Sivas Erkek Arayan Bayanlar

Sivas erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sivas erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1057

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam,Sivas’tan Genç Partner Arıyorum. 

Merhaba Sivas’tan Ayla ben. 55 yaşımdayım ve Sivas merkezde bahçe mobilyaları üzerine bir işletmem var. Dul ve yanlız bir bayanım. Yeni bir evlilik yapmayı düşünmüyorum. Sadece güzel vakit geçirmek ve yanlız kalmak istemiyorum. Bazı insanlar var tanıdığım yanlızlığı seven,ama bu hiç benim ruhuma uyan birşey değil. Eğlenmeyi tatil yapmayı,  sıradışı çılgınca şeyler yapmayı severim. Benden olgun erkeklerden değilde daha çok genç ve atletik erkekler ilgimi çekiyor. Benden yaş olarak daha olgun bir erkeğin aşk ve heyecan anlamında bana birşey katacağını sanmıyorum. Duygusal bir ilişki istemediğim içinde genç erkekler bana daba uygun. Özellikle partnerimle birlikte kısa birkaç günlük tatillere gidiyorum. Maddi sorunum yok, yanımdaki erkeğin bunları düşünmesi dert etmesine gerek yok. Fiziksel olarak bakımlı ve güven veren bir erkekle tanışırsam buradan onunla da tatil yapmak isterim.

Sivas ve çevresinden birkaç şehirde iş yerimin şubeleri var. O yüzden şehir dışı seyahatlerim fazla oluyor. Yanlız seyahat etmekten nefret ediyorum. İstediğim zaman yanımda olabilecek özgür ve genç birini istiyorum. Benimle şehir dışına gelebilecek biri yani. Dediğim gibi para konusu hiç problem değil. Kendine güvenen özgür beylerle tanışmak istiyorum. İllaki tanıştık hemen aşk yaşayacağız diye birşey şart değil zaten. Muhabbetin nereye gideceğini önceden kestirmek zor. Sevgili olmak için ilgilendiğim ancak çok iyi dost ve arkadaş olduğum erkekler olmuştur. Belki bugün bir arkadaş oluruz ama zamanla aşık bile olabiliriz. O yüzden en baştan ilişkiyi belli kalıplara sığdırmaya çalışmıyorum. Ama öncelikli niyetim kendime partner bulmak. Sanal ortamdan bulup sonra tanışmak daha zevkli oluyor. Ama güven konusu bende herşeyin önünde gelir. Sadece biraz eğlenmek için hayatında ciddi yaralar açan kişileri hemen hepimiz görüyor ve duyuyoruz. O yüzden güvenmediğim erkekle asla yanyana, yüz yüzyüze gelmem. Güvendiğim erkekten ise hiçbirşey esirgemem. Sivas ve çevresinden genç, dinamik,özgür ve güvenilir erkek arıyorum. İlgilenen beyler yazsın lütfen. 

Sivas erkek arayan bayanlar, Zara erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp sohbet, Suşehri erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Divrigi erkek arayan olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları, Gemerek erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Gürün erkek arayan suriyeli bayanlarla tanışma, Şarkışla olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Yıldızeli ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Hafik seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Akıncılar evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Doğanşar dul bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Sivas Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

Merhaba sizlere Sivas’tan yazıyorum. İsmim Emrah ve 32 yaşımdayım. Sizlerle bir anımı paylaşmak istiyorum. Sivas  merkezde yaşıyorum ve aslen Adanalı’yım. Burada bir belediyede çalışıyorum. Aktif bir pozisyonda görev aldığım için sosyal çevrem çok fazla. Her gün zaten bir yerlere gidip farklı insanlarla görüşüp yeni kişilerle tanışıyor, yeni dostluklar kuruyoruz. Bekar bir erkek olduğum için bu şekilde hareketli bir yaşam benim için sorun olmaktan daha çok keyif bile alıyorum bazen. 

Birgün her zaman ki gibi sıradan başlayan bir gün, bir partinin kadın kollarından bir hanımefendi aradı bazı ricalarda bulundu. İstedikleri şeylerin bazıları olabilecek şeyler değildi. Olsa bile belirli kanun ve nizama göre yapılmalıydı. Kafamıza göre istediğimiz gibi yapabileceğimiz şeyler değildi. O gün telefonda biraz tartıştık.Benden sonra belediyede aramadık kimseyi bırakmamış.Tabi bütün yollar bana çıkmış olacak ki, ertesi gün yine aradı. Yine aynı ukala üslubuyla emri vaki yapmaya çalışıyordu kendince. Baktım tatlı dilden anlamıyor, ben  nezakatimi korudukça daha çok üstüme geliyor bende aynı üslupta hatta birazda hakaret ederek cevap verdim ve suratına kapattım telefonu. 

Ertesi gün iş yerimde çalışırken kapının önünde bir bayan beklemeye başladı. Içeride ilgilenmem gereken başka misafirler vardı ve sanırım onların çıkmasını bekliyordu içeri girmek için.Cam bölmeden onu görebiliyordum. Bir yandan da kim olduğunu merak ediyordum. Çünkü o kadar güzel bir kadındı ki merak etmemek elde değildi. İçeridekilerin işi uzadıkça daha da merak ediyordum. Baktım olacak gibi değil, kadında dışarıda ayakta beklemekten yoruldu. Yanına gittim ve biraz uzun süreceğini söyledim. Sorun değil bekliyorum dedi.Ben tekrar içeri girdim ve içeridekilerin işlerini bitirmek üzereyken yanına bir bayan daha  geldi. Konuşmaya başladılar ve bu arada oda boşaldı ve onları içeri davet ettim. Gözlerimi üzerinden alamadığım kadın önceki gün telefonda tartıştığım kadındı ve yanındaki de avukatıydı. Avukatına bize iki dakika müsade edin diyerek dışarı çıkardım. Beni ilk aradığınız dakikadan itibaren ukala ve tepeden bakan tavırlarınızla bana iş yaptıramacağınız anlayın artık. İsterseniz daha kibar bur üslup takının ya da avukatınızı içeri çağırın gelsin dedim. Biraz sert çıkınca tırnaklarını çıkarmamak seçmiş olacak ki, aniden kibar bir hanımefendiye dönüştü. Niyetim size zorluk çıkarmak değil, ama bazı  şeyler için biraz sabırlı olması gerektiğini izah ettim. Projesi için isterse yardımcı olacağımı, özel olarak ilgilenmek istediğimi söyledim ve o da kabul etti. Hafta son bir yerde kahvaltıya çıkalım orada bana detaylı anlatın dedim ve numarasını aldıktan sonra onu uğurladım. 

Pazar günü güzel temiz bi yere gittik ve beraber hem kahvaltı yaptık hemde bana projesinin detaylarını anlattı. Güzel olduğu kadar zeki ve idealleri olan hırslı bir kadındı. Dul ve yanlız yaşayan bir bayandı Arzu. O günden sonra aramızdaki buzlar iyice erimiş ve dostluk ateşinin sıcaklığını hissediyordum. Arzu benden birkaç yaş büyüktü. Yaşını hiç sormadım ama tahmin edebiliyordum.Onunla daha sık görüşmeye başladık. Hatta artık bazen evine falanda davet ettiği oluyordu beni o kadar ilerlemişti samimiyet. Bir akdam sosyal medyasında bir resim paylaşmış. Onu görünce aradım neyin  var iyimisin falan diye sordum. İyi değilim falan dedi ve alkol almıştı. Ona sormadan evine gittim. Kapıda biraz bekledikten sonra açtı kapıyı. Ayakta zor duruyordu. Lavaboya götürdüm yüzünü falan yıkadım. Birde kahve yapınca biraz kendine geldi. Onu ilk defa böyle görüyordum. Çok tatlı görünüyordu. Fazla kalmayıp onu uyutmak ve gitmek istedim. Çıkarken beni bu gece yanlız bırakma, ihtiyacım var dedi. Zaten onu o şekilde bırakmak hiç içime sinmiyordu. Kolumdan tuttu ve yanlız uyumak istemiyorum, masum bir uyku istermisin diye sordu. Yanına uzandım ve hayatını anlatmaya başladı. Anlatırken bir ara başını omzuma yasladı. Sonra o şekilde uyudu kaldı. Bir süre onu izledikten sonra sabaha karşı not bıraktım ve çıktım evden. Bir hafta sonra sevgilim oldu. 2 yıl beraber olduk. Hayatımın en güzel kadını ile yaşadığım en güzel günlerin mimarıydı Arzu. Sonra kader bizi ayrı düşürdü. Umarım benden uzakta her zaman mutlu olur. 

Anahtar Kelimeler:

sivas dul bayanlar,Sivadaerkekarayandulbayanlar,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here