biraz tereddüt etsemde onu kucağıma alıp diğer odadaki yatağa götürdüm. Üzerini örterken yarı uykulu yarı sarhoş boynuma sarıldı. Hayatımda ilk defa bir kadın bana sarılıyordu. Heyecanımı tahmin edersiniz. Önce sarhoş olduğu için kendimi çekmek istedim. Kendimi çekince Aydan bir anda normal konuşmaya başladı. Hiç sarhoş gibi değildi. Kendinde olduğunu ve benden hoşlandığını, yanlız uyumak istemediğini söyledi. Biraz konuştuktan sonra ürkek tavırlarla yanına uzandım. Yatakta çok daha uzun konuştuk. Hayatımız hakkında uzun uzun sabaha kadar konuştuk. Sabaha karşı uyuyakalmışız. Sabah bizi aynı yatakta görünce her ikisininde muzip bakışları üzerimizdeydi. O gün ilk defa bir sevgilim oldu. Istanbul’dan ayrılınca zamanla uzaklaştık ama onu hiç bir zaman unutmayacağım.!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*