Sivas Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sivas evlenmek isteyen olgun bayanlarla tanışma, Kangal ikinci kez evlemek isteyen dul erkekler, Divriği evlenmek için sevgili arayan zengin ve yalnız kadınlar, Şarkışla kamudan evlenmek isteyen olgun bayanlarla whatsapp sohbet, Suşehri Türk erkekleri ile evlenmek isteyen Suriyeli göçmen kadınlar, Gürün genç ve güzel kızların evlilik ilanları, Zara 60 yaş üstü evlenmek isteyen emekli erkekler ve kadınlar, Yıldızeli dini evlilik isteyen türbanlı bayanların telefon numaraları..

Bazen evlilik gibi ciddi ve hayati bir konuda dahi mantığımızı bir kenara bırakarak sadece hislerimizle harekrt eder, duygularımıza kapılarak hoşlandığımız bir kadınla ya da erkekle evleniriz. Ancak evlenmek için duygular yeterli olsa bile evlilikte mutlu olabilmek için sadece duyguların yeterli olmadığını biliyoruz. Sadece mantık evliliği yapmakta hiçbir çifte mutluluk getirmez. Aşkın olmadığı bir evlilikte mutluluktan bahsedemeyiz. Zaten bu hayatta yaptığım herşey daha fazla mutlu olabilmek için değil mi. Sizleri daha mutlu görebilmek adına Sivas ve ilçelerinden bizlere ulaşan evlilik ilanlarını paylaşıyoruz.

💘Ebru Ben Sivas’tan.Evlenmek İçin Dürüst ve Güvenilir Memur Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Selamlar herkese, Sivas’tan katılıyorum sizlere. Adım Ebru ve 30 yaşımdayım. Bekarım. Uygun kafama göre birini bulursam ilk evliliğim olacak. Burada ailemle beraberim. Aslen Sivaslı’yım zaten. Eğitim olarak üniversite okudum ama sonrasında çalışma imkanı bulamadım. Arkeoloji mezunuyum. Çok güzel eğlenceli bir okul hayatım oldu. Fakat okulun son yılında bazı sağlık sorunları yaşadım. Yaşadığım sorunlar üst üste gelince psikolojik olarakta çok yıprandım ve zor günler yaşadım. Bu süreçte ailem hep yanımda oldu ve maddi manevi desteklerini benden hiç esirgemediler.

Ailemi çok seviyorum ve hayatta onlara mahçup olmak istemem. Bu yüzden yanlış bir adım atmaktan korkarım. Burada olmam  bazılarına göre yanlış olabilir ama ben yanlış olduğunu düşünmüyorum sanalda tanışmanın. Sanki reel hayatta tanıdıklarımız çok mu dürüst yada düzgün insanlar. Ben bu yüzden bir ayrım yapmak istemiyorum. Adam gibi adam olan her yerde kendini belli eder zaten. Gerçi beni hep karakteri zayıf insanlar buldu bu zamana kadar ama umarım bu sefer şansım döner. Sizlere yalan söyleyecek değilim.

Daha önce duygusal anlamda bağlandığım, aşık olup ilişki yaşadığım birkaç erkek oldu. Ama yürümedi bir şekilde ve ayrıldık. Zaten çok ciddi ilişkiler değildi. Bunları kafasında sorun edip büyütecek olan aşırı kıskanç erkekler yazmasın. Sonrasında bunların önüme büyük bir suç işlemişim gibi konulmasını istemem. Herşeyimle açık sözlü ve şeffaf olmaya çalışıyorum. Gelecekte beni huzursuz edecek saklı gizli birşey kalsın istemem. Ne varsa baştan söylemek en doğrusu. Memur birini istiyorum. Yokluk çekmek ya da aşırı lüks istemiyorum. Ciddi beyler yazarsa tanışırız.

💘Adım Ahmet.28 Yaşımdayım.Sivas Merkezde Yaşıyorum. Evlenmek İsteyen Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Sivas’tan selamlar herkese. İsmim Ahmet. 28 yaşımdayım ve herhangi bir işte çalışıyorum. Malülen emekliyim. Orduda görev yaparken geçirdiğim bir kaza sonucu emekli oldum. Hayatımı ciddi anlamda etkileyecek büyük bir sağlık sorunum yok. Bir işte çalışabilecek durumdayım ama daha çok maddi kaygılarla değilde, sıkıldığım için çalışmak istiyorum. Bir yere girip maaşlı çalışmak istemiyorum bu yüzden küçük çaplı hem zaman geçirip hemde para kazanabileceğim işler yapıyorum. Bir evi geçindirmeye yetecek kazancım var aslında ama boş durmakta iyice bunaltıyor beni.

Ailemden sadece annem var yanımda. Bir ablam var ama k evli. Babamı geçen yıl kaybettik. Anneme bakmak zorumdayım. Bu yüzden annemi kabullenecek biriyle evlenmem gerekiyor. Onu yalnız bırakamam. Sonuçta ona bakabilecek tek evladı benim. Kendi mutluluğum ve geleceğim için onu yalnız kendi haline bırakıp, kaderine terk edemem. Benim daga önce hiç sevgilim olmadı. Uzaktan sevdiğim, değer verip aşık olduğum kızlar oldu ama benim aşkımdan onların hiçbir zaman haberleri dahi olmadı. Kadınlara karşı biraz çekingen oluyurum. Rahat konuşamıyorum.

Belkide öyle bir ortamım hiç olmadığı için bayanlara karşı rahat olamıyorum. Beni seven birine aile kurmak için ihtiyacım var. Güzel olsun falan gibi isteklerim yok. Ailesine sadık ve ev işlerinde iyi olan, kendini evini beni ihmal etmeyecek biriyle evlenip çocuklarım olsun istiyorum. Özelikle aileme karşı saygıda kusur etmeyecek, aile terbiyesi almış bir bayanla tanışmak isterim. Açık yada türbanlı ayrımı yapmıyorum ama türbanlı olmasını daha çok isterim. Sivas ve çevresinden aile kurmak isteyen ciddi birisi varsa burada,tanışalım. 

💘Sivas’tan Gülistan Ben.26 Yaşımdayım.30 Yaş ve Üzeri Erkekle Evlilik İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Gülistan ben, nasılsınız.26 yaşımdayım ve bekarım. Sarışın genç ve güzel bir kızım. Neşeli ve enerjik,sosyal biriyim. Gezmeyi ve eğlenmeyi severim. Eve kapanıp kalmayı sevmiyorum. İki yıldır Sivas’tayım. Üniversite bittikten sonra buraya memur olarak atandım. Bir kurumda çalışıyorum ama kurum ismini burada yazmak istemiyorum. Kendimi çok fazla anlatmak istemiyorum. Resimde gördüğünüz gibiyim ve sizin için güncel bir resim paylaştım. Marka takıntılı, lüks yaşamayı seven biriyim. Maddi gücü olmayan erkekler benim ilgi alanıma girmiyorlar. Yakışıklı ve Karizmatik olmasınıda isterim.

Çok şey istediğimin farkındayım ama istediğim herşeyi karşılığını verebilirim. Kendime özgüvenim tam bu konuda. Bir erkeği mutlu etmenin kaç yolu varsa, hepsi bende var. Bu yüzden kusursuz bir erkekle mükemmel bir evlilik hayal ediyorum. Mükemmel erkeği çevremde bulamadığım için birde sanal ortamdan bakmak istedim. Belkide tek kusurum mutfakta çok iyi değilim. O sorunu aşmam benim için zor değil ama. Istersem mutfaktada harikalar yaratabilirim. Şu an için ihtiyaç duymadığım için çok önemsemedim yemek olayını. Ciddiye alırsam o konudada iddialı olabilirim.

Sigara kullanırım, alkol ise yok denecek kadar az. Belki bizim için özel bir gecede bir kadeh şarap olabilir. Bundan fazlasını ne ben içerim ne de eşimin içmesine müsade ederim. Alkol konusunda abartan erkek istemem. Benim içtiğim kadar içebilir en fazla. Hafta sonları spor yaparım. Spor bana kendimi daha iyi hissettiriyor. Kendine güvenen erkekler bana mesaj yoluyla ulaşabilir. Aslen Bursalı’yım. Ailem evlilik konusunda baskı yapmaz bana. Ben onların karşısına kimi çıkarırsam kabullenirler. Çünkü benim aptalca birşey yapmayacağımı bilirler. Nasıl birini aradığımı anlattım. Kendine güven kişiler yazsın. 

1 yorum

 1. Merhabalar
  Adım yunus emre ak**ya
  Almanya da yanlız yaşıyorum
  Aslen sivas merkezliyim
  Hiç evlenmedim
  Niyetim ciddi
  Işim var
  3 odalı evim var
  Ailem sivas da ikamet ediyor
  Aklı başında ve sevecek birisiyle tanışmak istiyorum
  Sigaram ve alkolüm kessinlikle yok
  Whatss apttan yazabilirsiniz
  +49 176 881 2** 42
  Fürth ve Nürnberg de yaşıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*