Sultanbeyli Bayan Arkadaş

Selam. Sultanbeyli’den Olgun Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba beyler, ismim Sude, 26 yaşındayım, İstanbul Sultanbeyli’de yaşıyorum. Bana göre daha olgun bir erkekle tanışabilmek için bu ilanı yazıyorum. Sizlere kendimden bahsetmeden önce bilmenizi isterim ki dürüst ve olgun bir karaktere sahip olmayan kişilerin asla bana yazmasını istemem, yazanlar olursa da cevap veremem. Boyum 1.73 ve 56 kiloyum kumral güzel duygusal ve yardımsever biriyim. Hayvanları çok sevdiğim için evimde kedi besliyorum, kedilere karşı belkide insanlara olan sevgimden daha büyük bir sevgi besliyorum.

Ama tabi hayatta birçok şeyi sevebiliyoruz hepsininde gönlümüzdeki yeri ayrı oluyor. İçimde hissettiğim boşluğu ancak olgun ve dürüst bir erkeğin sevgisiyle doldurabilirim. Şimdiye kadar beni sevdiğini ve değer verdiğini söyleyen arkadaşlarım oldu ama hepsininde sevgisinin ve verdiği değerin geçici olduğunu görmüş oldum. Çünkü şu anda hiçbirisi hayatımda değil. Yaşanılan bir arkadaşlık bittiği zaman kadınlar erkeklere göre daha fazla etkileniyorlar ama birçok kadına göre ben daha fazla etkileniyorum galiba. Bunun nedeni çok duygusal birisi olmam. Çalışan bir kadınım özel sektörde güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Çalışmayı seviyorum aslında ama mesleğim biraz zor bir kadına göre.

Güvenlik görevlisi olmak bir kadın olarak bu mesleği yapmak bazen beni çok zorluyor. Sevdiklerime karşı her zaman çok fedakar davranırım. Hatta birçok kişinin şaşıracağı kadar gereğinden fazla fedakarlık yapabiliyorum. Bence bu benim onlara verdiğim değerin bir göstergesidir. Erkek arkadaşım bana eğer fedakarca davranmıyorsa işte o zaman onun bana olan sevgisinden şüphe ederim. O şüpheyi içimde bir kez hissettiğim zaman bir daha o kişiyle beraber olamam. Şüphe duyduğum birinin elini tutup onu sevdiğimi söyleyemem. Bana güven verebilecek Sultanbeyli’de yaşayan olgun biriyle tanışmak istiyorum.

Sultanbeyli Arkadaş Arayan Olgun Bayan Whatsapp Numaraları

Sultanbeyli seviyeli arkadaşlık arayan olgun bayanların WhatsApp numaraları. Sultanbeyli evlenmek için erkek arkadaş arayan genç kızların WhatsApp telefon numaraları. Sultanbeyli sohbet arkadaş arayan bayanlar için ücretsiz sohbet ve mesajlaşma. Sultanbeyli dini evlilik isteyen olgun bayanların WhatsApp numaraları. Sultanbeyli ücretsiz arkadaşlık ve mesajlaşma. Sultanbeyli Suriyeli arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet ve mesajlaşma. Sultanbeyli arkadaş arayan 40 yaş üstü bayanların WhatsApp numaraları ve profil fotoğrafları.

45 Yaşımdayım, Sultanbeyli’den Samimi Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, benim gibi sarışın, güzel bir kadının yalnızlığına ortak olmak yalnızlığını gidermek samimi bir arkadaşlık kurmak gelecek güzel günlerde birlikte mutlu olmak istemez misiniz. Ben bunu çok istediğim için buradayım, yalnızlığını paylaşacağım onu mutlu etmek için kendimi adayacağım samimi bir arkadaş bulmaya çalışıyorum. 45 yaşındayım ben. İstanbul Sultanbeyli’de tek başıma yaşıyorum. Uzun zaman önce bir evlilik yapmıştım ve bir süre sonrada boşanmıştık. İnsanın çok sevdiği biriyle evlenmesi dünyanın en güzel duygularından biri tabiki ama o mutluluğun o sevincin sonsuza kadar sürmemesi hatta kısa sürmesi ve bitmesi gerçekten çok üzücü bir durum.

Her ne kadar evlenmeden önce böyle bir şeyi hiç düşünmemiş olsamda sonuçta benimde başıma geldi ve ayrılarak dul kaldım. Aslında yalnız bir kadın olmanın çok güzel yanlarıda var şimdiye kadar yalnızlığın güzel yanlarını yaşadım, kötü yanlarını hep göz ardı ettim ama bir yerde karşılaşmak istemediğimiz yüzleşmekten kaçtığımız bütün sorunlar bir gün dahafa büyüyerek karşımıza çıkıyor. Artık yalnız kalmanın zor yanlarına tahammül edecek dayanacak psikolojim kalmadı. Bu yüzden beraber mutlu olabileceğimiz birini arıyorum.

Şimdiye kadar samimiyeti ve dürüstlüğü çok az erkekte gördüğüm için erkeklere güvenim biraz sarsıldı. Erkek arkadaşımın bana karşı dürüst olması benim için önemli ama nedense erkekler bunu pek beceremiyor. Neden erkeklerin bir çoğu kendini yalan söyleyerek zor duruma düşürüyor bunu anlam veremiyorum. Sanırım kadını kaybetme korkusu onları yalan söylemeye mecburmuş gibi hissettiriyor ama bilmiyorlar ki dürüst olsalar geriye kalan hiçbir şeyin önemi olmaz. İstanbul Sultanbeyli’den samimi dürüst yanıma yakışacak beyler mesaj yazarak kendilerini tanıtabilirler.

Adım Sema. Sultanbeyli’den Karizmatik Arkadaş Arıyorum.

İstanbul Sultanbeyli’den herkese merhaba, ismim Sema ve 30 yaşındayım. Karizmatik olgun erkeklerden hoşlandığım için bu ilanı vermek istedim. Bir sıkıntı olmayacağına inandığım için kendi fotoğrafımı koyuyorum. Görmüş olduğunuz gibi bronz tenli sarışın gayet güzel hoş bir hanımefendiyim. Her ne kadar yaşım 30 olsada, 40 yaş ve üzeri erkekler bana çekici geldiği için olgun karizmatik biriyle tanışmayı istiyorum. Sultanbeyli’de aileme ait bir iş yerinde çalışıyorum. İnşaat sektöründe çalışıyoruz iş yeri aile şirketi olduğu için rahat bir çalışma ortamın var.

Ailemle bağlarımda çok kuvvetlidir. İyi niyetine ya da samimiyetine sonsuz güvendiğim bir erkek arkadaşım olduğu zaman onu ailemlede tanıştırıyorum. Ailem bu konuda bana sıkıntı çıkarmazlar. Bende tabiki onları üzecek onları utandıracak bir şey yapmam. Ama tabi burada tanışacağım birini ailemle tanıştırmam için öncelikle uzun bir süre sohbet etmek daha iyi tanımak ve tam anlamıyla güven oluştuktan sonra bunu yapabilirim. O zamana kadar arkadaşlığımızın gizli kalmasını tercih ederim.

Aslında gizliliği ve gizemli görünen erkekleri çok sevmem o tarz erkekleri güvenilir bulmuyorum. Ben arkadaşlıklarıma her zaman şeffaf olmayı ve net konuşmayı severim. Erkeğinde benim gibi net ve açık sözlü olmasını beklerim. Aslan burcuyum ama galiba burcunun özelliklerini çok fazla taşımıyorum. Akşamları erkek arkadaşımla dışarıda vakit geçirmeyi severim ama bu sıralar hayatımda kimse olmadığı için genelde evde sanal ortamda sohbet ederek geçiriyorum. Sultanbeyli’de yaşayan 40 ve 50 yaş arasında karizmatik güvenilir erkekler bana yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/sultanbeyli-bayan-arkadas/,sultanbeyli dul numaraları,

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*