Siverek Bayan Arkadaş

Merhaba. Siverek’ten Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Selvi. 32 yaşındayım ve Siverek’te yaşıyorum. Olgun bir erkekle tanışmak arkadaş olmak belki biraz güzel vakit geçirebilmek amacıyla bu ilanı sizlerle paylaşıyorum. Aslen buralıyım ve ailemle beraber yaşıyorum. Ailemle yaşadığım için her zaman rahat ve özgür davranamıyorum. Elbette bazı konularda yeri geldiği zaman istediğim gibi yaşayamıyorum. Bu durum bazen benim zorluyor ama buna şimdilik katlanma zorundayım. Elbette herkes gibi bende hayatta istediğim her şeyi hiç kimseye hesap vermeden özgürce yaşayabilmek ve yapabilmek isterim ama çoğu zaman hayatta sorumlu olduğumuz kişilerde var.

Malesef hayat bazen tercihlerimizi istediğimiz gibi yaşamaya müsade etmiyor. Uzun bir süre İstanbul’da yaşadım oyuncu olmayı çok istiyordum bu yüzden birçok kursa gittim eğitim aldım. Çok emek verdim ve sabrettim, emeğimin ve sabrımın karşılığını alamadığım için çok istediğim ve çok sevdiğim oyunculuğu ve İstanbul’u bırakıp memleketime döndüm. Buraya geldikten sonra eski ortamımı bulamadım, arkadaşlarımın hepsi farklı yerlere gitmişler bazıları evlenmiş bazıları farklı şehirlerde yaşıyor. O yüzden burada çok yalnız kaldım. Kendimi evliliğe hazır hissetmediğim için şimdilik böyle bir şey düşünmüyorum.

Evlilik isteyen erkeklerlede tanışmayı istemem. Arkadaşlık ve dostluk bence bütün duygularım üzerindedir ve erkekle kadın birbirine güvendikten sonra iyi bir dostluk kurabilmiş ise evliyken dahi yaşamayacağımız kadar güzel günler yaşayabiliriz. Ben kumral bir bayanım hayvanları çok seviyorum hiç yanımdan ayırmak istemediğim küçük bir köpeğim var. Nereye gitsem onuda yanımda götürüyorum. Bazen yalnızlığıma iyi geliyor ama sonuçta ben bir kadınım ve gerçek bir sevgi ve aşkı arıyorum. Gerçek aşk ve sevgiyi kalbimde ve ruhumda hissetmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki gerçekten bu duyguları yaşamayı çok özledim. Siverek’te yaşayan sürekli görüşebileceğim olgun ve dürüst birisi varsa bana yazsın ve tanışalım.

Siverek Dul Bayanların Telefon Numaraları

Siverek’te dul bayanlarla tanışmak arkadaş olmak ve telefonla sohbet etmek isterseniz doğru adrestesiniz diyebilirim, çünkü Siverek’ten arkadaş arayanlara özel olarak oluşturulmuş çok az sayıda arkadaşlık sitesi bulunmaktadır. islamisayfalar.com olarak bu sayfamızı Siverek’te yalnız kalmış erkekler ve bayanlara ayırmış bulunuyoruz. Siverek’ten arkadaş arayan erkeklerin ve bayanların ilanlarını inceleyerek telefon numaranızı onlara iletebilir ve arkadaşlığızı ilerletebilirsiniz. Siverek ve çevresinden evlenmek isteyen bayanlar, samimi dost arkadaş arayanlar, 40 yaş üstü sohbet arkadaşı arayanlar, uzun süreli samimi arkadaşlık isteyenler kısacası aradığınız ilişki modeli nasıl olursa olsun hayallerinizdeki kişiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Selam. Siverek’ten Olgun Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Merve, 28 yaşındayım Siverek’te yaşıyorum. Olgun ve zengin erkeklerden hoşlandığım için böyle biriyle tanışmak arkadaş olmak isterim. Ben güzel çekici esmer bir kızım çok hareketliyim her zaman sürekli sosyal yaşamayı seven birisiyim. Her türlü ortama ayak uydurabiliyorum. Aslında bu kadar hareketli ve neşeli olmamın arkasında herkesten gizlediğim hatta bazen kendimden bile saklamaya çalıştım çok büyük acılarım ve üzüntülerim var. Bunu çoğu zaman hiç kimseye hissettirmiyorum kimse fark etmesin diye sürekli güçlü ve mutlu bir kadın gibi görünmeye çalışıyorum ama kendi içimde bazen kendimi yıkılmış hissediyorum.

Erkek arkadaşımın olgun ve zengin olmasını isterim çünkü kısıtlanmış ve maddi imkanlarla elde edilebilecek şeylerden mahrum kalmış bir kadın olmak istemiyorum ve o tarz bir arkadaşlığı sevmiyorum. Maddi hırsları olan birisi değilimdir ama hayallerimi yaşamak içinde maddi imkanların şart olduğununda farkındayım. Bu yüzden erkek arkadaşımın güçlü ve zengin olmasını isterim. 2 yıllık bir üniversite mezunuyum ama şu an çalışmıyorum. Çalışmayı istiyorum ama burada çok fazla iş imkanı olmuyor. Kendimi oyunculuk alanında geliştiremedim ve fazla ilerleyemedim ama bu sektördeki tecrübemle senaryo yazabileceğime inandığım için şu an bazı denemeler yapıyorum. Umarım bir gün bütün bu emeklerimin karşılığını alabilirim.

Kendimi sanat alanında geliştirmeyi ve bu alanda ilerlemeyi gerçekten çok istiyorum ama bazen ne yaparsak yapalım başarıya ulaşamıyoruz. Belkide böylesi bizim için daha hayırlıdır demekten başkada elimden bir şey gelmiyor. Boyum 1.75 ve 66 kiloyum esmer bir kadının ve ikizler burcuyum. Borcumun bazı özelliklerini taşıyorum. Aşkta burç uyumu arayan buna dikkat eden yada buna çok önem veren birisi değilim. Buraya İstanbul’dan geleli çok fazla zaman olmadı, braya tutunmaya çalışıyorum ama eğer istediğim gibi bir hayat kuramazsam burada, tekrar İstanbul’ada dönebilirim. Siverek ve yakınlarından sürekli görüşebileceğim olgun ve zengin erkekler bana yazarsanız tanışmayı isterim.

30 Yaşımdayım. Siverek’ten Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Tuğba, Siverek’te yaşıyorum. Dürüst yaşıma uygun bir erkekle tanışmak istiyorum. Dekolte giymeyi severim, giyim tarzım çoğu zaman erkek arkadaşımı zor durumda bırakıyor. Ben özgür olmayı seviyorum ama erkeklerin gereksiz kıskançlıkları bazen beni çok yoruyor gerçekten. Bir kez evlendim ve ayrıldım. Evli olduğum dönemdede eşimle yaşadığım en büyük sorunlardan birisi benim kıyafet tarzımdı. Eski eşimde çok kıskançtı ve dekolte giyinmemi hiç istemezdim ama ben istediğim gibi giyinmek ve yaşamak istiyorum. Ayrıca dekolteninde bana yakıştığını düşünüyorum.

Erkeğin kadını kıskanması eğer dozunda olursa elbette ki güzel bir şey bütün kadınlar kıskanılmaktan hoşlanır ama abartıldığı zaman bu kadına mutluluk değil daha çok sıkıntı verir. Bütün kadınlar gibi bende erkek arkadaşımın beni kıskanmasını tabi ki isterim, erkek arkadaşım eğer beni kıskanıyorsa beni seviyor demektir. Kıskanmıyor umursamıyorsa o zaman sevgisinden belki şüphe dahi edebilirim. Evli olduğum zaman Adana’da yaşıyordum, eşimden ayrıldıktan sonra buraya ailenin yanına geldim. Bir süre ailemin yanında kaldıktan sonra buradada rahat edemedim. Kendimi sanki ailemin evinde değilde yabancı bir yerde kalıyormuş gibi rahatsız hissettim. Bu yüzdende kendi evime çıktım ve şu an yalnız yaşıyorum.

Gece hayatını ve akşamları erkek arkadaşımla gezmeyi severim, özellikle dans etmeyi çok severim ve çok iyi dans ettiğimide düşünüyorum. Özellikle erkek arkadaşımla birlikte dans ederken çok daha fazla eğlenebiliyorum. Normalde sanal ortamları arkadaşlık sitelerini falan çok iyi bilmiyorum, bildiğim ortamlar değil buralar. Boşanıp buraya geldikten sonra kendimi boşlukta hissettiğim için arkadaşlık ve sohbet sitelerinden vakit geçirmek bana biraz iyi geldi ama sürekli sanal ortamdada takılmak istemiyorum. Ben gerçek bir arkadaştık dokunabileceğim bir erkek arkadaş ve birlikte vakit geçirebileceğim sırlarınızı paylaşabileceğimiz kadar birbirimize güvenebileceğimiz gerçek bir dost arıyorum. Siverek’te yaşayan olgun ve dürüst beyler yazsınlar lütfen.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/siverek-bayan-arkadas/,

1 yorum

  1. merhaba tuğba hanım 42 yaşındayım 3 sene ayrıldım sizi tanımak isterim yanlızlık gerek bayan gerek erkek için zor bir durum yanlızlık allah cc mahsustur saygı sevgiye giden yoldur umarım sizde beni tanımak istesiz ismim süleyman …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*