Bartın Erkek Arayan Bayanlar

Ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan Bartın gerçek ve tam anlamıyla aşıklar şehri diyebiliriz. Askin en güzel yaşanacağı mekanlara sahip olan Bartın’da kendini yalnız hisseden bayanların ilanlarına yer vermek ve kendilerine uygun partneri bulmaları için bu bloğumuzu oluşturduk. Bu bloğumuzda Bartın’ da yaşayan ve aşk arayan bayanların güncel arkadaşlık ilanlarına yer vereceğiz. Bartınlı bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isterseniz Bartınlı olmanıza gerek yok. Nereden olursanız olun sevgi ve saygı çerçevesinde istediğiniz herkesle iletişim kurarak sohbet edebilirsiniz.

💖Selam,Firuze Adım, Bartın’dan Olgun ve Seviyeli Erkek Arıyorum. Mesaj Bırakın Tanışalım.💖

Selam Firuze ben Bartın merkezden yazıyorum. 56 yaşımdayım ve yurt dışından emekli yalnız bir kadınım. Eşimi Almanya’da yaşadığım yıllarda kaybettim ve bir dahada evlenmeyi düşünmedim. Türkiye’ye geçtiğimiz yıl covid virüsünün çıkmasıyla birlikte taşındım. Türkiye’yi daha güvenli görüyordum çünkü. Budaya yerlestim ama akrabalarımdan birçoğu farklı illere dağılmış, kalanlar zaten yaşlanmış ve herkes kendi derdine düşmüş durumda. Açıkçası kafama göre oturup dertleşecek sohbet edecek kimsem yok desem yeridir. Apartman dairelerini ve betondan evleri sevmiyorum.

Kendime ahşaptan iki katlı bir ev yaptırdım. Çok harika oldu ama içerisinde tek başıma yaşamak hiç huzur vermiyor. Evimin keyfini çıkaramıyorum tek başıma terk edilmiş gibi. Bana hem sırdaş hem dost olacak, ne zaman gücümün azaldığını hissetsem bana güç  verecek bir erkek arkadaş arıyorum. Artık Almanya’ya dönmek istemiyorum. Arada bir gitmek zorundayım tabi yasalar gereği ama artık hayatımı burada sürdürmek istiyorum. Evlenmek gibi bir fikrim yok ama hayatımıda yalnız karanlıklar içinde tek başıma yaşamak istemem. Daha o kadar yaşlı olduğumu düşünmüyoru.

Benim gibi olgun bir beyde olur, genç ama özgür bir erkekte olabilir. Maddi manevi ve psikolojik sorunları olmayan biriyle tanışmak isterim. Problemleri insanları sevmiyorum. İnsanız illaki gün gelir sorunlar olur iyi kötü günler yaşarız. Benim bahsettiğim daha farklı birşey. Mesela sürekli alkol alıp çevresine sataşan bir erkekle değil ilişkim olması selam bile vermem. Daha kendini bilen derli toplu yaşayan ve bana güven verecek birini istiyorum. Bartın veya ilçelerinden olabilir. Can sıkıntısından evimin bahçesinde birşeyler yetiştirip onlarla uğraşıyorum ama artık bundan da sıkıldım. Beraber güzel günler yaşayacağımıza inanan dürüst beylerin mesajını bekliyorum.

Bartın Erkek Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları ve Fotoğrafları 

Bu başlığımız altında bizlere Bartın’dan yazan Soner ve Esra çiftinin anısını sizlerle paylaşacağız.

Merhaba Soner ben aslen Adanalı’yım. Geçen yıl Bartın merkezde bir kuruma atamam yapıldı ve burada yaşamaya başladım. 28 yaşımdayım. Buraya ilk geldiğimde Bartın’ı çok sevdim ama hiç tanıdığım olmadığı için çok sıkılıyordum. Birde pandemi yasakları nedeniyle eve kapanmak zorunda kalınca ne kadar şanssız ve talihsiz biriyim diye sürekli kendi kendime düşünüyordum. Aslında hani her zaman her işte bir hayır var deriz ya, bu söz gerçekten çok doğru. Sürekli evde kaldığım o günlerde internette çok vakit geçirmeye başladım. Bir ara bazı sohbet sitelerine falan girip arkadaş bulmaya çalışıyordum. Konuştuğum kişilerse oluyordu ama hiçbiri reel bir arkadaşlığa dönüşmüyor, sohbet sadece sanal ortamla sınırlı kalıyordu. Sonra farklı sitelere ve farklı ortamlara girmeye başladım. Burada Bartın’dan bir ilan görünce telefon numaramı yazdim yorum olarak ama hiç arayan olmadı. Birkaç hafta sonra aynı kişiye yani bugün nişanlım olan Esra’ya yeniden mesaj yazdim ama bu kez mail adresimi yazdim. Telefon numarasını aramak istemeyebilir düşüncesi ile farklı bir yol izlemek istedim.Neredeyse hergün mailime girip gelen mesaj varmı diye bakıyordum ve her geçen gün umudum biraz daha azalıyordu. Bu kadar ısrarla beklemenin nedeni ise Esra’nın yazdıklarından ve resminden çok etkilenmiştim. 

Esra’dan o kadar etkilenmiştim ki, hergün resmine bakıyor ve yazdıklarını tekrar tekrar okuyordum. Birgün hayatımın en güzel,en inanılmaz tesadüfünü yaşadım. Bartın büyük bir yer olmadığı için birgün markette hergün resmine baktığım o kızı gördüm. Daha doğrusu eminde olamadım ama çok benziyordu. Bu fırsatı bir daha bulamazdım ve yanına gidip konuşmak istedim.Ama tabi bir bayanın karşısına sokak ortasında çıkıp konuşmak onu rahatsız edebilirdi. Öylede oldu zaten ama niyetimin kötü olmadığını bir şekilde izah edince beni dinlemeyi kabul etti. Ondan sadece ilan veren kişiysen mailime cevap yaz dedim ve ayrıldım. Ertesi gün beklediğim mail geldi ve tanıştık. Önce tabi sokakta konuşmak istediğim için özür diledim ve başka çarem olamadığını anlattım ona. Kendisine olan ilgim ve samimiyetime inandığı için benimle bir süre komşunaydı kabul etti. Sonra ne olur bir ilişkimiz olabilir mi ikimizde bilmiyorduk. Yaklaşık 1 ay kadar sadece mail üzerinden haberleştik. Sonra telefon numarasını verdi bana ve birkaç gün sonrada buluşup birer kahve içtik. O gün hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım. Zamanla daha sık buluşmaya ve görüşmeye başladık ama hala ismi konmuş bir ilişkimiz yoktu. Sadece arkadaş gibi konuşuyorduk. 

Tabi bu mesafeli duruş benim çok hoşuma gitmiyordu ama bir kadın olarak onuda anlamaya çalışıyordum. Aslında bu şekilde seviyeli ilerlemesi bir bakıma hoşumada gidiyordu. Biraz sabırlı olmam gerektiğinin farkındaydım. Birgün Esra’ya açıkça niyetimi söyledim. Ondan çok hoşlandığımı onu düşünmeden yapamadığımı aklımda be varsa söyledim. Esra’nın niyeti daha çok evlenmek üzerineydi. Bu yüzdende benimle flört etmeye çok yaklaşmıyordu. Niyetimin ciddi olduğunu anlaması için ailesiyle tanışmak istediğimi söyledim ve o da kabul etti. Birkaç hafta sonra önce ablası ve annesi ile tanıştım. Tabi babasıyla çok sonra tanışabildik. Ablası ve annesiyle gayet iyi bir diyaloğumuz oldu. Son derece samimi ve güzel insanlardı. Malesef onlara karşı nasıl tanıştığımız konusunda dürüst davranamadık. Sonra bende ailemi Esra ike tanıştırdım. Şimdilik herşey çok güzel ilerliyor. Buraya sizlere son kez teşekür etmek için girdim. Bu mutluluğu birazda sizlere borçluyuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*