Sivas Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Sivas’tan Mehtap Ben. Evlilik Amaçlı Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Mehtap. Sivas Merkez’de yaşıyorum. Esmer bakımı ve güzel bir kadınım. Yani çekici çekici bir kadın olduğumu düşünüyorum. 34 yaşındayım, oğlak burcuyum. Evlilik amaçlı ciddi birini bulabilmek amacıyla bu siteye geldim ve ilan vermeye karar verdim. Konu evlilik olunca biraz hayatımdan bahsetme gereği duyuyorum sizlere. Annemi zaten hiç tanımadım, babamlada aramız çok iyi değil. Baba sevgisini hiç tatmamış bir kadınım. 18 yaşımdayken bir evlilik yaptım bunun hata olduğunu biliyorum ama o gün için bunu yapmaya mecburdum. Çünkü bir şekilde babamdan uzaklaşmak zorundaydım.

Bu konuda daha fazla detaya girmek istemiyorum ama bu konu hayatta beni en çok yaralayan şeylerden bir tanesidir. Şu anda bir özel hastanede hemşire olarak çalışıyorum. Artık evlilik yaşımın geldiğini hatta geçmeye başladığını düşünüyorum. Küçük yaşta yaşadığım evlilikten kendime yeterince ders çıkardım. Artık yeniden bir hata yapmayacağıma eminim. Seçici bir kadınım zengin olgun ve elit beylerden hoşlanırım. Eşimin zengin kibar ve tecrübeli bir erkek olmasını istiyorum çünkü artık sıkıntı yaşamaya tahammülüm yok. Ne maddi ne manevi sıkıntılara göğüs gerecek gücü kendimde göremiyorum artık.

Geçmişte bunca acı bunca sıkıntı yaşamışken geleceğimdede maddi manevi sıkıntılarla boğuşmak istemiyorum. Mutlu güzel bir evliliğim olsun isterim. Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek istiyorum. Lütfen bunu problem etmeyecek beyler yazarsa bana sevinirim. Kadının çalışmasına karşı olan erkekler bana boşuna yazmasın. Çünkü ben akşama kadar evde oturup akşam kocasının gelmesini bekleyen bir kadın olamam. Evlilikten ve hayattan en büyük beklentim ise çocuk sahibi olmak annelik duygusunu tatmak ve çocuklarımla ailemle eşimle mutlu bir yaşam sürmek istiyorum. Şu an için tek amacım tek gayem hayattan da evlilikten tek beklentim bu.

55 Yaşımdayım. İsmim Figen. Elit Erkek Arıyorum.

Merhaba Sivas’ta yaşayan 55 yaşında olgun bir iş kadınıyım. Küçük bir işletmem var imalat sektöründe iş yapıyorum. Dulum ve bir oğlum var üniversite okuyor. Buradan benim gibi olgun elit bir beyle tanışmayı arzu ediyorum. Lütfen sadece elit beyler yazsın bana. Her gördüğü kadının peşine takılan gözü doymayan iştahı açık beyler bana yazmazsa sevinirim. Birde dikkatimi çeken buradan bir kadına yazarken telefon numarası yazıp ara diyen beyler kendilerine dönmemi beklemesin. Benim için erkeğin üslubu tavırı bana karşı olan davranışları her şeyden önce gelir. Benim zaten paraya pula ihtiyacım yok. Sadece değer görmeye ve elit bir erkeğe ihtiyacım var.

Elit bir erkek nasıl olmalı derseniz, bunu benim size tarif etmeme gerek yok o kişi zaten kendini biliyordur. Oğlumu sıkıntıya sokmamak için boşandıktan sonra bir daha evlenmedim sevgilim olan erkekler oldu elbette ama oğlum varken evlilik düşünemezdim. 55 yaşından sonrada evlenmeyi artık düşünmek istemiyorum. Ama bir kadın olarakda hayatın yalnız geçmeyeceğinin farkındayım. Oğlum üniversite okumak için başka bir şehre gitti. O varken en azından onun varlığı ile biraz teselli buluyordum ama şimdi yapayalnız kaldım ve kendimi mutsuz, bu kocaman dünyada yapayalnız hissediyorum.

Kumral bakımlı güler yüzlü ikizler burcu hareketli yaşamayı seven bir kadınım. Ben zaten 55 yaşında olduğum için 60 yaşlarında bir erkeğin bana çok fazla bir şey verebileceğini düşünmüyorum. Bu yüzden kendimden daha genç 35 ya da 40 yaşlarında uzun boylu olgun tavırlı bir erkekle tanışmayı umut ediyorum. Bazı şeyleri tanıştıktan sonra konuşmak daha doğru olur ama burada önemini belirtmek istediğim ve benim için önemli olan konu arkadaşım olacak erkeğin gizliliğe önem vermesi ve bana gerçek bir dost olabilmesi. Bu hayatta iyisiyle kötüsüyle beraber her şeyi yaşayabiliriz. Her günümüz güzel olacak diye bir şey yok bunun farkındayım ama önemli olan birbirimize olan sevgimizi ve saygımızı hiçbir zaman yitirmememiz. Bu yüzden sevgiye saygıya değer veren elit bir erkeğin yanında olmak ve onunda yanımda olmasını temenni ediyorum.

Adım Sibel. 32 Yaşımdayım, Güvenilir Arkadaş İstiyorum.

İsmim Sibel, Sivas’ta kuaförlük yapıyorum. Aslen Kayserili’yim, evlenerek Sivas’a gelmiştim. Evliliğim bittikten ve boşandıktan sonra Kayseri’ye geri dönemedim. Çünkü evliyken burada kendime bir iş kurmuştum. Kuaförlük yapıyorum. Kendime ait bir güzellik salonum var. Yaptığım işten keyif alarak yaptığım için bu bana mutluluk veriyor. Burada güvenilir samimi bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum ama bu arkadaşlık bir evliliğe dönüşürmü bunun için büyük konuşmak istemiyorum. Çünkü bazen hayat hiç tahmin etmediğimiz güzel ya da kötü sürprizlerle bizi şaşırtabiliyor.

Evlenmeden önce evlenip boşanacağımı aklıma dahi getirmezdim ama aklımıza gelmeyen birçok şey başımıza gelebiliyor. Erkeğin güvenilir olması benim için çok önemli çünkü kızımın babası dediğim adam bana zarar vermeye kalkmışsa başkaları çok daha kötülerini yapabilir. Bu yüzden kötü niyetli kişilerle karşılaşmaktan korkuyorum. Kızımla beraber yaşıyorum hayattada zaten başka kimsemiz yok, olanlarda zaten hayırsız çıktığı için çevreme tamamen sırtımı döndüm. Şu an tek amacım kızıma iyi bir gelecek sunmak ve kendi adımada birazcık mutlu olabilmek. Hepimiz insanız ve hata yapabiliriz.

Bende bir hata yaptım ve evlendim ama yanlış kişiyle evlenince çok ağır bedeller ödedim. Artık kötü günlerin geçmişte kaldığına inanmak ve kaderin yüzümü güldürecek kişiyi karşıma çıkarmasını bekliyorum. Çevremdekilere karşı her zaman güler yüzlüyümdur ama aslında içinde hiç dinmeyen fırtınalar kopuyor ve bundan kimseye bahsedemiyorum. Çünkü zayıf bir kadın olarak görünmek istemiyorum. Herkesin beni gördüğü gibi güçlü kalmak ve güçlü bilinmek istiyorum. Çünkü insanlar zayıf olduğumu fark ettikleri zaman bunu kullanmak istiyorlar. Artık kimseyle uğraşmak ve mücadele etmek istemiyorum. Bana huzur verecek samimi bir şekilde arkadaşlık dostluk edebilecek temiz iyi kalpli bir insan varsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*