Şişli Bayan Arkadaş

27 Yaşımdayım, Şişli’den Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam beyler, 27 yaşındayım İstanbul Şişli’de yaşıyorum. Ailemle birlikteyim, biraz agresif ve sert bir kadın olduğun için ailemle çok iyi anlaşamıyorum. Gerçi arkadaşlarımlada çok iyi anlaşabildiğim söylenemez. Birkaç kişi dışında genelde insanlarla iyi anlaşabilen birisi değilim. Bu yüzdende erkek arkadaş bulmakta biraz zorlanıyorum. Bir erkek arkadaşım olduğu zamanda çok fazla uzun sürmüyor. Galiba ben erkekler için biraz fazla sert bir kadınım. Bunu sorun etmeyecek birisi olursa, olgun bir erkekle tanışmayı isterim.

Eğer bunu sorun edecek olursanız en baştan bana yazmanızı istemiyorum. Çünkü artık kısa sürede ilişki istemiyorum. Sanırım olgun erkekler bana daha fazla tahammül edebilirler. Genç erkeklerle arkadaşlığım sadece birkaç hafta sürebiliyor. Bunun nedeninin benim sert ve agresif olduğumu biliyorum ve bunu kabulleniyorum ama elimden bir şey gelmiyor. Çünkü insan kendi yapısını tamamen değiştiremez. Kendimi biraz frenlemeye çalışmış olsam bile çok fazla işe yaramıyor. En fazla birkaç gün sakin uslu bir kız olabiliyorum sonrasında yine aynı agresif tavırlı birine dönüyorum. Genç ve güzel bir kızım güzellik konusunda mütevazi davranamam çekici olduğumunda farkındayım. Erkeklere çekici görünmek genelde kadınların hoşuna gider ve mutlu olurlar ama ben buna çokta aldırmıyorum.

Çekici olup olmamak benim pek umurumda olmaz ama tabi güzel bir kadın olmak her zaman insanı mutlu ediyor. Aslen Erzurumlu dadaşız ama ben Erzurum’u bilmiyorum. Çünkü ailem buraya çok uzun yıllar önce gelip yerleşmiş. Ben zaten burada doğdum. İstanbul dışında bir yerdede yaşamayı istemezdim çok güzel bir şehir benim ruhuma ve isteklerime hitap eden bir şehir ama yalnız olmak birazda sıkıcı. Tanıştıktan sonra benim için muhtemelen ukala diye düşüneceksiniz ama emin olun bu size özel bir durum değil. Bunu herkes söylüyor ve herkes benim hakkımda böyle düşünüyor ama kendimi değiştirerekte değilim. Ben buyum ve bu şekilde beni kabul edecek bana sabredebilecek Şişli’de yaşayan olgun beyler mesaj atarsa tanışmak isterim.

Şişli Olgun Erkek Arkadaş Arayan Bayan Numaraları

Şişli olgun bayan arkadaş numaraları. Şişli arkadaş arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları. Şişli evlenmek için zengin erkek arayan genç ve güzel bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Şişli evlenmek için Suriyeli bayan arayan olgun erkekler. Şişli sohbet arkadaşı arayan 60 yaş üzeri olgun bayan telefon numaraları. Şişli kamudan sevgili arayan dul bayanların WhatsApp numaraları.

Dul Bayanım, Şişli’den Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Sema ben. 56 yaşındayım İstanbul Şişli’de yaşıyorum ve uluslararası bir markanın Türkiye ofisinde yöneticilik yapıyorum. 35 ve 40 yaşlar arasında genç bir erkek arkadaşla tanışmak için veriyorum bu ilanım. Lütfen sadece bu yaş aralığındaki kişiler bana yazsın. Bu yaşlar haricindeki kişilerle ilgilenmiyorum. Dul ve yalnız bir kadın olarak bir erkeğin varlığına ihtiyacım var, çünkü her ne kadar çalışan kariyer sahibi bir kadın bile olsam, yeri geliyor bir erkeğin desteğine ihtiyaç duyuyorum. Bazen bir kadın olarak bazı sorunların üstesinden gelmek zor hatta imkansız olabiliyor.

İşte böyle durumlarda bana destek olup bana yardımcı olabilecek fedakar özverili aynı zamanda kariyer sahibi elit bir erkekle tanışmak isterim. Ben işkolik bir kadınım. Hafta içi erkek arkadaşımla görüşme imkanım bu yüzden çok fazla olmayabilir ama hafta sonlarını tamamen erkek arkadaşıma ayırabilirim. Hatta bunu yapabilmeyi şu an çok istiyorum. İşkolik bir kadında olsam hafta sonlarında gezip eğlenmeden haftaya yeniden yoğun bir iş temposu ile başlayınca işimede çok fazla konsantre olamıyorum.

Bu yüzden hafta sonlarını değerlendirebileceğim beraber vakit geçirebileceğiniz 30 ve 40 yaşları arasında beylerin bana yazmasını istiyorum. Eşimden çok uzun zaman önce ayrıldığım ve çocuğumda olmadığı için hayatım neredeyse hep yalnızlıkla geçti. Bir iki kez kısa süreli arkadaşlıklarım oldu ama zaten mutlu olamadığım için o arkadaşlıklarımda çok kısa sürdü. Evlenmeyi istemiyorum ama sanki evliymişim gibi kendimi o erkeğe ait hissedebileceğim bir ilişki kurmak istiyorum. Bunu bana hissettirebilecek güven veren güçlü bir erkekle hayatımın sonuna kadar arkadaşlığımızı devam ettirebilirim. İstanbul Şişli’de yaşayan beyler bana yazabilirler.

Adım Sedef. Şişli’den Evlilik İçin Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Sedef evlenmeyi istediğim için buradayım. İstanbul Şişli’de yaşıyorum. Evlenmek istememin birden fazla nedeni var. Şimdiye kadar düzensiz bir hayat yaşadım akşamı sabahı belli olmayan bir yaşam tarzım vardı. Hayatıma giren çıkan erkekler oldu bu konuda sizlere yalan söyleyecek değilim. Hatta hiçbir konuda yalan söylemeye gerek duymam doğrular neyse onu söylerim. Beni o şekilde kabul edecek bir erkekle tanışmak isterim. Sonuçta geçmişimizde gönül verdiğimiz sevdiğiniz aşık olduğumuz yada hoşlandığımız birileri olabiliyor.

Bunları saklamanın bir anlamı olmaz. Ben söylemesem daha zaten siz bunları tahmin edebilirsiniz. Evlenmek istememin bir diğer nedeni ise şu an yaşadığım aile hayatımda huzur ve mutluluğun hiç olmamasım. Ben kendimi bildim bileli annem ve babam sürekli kavga ederler sürekli tartışırlar. Yaşları ilerleyince kavgaları biraz azalır daha huzurlu oluruz zannediyordum ama maalesef yaş ilerledikçe daha aksi olmaya başladılar ve birbirlerine daha tahammülsüzce davranıyorlar. Benim tutunabildiğim, bana huzur veren ve destek olan bir ablam vardı ama o da evlenip gittikten sonra çok yalnız kaldım. Açıkçası ablamın çok güzel bir evliliği var ve çok mutlu, ben onun bu mutluluğunu kıskanıyorum ve benimde aynı mutluluğu yaşamak hakkım olduğunu düşünüyorum.

Benim gibi eşine sadık kalabilecek evlenmek isteyen Şişli’de yaşayan düzgün birisi varsada tanışmayı çok isterim. Dediğim gibi evlenmek istememin birden fazla nedeni var ve bu nedenlerden bir taneside çocukları olan sevgim ve içimde bastıramadığım annelik duygusu. Anne olmayı evlat sahibi olmayı o kadar çok istiyorum ki, bir kadın olarak bunu ancak anne olmak isteyen kadınlar anlayabilir. O yüzden ben bu konuyu burada anlatmak için çaba sarf etmek istemem. Ama tek kelimeyle ifade etmem gerekirse anne olmayı bu dünyada her şeyden ve herkesten daha çok istiyorum. Çocuklarımla eşimle küçük ama huzurlu bir ailenin hayalini kuruyorum. Hayalime ortak olmak isteyen Şişli’de yaşayan ve evliliğe hazır olan beyler kendilerini bana tanıtabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/sisli-bayan-arkadas/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*