Sohbet Arkadaş Arıyorum

 

Sohbet arkadaşı arayan bayanlar, Sohbet arkadaşı arayan olgun bayanlar, Sohbet arkadaşı arayan olgun ve türbanlı bayanların telefon numaraları, Sohbet arkadaşı arayan zengin bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sevgili arayan bayanlarla sohbet, Olgun erkeklerden hoşlanan genç kızlarla tanışma ve sohbet.!

Orta yaş ve üzerindekiler çok iyi bilirler, eskiden mektup arkadaşlığı vardı. Hiç girmediğiniz, bilmediğiniz biriyle mektuplaşarak arkadaşlık kurulurdu. 21.yüzyıl şartlarında artık iletişim çok daha farklı ve hızlı olduğu için gerek sosyal medya gerekse whatsapp üzerinden veya farklı  mesaj uygulamaları ile sohbet arkadaşı edinmek hem cok daha kolay hemde daha hızlı iletişim sağlamak mümkün.

Sanal ortamda kadın veya erkek herkesin kendisine göre  duygusal ihtiyaçları ve beklentileri vardır. Bazıları seviyeli bir arkadaşlık kurmak ister, bazıları evlenmek için arayışı vardır, bazıları ise sadece sohbet edecek bir arkadaş arar. Hepimiz bazen hiç tanımadığımız birine içimizi dökmek, derdimizi anlatmak, bir bakıma bize sırdaş olacak birini isteriz. Böyle uyum sağladığınız, içinizin ısındığı, sohbetinden keyif aldığınız birini bulmak her zaman kolay olmuyor tabi. Sohbet arkadaşı arayan genç ya da olgun bayanlarla bu platformumuz üzeriden tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Yorum bölümünde kendinizi tanıtmanız sohbet arkadaşı arayan bayanların sizlere ulaşması için yeterli olacaktır.

Olgun sohbet arkadaşı, Dul bayanlarla sohbet arkadaşlığı, Sohbet arkadaşı arayan zengin bayanlar, Sohbet arkadaşı whatsapp numaraları,  Sohbet arkadaşı arayan olgun bayanların telefon numaraları, Sohbet arkadaşı arayan dul bayanların whatsapp numaraları.

Selam, İstanbul’dan Olgun Sohbet Arkadaşı Arıyorum. 

Merhaba ismim Melisa ve 19 yaşımdayım. İstanbul’da yeni sayılırım. Üniversite öğrencisiyim ve hemşirelik okuyurum. Okumayı sevmiyorum aslında ama mecburen okumak zorundayım. Neyse bir şekilde 4 yıl buradayım  ama sonra nerede olurum şimdiden bilemeyiz. Daha önce sevgilim olmadığı için biraz erkeklere karşı çekiniyorum. Daha doğrusu biraz korkuyorum. Bu korkumu yenmek için çok çaba harcadım,kendimi motive etmeye falan çalıştım ama olmadı. Son olarak çareyi sohbet arkadaşı edinmekte buldum. Belki bir süre sadece sohbet ederek arkadaş kalabilirsek zamanla alışırım diye tahmin ediyorum. Bu şekilde kendimi sanki çocuk gibi hissediyorum. Sanki çocukluktan hiç çıkamadım. Bazen ortamlarda falan soranlar oluyor erkek arkadaşın ya da sevgilin var mı, falan diye, yok hiç olmadı diyemiyorum. Sanki manastırda yaşamışım gibi hissediyorum bazen kendimi.

Erkeklere karşı olan bu ürkekliğimin sebebi birazda çevremde duyduklarım sanırım. Sanki hayatıma giren erkek bana mutlaka zarar verecekmiş gibi zannediyorum. Galiba benim için en doğru olanı sohbet arkadaşlığı. Bir erkeğe  iyice ısınıp onu tanımadan sevgili olamam ben bu korkuyla. Bu konuda umarım beni anlarsınız. Bu korkum yüzünden beni çocuk yerine koyup dalga geçecek ya da bunu espri malzemesi yapacak kişiler karşıma çıkmasın. Olgun ve tecrübeli biriyle konuşmak sohbet etmek istiyorum. Olgun erkekler kadınlar konusunda daha tecrübeli olduğu için beni daha iyi anlarlar. Gençler benim bu durumumu anlamazlar. Hem olgun erkekler daha kibar ve mütevazı oluyorlar. Olgun ve seviyeli biriyle sohbet arkadaşlığı kurmak istiyorum. Olgun erkeklerin mesajını bekliyorum. 

Selam, Sohbet Arkadaşı Arayan Var Mı?

Merhaba adım Suna. 42 yaşımdayım. Eşimden kısa süre önce ayrıldım. Bir evliliği bitirmenin bu kadar zor olacağını hiç tahmin etmiyordum. Benim zannettigimden çok daha zorlu bir süreç atlattım. Bu yüzden zihinsel olarak çok yorgunum. Çevreme bunu yansıtmamaya ve güçlü görünmeye çalışıyorum. Ama tabi kendimle başbaşa kalınca tüm yorgunluğum kendini hissettiriyor. Güçlü ve iyi görünmeye çalışmakta ayrıca yoruyor beni. Bu şekilde daha ne kadar devam edebilirim bilmiyorum ama gerçekten çok bunaldım. Eski eşim çok kıskanç olduğu için doğru düzgün arkadaşımda yok derdimi tasamı anlatabileceğim. Birileri ile konuşup açılmazsam eğer psikolojim iyice bozulacak bunu görebiliyorum. İnternette rasgele dolaşırken bir yazı okudum ve o bana sohbet arkadaşlığı konusunda ilham verdi. Yoksa aklımdan böyle birşey geçmiyordu. Hep kendime keşke bir sırdaşım olsaydı herşeyimle güceneceğim falan diye aklımdan geçirdim ama o kişiyi sanal ortamda aramak hiç aklıma gelmedi. 

Olgun ve yanlız bir kadını ancak benim gibi,benim gectigim yollardan geçmiş birisi anlar. Ancak bu yolda yorulmuş bir erkek sevginin kıymetini çok daha iyi bilir. Bu yüzden benim gibi olgun ve yanlızlığı yaşamış ve yaşamakta olan biriyle tanışmak istiyorum. Bu arada kendimi tanıtmayı unutmadan, Ankara’da yanlız yaşıyorum. 1 çocuğum var o da İzmir’de oluyor. Sadece yazın yanımda oluyor. Şimdilik bir sevgili istemiyorum. Bu kadar yorgunken birde ona kafa yoramam. Sadece konuştuğumda bana iyi gelecek, derdimi kederimi bana unutturacak, hoş sohbet birini bulmayı umuyorum. Belki ileride sevgilide olur aşk yaşarız ama şu anki psikolojim buna elverişli değil. Ankara olması şart değil, bütün illerden bana yazabilirsiniz. Bekliyorum. 

65 Yaşımdayım, Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. 

Merhaba herkese. İsmim Helga. 65 yaşımdayım ve tahmin edeceğiniz gibi Türk değilim ama Türk vatandaşıyım. Uzun yıllar önce yerleştim Türkiye’ye ve Bodrum’da oturuyorum. Eşim bir Türk’tü ve onu kaybedeli çok zaman oldu. Benim yaşımda birini kimse sevgili olarak istemez. O yüzden kendi içime kapandım. Kapandıkça hayatım daha keyifsiz olmaya başladı. Çevremden internette genç erkeklerle tanışıp aşk yaşayan arkadaşlarımı görür duyardım hep ama bana çok inandırıcı gelmezdi. Abartıyorlar öyle şey olmaz, olsada çok riskli diye düşünürdüm. Ama yanıldığımı internette vakit geçirdikçe anlamış oldum. Şimdi genci yaşlısı herkes burada. Arkadaşlarım kadar şanslı olmamam belki ama yinede denemek istedim. En azından sohbet edebileceğim birilerini bulabilirim belki. Bodrum civarında yaşayan beyler varsa evimde misafir ederek kahvede ikram edebilirim. Ne de olsa 40 yıl hatırı var. 

İnsanlara karşı çok samimi ve sıcak yaklaşırım. Kolay kolay darılmam birine. Genç ve alımlı bir kadınken daha farklı düşünürdüm. Çabuk sinirlenir ve daha agresif davranırdım. Ama yaşlandıkça hayatı o kadar ciddiye almamayı öğrendim. Beni kızdıracak çok fazla birşey yok artık hayatta. Bazı sorunlar nedeniyle hiç çocuğum olmadı. Eşimde gittikten sonra hayat benim için o kadar anlamsız oldu ki, şimdi belki yeniden hatta belki son kez heyecan duyacağım biri çıkar karşıma. Aşk yaşama hakkını kendimde görmüyorum aslında bu yaşta ama gönül bi istiyor işte,karşı koyamıyorum. Aşk olmasa bile beraber sohbet edip vakit geçireceğim biriyle tanışmak istiyorum. Bodrum yakınlarından biri olursa belki yüz yüze imanımız olabilir. Yaş önemli değil, tanışmak isterseniz her yaştan düzgün ve karakterli kişiler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*