Şırnak Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şırnak’tan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Merhaba ben Şırnakdan Halime.29 yaşındayım ve aslen Ağrılı’yım. Aşiret kızıyım, öyle söyleyince insanlar korkuyor ama gerçekten aşiret kızıyım yaşım gereği bizim tarafımızda beni evlendirmek isteyen çok kişi oldu, fakat her zaman okulu bahane edip kaçtım bu konudan. Batıda okudum daha sonra batıda birine aşık oldum bunu aileme söyleyemedim. Çünkü aileme uygun birisi değildi ama onu çok seviyordum. Daha sonra dayanamayıp kız kardeşime söyledim. Biz 11 kardeşiz sadece kız kardeşimle paylaşabildim çünkü ona çok güveniyorum ve ağzından hiçbir sözün çıkmayacağına da biliyorum. Ağrı’da beni evlendirmek istediler ben ise okulumu uzattıkça uzattım şu an Şırnak’ta bir ana okulunda okul öncesi öğretmenliği yapıyorum.

Hala beni evlendirmek istiyorlar fakat ben istemiyorum çünkü kendim seçmek kendim karar vermek ve kendim sevmek istiyorum. Anneme batıda okurken sevdiğim çocuktan bahsettim onu beni nasıl bıraktığını nasıl kandırdığını anlattım bana her zaman şey derdi, ailenden para iste biz burada daha rahat yaşayalım ben de her zaman ailemden iki katı para istiyordum. Sorduklarında ise okulu istiyor yetiştiremiyorum diyordum fakat bilemedim beni kullanıp bırakacağını. Daha sonra ayrıldık ve ben okulu bitirir bitirmez ilk görev yerim olan Şırnak’a geldim.Buradan bir askerle tanıştım ve onu da çok sevdim. Fakat yine aynı sorun oldu neden böyle oluyor bilmiyorum onlara çok güvendiğim için mi yoksa beni gerçekten sevmedikleri için mi bilmiyorum, artık güven istiyorum. Her şeyden önce bana güven verebilecek erkek istiyorum.

💘Adım Sude ve 31 Yaşımdayım. Şırnaklı Centilmen ve Olgun Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Sude 31 yaşındayıms. Aile ofisimiz var amcam mali müşavir, onun yanında muhasebeci olarak çalışıyorum. Daha önce iki yıl nişanlı kaldım ve attım, sebebiyse aldatılmam. Kendisine sevgi yaramadığını düşünüyorum çünkü onu çok seviyordum ve gayet güzel giden bir ilişkimiz vardı. Fakat kendisi beni kullanmak için sevmiş bunu öğrendiğim zaman hemen nişan attım. Ailelerimiz akrabaydı bu yüzden biraz zor bir süreç oldu. Hayatımın aşkı sandığım insanın beni aldattığını öğrenmek gerçekten çok kötü bir durumdu.

Altı ay kadar terapiye gittim psikolojik destek aldım. Benim için zor bir süreçti o yüzden bundan sonra hayatıma alacağım kişilere daha çok dikkat ediyorum bir kişi gelip hayatımızı mahvediyor maalesef. Ama hayat olumsuzluklara rağmen gerçekten güzel ve aşk yaşanması gereken bir şey bu yüzden umudumu hiçbir zaman yitirmedim. Aradığım kişinin mesleği benim için çok önemli çünkü ben çalışmayı çok seviyorum. Bu yüzden mesleki anlamda başarılı olan beyleri istiyorum. Bu isteğim belki bazıları için anlamsız geliyor olabilir ama benim için önemli bir kriter bu yüzden önem veriyorum.

Selam, İsmim Ada ve 24 Yaşımdayım. Olgun ve Dürüst Bir Erkekle Tanışmak ve Ciddi İlişki Yaşamak İstiyorum.💘

Merhaba ben ada 24 yaşındayım. Aslen Muğlalı’yım ama babamın görevi sebebiyle Şırnak’a taşındık. Burası da güzel oldukça sevdim başta çok önyargılıydım fakat yaşadıkça daha da güzel bir yer olduğunu gördüm. Dışardan çok sosyal gibi görünürüm ama tersine asosyal birisiyim bu yüzden erkek arkadaş konusunda çok çekingen biriyim. Bu yüzden günlük hayatımda çok fazla bulamıyorum buna neden olan bazı etkenler de var tabii ki çocukluğumdan gelme bir şey. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Bu tür sitelerin böyle insanlara daha fazla yardımcı olabileceğini duymuştum bu yüzden de böyle bir arayışa girdim. Çünkü her insan atılgan ya da özgüvenli değil.

Bu tür insanlar için böyle yerler gayet güzel olmuş en azından ne istediğimi utanmadan ve çekinmeden anlatabiliyorum. Buda ne aradığım konusunda bana oldukça yardımcı olacaktır.Ben Muğlalı olduğum için denizi güneşi çok seviyorum. Şırnak’ta yapabilir miyim bilmiyorum. Fakat eğer gerçekten birini çok fazla seversem neden olmasın burada ve daha bir çok yerde de yaşayabilirim. Deniz kum güneşin benim için bir önemi kalmayabilir. Aşk her şeyi yaptırır sözüne çok fazla güveniyorum. Bu yüzden benim için bir çok şeyin önemi kalmayabilir, tabi ki hayatıma bir insanı bulduğum zaman. Dış görünüşe çok fazla önem vermiyorum bence aşk tamamen dış görünüşte olan bir şey değil, bu yüzden ruhu ve bana olan sevgisi benim için çok önemli.

💘 Hasan ben Şırnak’tan. Evlenmek İçin Ciddi ve Güzel Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Hasan, 32 yaşındayım aslen Şırnaklı’yım. Daha önce bir yıllık bir evlilik geçirdim bu kadar kısa sürmesinin sebebi ise dolandırıldım. Kendisi Suriye uyruklu bir kadındı ve her şeyi usulünce yapmış. Bir arkadaşım vesilesiyle tanıdım ve evlenmek istediğini söyledi ama evlendikten sonra tüm altınları alıp kaçıp gitti. Hemen karakola gidip şikayette bulundum. Kendisi yaklaşık 3 ay sonra bulundu fakat altınların çoğunu bozdurup yemişti beni büyük bir zarara uğrattı. Birden fazla iş yerinde çalışarak bu zararımı kapatmaya çalıştım başardım da fakat bu süreç içerisinde iyice içime kapanık gergin sinirli bir adam oldum.

Kimseye güvenmiyordum artık daha sonra yaşımın da geçtiğini görerek tekrar evlenmeye karar verdim. Bu sefer Türk istiyorum ve çok klişe bir laf olan tabii ki güven benim için çok önemli güven yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. Dünya kadar para ve birikmişimden oldum daha onların borcunu bile ödeyememişken onları kaptırdım. Bu yüzden evleneceğim kişi benim için çok önemli ciddi düşünüyorum. Benim gibi ciddi düşünen bayan arkadaşlar varsa onları bekliyorum. Dış görünüşe gelecek olursak kesinlikle kapalı istiyorum. Bu tabirin belki yanlış anlaşılabilir fakat kapalı bayanlardan hoşlanıyorum. Bir önceki eşim açıktı ben kendisini kapatmasını söyledim.

Benim için kapalılık çok önemli daha çok dikkatimi çekiyor ve daha cazip geliyor ama eğer gerçekten çok seversem açık bir insanla da evlenebilirim. Sadece saçı açık giyiniş olarak biraz kapalı birini isterim onunda tabii ki ben de istedikleri şeyler olacaktır. Ben değiştirmeye hazırım çünkü bunu açık bir insanım. Çevremde çok fazla görücü usulü ile istemeye gittiğimiz insanlar oldu tabii ki ailem zoruyla ama ben kendim seçmek sevmek öncelikli olarak arkadaş olmak istiyorum ama yaşımdan dolayı ailem hemen evlenmemi düşünüyor. Bense biraz tanıyıp vakit geçirerek daha emin olmak istiyorum. Kararım bu yönde bu yüzden acele etmek gibi bir niyetim yok. Karşımdaki bayanın da böyle bir niyeti olmasını istemiyorum. İşim düzgün çok şükür elime ekmek tutuyor gerekirse ekmeğimi taştan çıkartırım kimseye minnet etmem ne kendimi ne de eşimi. Çocukları çok seviyorum, hayalim bir kız çocuğu inşallah Allah nasip eder de olursa evlendiğim zaman çocuk sahibi olmak istiyorum. Bu yüzden de biraz erken tanışıp evlenmek istiyorum yaşamın geçmesinden ve çocuk sahibi olamayacağımdan korkuyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*