Şırnak Erkek Arayan Bayanlar

Selam, Şırnak’tan Olgun ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Dilara ve 24 yaşımdayım. Şırnak’ta bir köyde yaşıyorum. Köy ortamını tahmin edersiniz. Sosyal yaşam bir bakıma çok fazla, bir bakıma ise neredeyse hiç yok. Zaten doğu kültüründe kadınsanız ve bir köyde yaşamak zorundaysanız isiniz pekte  kolay değil. İstediğiniz gibi yaşamanız neredeyse imkansız. Hayatınızı başkalarının size bakış açısına ve oranın kültürüne, insanların sizin hakkınızda ne düşündüğüne bakarak şekillendirmeniz gerekiyor. Mesela batıda yaşıyor olsam oranın kültürünü çokta dikkate almayabilirdim ve bu kimseyide rahatsız etmezdi. Ama burası öyle değil. Kendiniz için kendi istediğiniz gibi yaşayamazsınız. Tamda bu yüzden buradayım. Zamanımın çoğunu sanal ortamda sohbet ederek dizi yada film izleyerek geçiriyorum. Ama artık bur yerden başlamak, cesur olmak ve korkusuzca hayallerimin peşinden gitmek zorundayım.

Dağların arasında bu küçük köye sıkışıp kalmak ve bir ömür boyu bu şekilde yaşamak istemiyorum. Yaş olarak benden daha olgun, benim gibi geniş ufuklara bakarak hayaller kuran  ve kararlı bir erkekle tanışmak istiyorum. Beni yönlendirebilecek her şartta bana destek olacak birini istiyorum. Tabi karşılığını benim ona olan sevgim ve sadakatimle alacak.

Bu arada benim daha önce hiç sevgilim veya erkek arkadaşım olmadı. Yani hiç el değmemiş çiçek gibiyim. Her ne kadar yaşım genç olsada çevremdeki insanlar kafa yapısı olarak yaşımdan çok daha olgun olduğunu, yaşıma göre çok daha olgun düşündüğümü söylerler. Bu iyi birşey mi kötü bişey mi tam emin değilim ama her erkekle anlaşabilirim. Her erkek derken tabi düzgün dürüst biri olması ve serseri ruhlu biri olmaması önemli. Onun dışında yaşına, tipine çok önem vermem. Ama ruh olarak güçlü biri olmalı. Her zorlukta kaçacak, pes edecek birini istemem. Şırnak veya başka illerden benimle anlaşacağına inanan olgun ve ciddi bir erkek arıyorum. 

Şırnak erkek arayan suriyeli olgun ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Beytüşşebap evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Cizre erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Güçlükonak erkek arayan türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet, İdil ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanların whatsapp numaraları, Silopi seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Uludere olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları.!

Şırnak’tan Olgun ve Maço Erkek Arıyorum. 

Merhaba Şırnak’tan Nazan ben. 40 yaşımdayım. Boyum 172 ve 62 kilo bakımlı, alımlı ve çekici bir kadınım. Sabırsız,hırslı, mücadeleyi seven, romantizmden çok hoşlanmayan bir Koç burcu kadınıyım. Sigara ve alkol kullanıyorum. Özellikle kırmızı şarap severim. Bence bir kadın için mükemmel bir içecek. Kendimi elimde bir kadeh kırmızı şarapla daha kadınsı ve daha dişi hissediyorum. Bence bir kadın her nerede olursa olsun kadınlık onurunu ve gururunu çevresindekilere hissettirebilmelidir. Aşırı makyaj sevmiyorum. Aşırı makyaj beni olduğumdan başka birine benzetiyor. Hafid makyajla hem doğal güzelliğim daha çok farkediliyor hemde daha çekici görünüyorum. Çok bebeksi görünmeyi sevmem. Aradığım erkeğin yaş olarak benden çok büyük olmasını istemiyorum. Yaş konusu benim için önemli. Birkaç yaş benden  küçük veya büyük olabilir. Onun dışındaki biriyle tanışmak benim için vakit kaybı olur ancak. O yüzden ne kendimi boşu boşuna sonuç vermeyecek bir ilişkiye zorlarım, ne de karşımdaki kişiye bu kötülü yapabilirim. O yüzden sadece benim yaşımdaki erkekler yazsın lütfen.

Her kadının içerisinde kendine çekici gelen bir erkek profili vardır. Ben ise daha çok maço ve sert karakterli erkeklerden hoşlanıyorum. Ağır abi tavırlı tipler beni daha çok çekiyor kendine. Ama çokta ölü gibi birinden bahsetmiyorum tabiki. Kadınla nasıl güzel vakit geçirilir bunu da çok iyi bilen birisi girmeli, eğer illaki biri girecekse hayatıma. Ağırbaşlı oturaklı bir erkek istiyorum. Sadakatinden emin olacağım, tavırları ile bana o güveni veren gözümün arkada kalmayacağı birisi olmalı. Şırnak merkezde yaşayan birisi olursa daha güzel olur. Görüşmek için uzun süre beklemek istemem. Istediğimiz zaman görüşebileceğim birisi olursa mutlu olurum. Şırnak’tan olgun ve ciddi bir erkek arıyorum.

Selam, Şırnak’tan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba beyler, Şırnak’tan yazıyorum. Adım Nuran ve 54 yaşımdayım. Hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Evlenmeyide bu yaştan sonra düşünmek biraz saçma olur galiba. Balıketli kendi halinde yaşayan biriyim. Açık sözlü ve dobra, sözünü esirgemeyen, haksızlığa gelemeyen bir yapım var. Her konuda açık konuşurum ve bedeli ne olursa olsun yalana asla başvurmam. Yine açık konuşmam gerekirse güzel ve çekici bir kadın değilim. Benim yaşımda birisi ne kadar güzel olabilir ki. Ama elimden geldiğince bakımlı olmaya çalışıyorum. Beraber olduğum erkeğin benden beklentileri, beni nasıl görmek istediği benim için önemli. Kıyafet ve bakım konusunda titiz biriyim. Bu konuda erkeğin tercihlerine ve zevklerine uyum sağalmaya çalışırım. Mesela erkek uzun saçtan hoşlanıyorsa, kısa saç için ısrar etmem. Onun zevkine göre giyinmeye çalışırım ki, aradığı herşeyi bende bulsun ve başka yerlerde arayışa girmesin.

Ailemi uzun zaman önce kaybettim. O günden sonrası benim için hep yanlızlık ve umutsuzluk oldu. Karşıma güvenilir düzgün insanlar çıktıktan sonra sanal dünya benim için oldukça keyifli bir yer ve burada olmaktan mutluyum. İnsan eğer isterse her yerde mutlu olabileceği birilerini bulur. Bunu bana öğreten sanal dünya olmuştur. Uzun bir süre kendimi dünyaya ve hayata kapatmıştım. Sürekli bir kuyuya düşüyor gibi bir hisse kapılıyordum. Artık hayata dönmek ve yaşamaktan keyif almak, hayata sarılmak istiyorum. Bu tek başıma olacak birşey değil tabiki. Hayatıma giren erkekle uzun süreli bir ilişki düşünüyorum. Yaş olarak benden büyük olmazsa daha güzel olur benim için. Ama çokta genç olmasın. Şırnak merkezden ve ilçelerden beyler bana yazabilir. Olgun bir erkek arıyorum. Yaşı ve durumu uygun erkekler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*