Tarsus Bayan Arkadaş

Selam. Tarsus’tan Evlenmek İçin Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Belma, Tarsus’ta yaşıyorum ve evlenmeyi istediğim için buradan biriyle tanışmak istiyorum. Tarsus’ta ailemle beraber yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç evlenmedim bekarım. Burada bir lokantada çalışıyorum. Çok yorucu bir işim olduğu için sosyal hayatıma çok fazla zaman ayıramıyorum genelde evden işe giden boş zamanlarında evde vakit geçiren bir kadınım. Ailem dahi olsa başkalarından maddi bir beklenti içerisinde yaşamak istemiyorum. Kendi ihtiyaçlarımı kendim gidermeliyim. Kendi ayaklarımın üzerinde durabilmeliyim bu yüzden şimdiye kadar ne ailemden maddi olarak bir destek bekledim ne de bundan önce hayatıma giren erkek arkadaşlarımdan böyle bir beklentim hiç olmadı.

Ben onuruna ve gururuna düşkün biriyim gururumu incitecek her kim olursa olsun onunla yollarımı kesinlikle ayırırım. Esmer ve kahverengi saçlı kendi halinde ailesine düşkün biriyim. Ailemle aramda hiçbir sorun yok birbirimize çok bağlı ve çok düşkün bir aileyiz. Birimiz sıkıntıya girdiği zaman elbirliği ile o sıkıntıyı gidermeye çalışan bir aileyiz. Gördüğüm kadarıyla evlilik sonrası aile yapıları uyuşmazsa o evlilikte çoğu zaman huzur olmuyor bu yüzdende kendi aile yapıma uygun birini bulmak istiyorum. Tanışacağım kişininde benim gibi ailesine düşkün aile bağlarına önem veren yeri geldiği zaman fedakarlık yapabilecek düzgün karakterli birini bulmayı arzu ediyorum.

Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek istiyorum çünkü maddi olarak bir sıkıntı yaşamak istemiyorum. Ne kendim için ne de kuracağım ailede maddi sıkıntı olmasını istemem. Çünkü maddi sıkıntılar zamanla manevi sıkıntılarıda beraberinde getiriyor. Çalışıp aileme destek olmam gerektiğini düşünüyorum. Ancak ileride evleneceğim kişinin maddi durumu yeterli olursa ve çalışmamı istemezse ancak o zaman çalışmaktan vazgeçebilirim. Bana uygun evlenmeyi düşünen Tarsuslu olgun beyler kendilerini bana mesaj atarak tanıtırlarsa konuşup birbirimizi tanıyabiliriz.

Tarsus Dul Bayan Cep Telefonu Numaraları

Tarsus arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları. Tarsus evlenmek için arkadaş arayan bayan cep telefonu numaraları. Tarsus arkadaşlık ve evlilik ilanları. Tarsus zengin bayanların WhatsApp numaraları ve cep telefonu numaraları. Tarsus güncel evlilik ve arkadaşlık ilanları. Tarsus bedava sohbet ve mesajlaşma siteleri. Tarsus ikinci baharını yaşamak isteyen olgun erkekler ve kadınların telefon numaraları. Tarsus sohbet arkadaş arayan 65 yaş üstü bayan telefon numaraları. Tarsus zengin erkek arayan genç bayanların cep telefon numaraları.

32 Yaşımdayım. Tarsus’tan Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba 32 yaşındayım Tarsus’ta yaşıyorum, esmer çekici güzel bir kadınım ve güzelliğimle hemen her erkeği etkileyebileceğime inanıyorum. Burada evli olan küçük kız kardeşimin evinde kalıyorum ama bu geçici bir durum, bir süre onlarda misafir olmak zorundayım. Çünkü Tarsus’a kısa zaman önce geldim, aslen Şanlıurfalı’yım ve ailem orada kalıyor. Urfa’da kendimi mutlu ve huzurlu hissetmediğim için burada yaşamak istemedim. Buradan karizmatik zengin ve olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Ailemin yanında yaşadığım dönemde mutlu ve huzurlu değildim çünkü özgür bir kadın gibi istediğim hayatı yaşama imkanım yoktu.

Yaşadığımız yer küçük bir yerdi ve tutucu bir sosyal çevrede yaşıyordum. Benim kendime göre yaşamam ailemide rahatsız ve huzursuz ediyordu. Çünkü çevremizden olumsuz tepkiler alıyorduk. Oysa ben başkalarının düşüncelerine göre yaşamaktan nefret ederim hiçbir zaman hiçbir konuda başkalarının fikirlerine göre davranamam, bu beni çok mutsuz ve huzursuz eder. Seviyeli ve elit bir kadın olduğumu düşündüğüm için kaliteli beylerin bana daha çok yakışacağına inanıyorum.

Bu yüzden elit ve zengin erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Burada yeni olduğum için sosyal çevremide genişletmeye yeni arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorum. Aramızda illaki aşk ve sevgi olacak diye bir kuralı şimdiden koymam biraz saçma olur. Ben sadece aşık olacağım birini aramıyorum benimle normal arkadaşlık yapmak isteyen Tarsuslu diğer arkadaşlarda yazabilirler. Tarsus’ta yaşayan bütün arkadaşlar sadece sosyal arkadaş olmak amacıyla bana yazabilirler ancak aşk ve sevgi yaşamak isteyen sadece karizmatik ve zengin beyler mesaj yazsınlar. Buradan güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edeceğime inanıyorum. Eğer benimle arkadaş olmak isterseniz mesajlarınızı bekliyorum.

Tarsus Arkadaş Arayan Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Tarsus ve Tarsuslular’a özel oluşturmuş olduğumuz tanışma ve sohbet sayfasına hoşgeldiniz. Yaşınız ve konumunuz her ne olursa olsun eğer Tarsus’ta yaşıyor ve yalnızlıktan sıkıldıysanız yeni arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek isterseniz bu sayfamız tam size göre diyebiliriz. Bu sayfamızda kendinize ister sosyal arkadaş edinmek isteyin isterseniz aşık olarak sevgili olmak isteyin aradığınız özelliklerde yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Hayatınızda karşı cinsten birinin olmasını ve kendinizi daha mutlu hissetmek istiyorsanız ve sizin için herkesten daha özel olacak bir arkadaşla tanışmak istiyorsanız sayfamızdaki ilanları inceleyebiliriz ve karşılıklı sohbet edebilirsiniz.

İsmim Asiye. Tarsus’tan İkinci Bahar İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Merhaba ismim Asiye, 64 yaşındayım. Çok uzun yıllardır Tarsus’ta yaşıyorum bir süredirde yalnız olduğum ve bu yalnızlıktan kurtulmak istediğim için bu ilanı yazıyorum. Öncelikle bir arkadaşlık kurmak ve devamında hayatımın bu sonbaharında bana yeniden ilkbahar yaşatacak gönlümü ısıtacak evlenebileceğim birini arıyorum. Hem davranışları karakteri hem kendine olan bakımı ve titizliğiyle son derece modern bakımlı bir kadınım. Yaş itibari ile çekici bir kadın olmam elbette ki biraz zor ama yinede kendi yaşıtlarım için çekici olabileceğime inanıyorum. Benim yaşımdaki birçok kadından daha bakımlı ve daha genç durduğumu iddia edebilirim.

Hayatım boyunca hep gülmeyi sevdim ve güler yüzlü olmaya çalıştım. Yaşadığım tüm zorluklar acılar ve sıkıntılara rağmen bunu hiçbir zaman çevreme yansıtmak istemedim. Çevreme göre ben hep mutlu bir kadın gibi göründüm, bunu başarmak sanıldığı kadar kolay olmuyor elbette. 4 çocuk büyüttüm ve yetiştirdim. Çocuklarımı çok seviyorum ve hepsiyle gurur duyuyorum. Şu an hiçbirisi benim yanımda değil ama beni hiç ihmal etmezler sürekli benimle ilgilenirler uzakta olmalarına rağmen bu uzaklığı bana hiçbir zaman hissettirmediler. Çocuklarımı bu kadar vefakar yetiştirmeninde gururunu ayrıca yaşıyorum.

Yaşım artık bir hayli ilerlediği için genç kızlar gibi evleneceğim erkek yakışıklı olsun, zengin olsun gibi beklentilerim elbette ki olmayacaktır. Benim beklentim sadece tanışacağım kişinin güvenilir olması ve bana huzur vermesi olacaktır. Böyle bir ilişkide yanlış yapmak ve yanlış kişi seçme şansım olmayacaktır çünkü yanlış kişiyi seçersem bu yaşta artık sıkıntılarla ve sorunlarla uğraşamam, bu gücü kendimde bulamam. Genç birisi olsaydın o zaman yanlış kişiyi tercih etmiş dahi olsam bununla mücadele edecek gücü kendimde bulabilirdim. Sıkıntılarla mücadele ederek aşabilirdim ama bu yaşa gelmiş bir kadın olarak hayatımda sıkıntı ve sorun istemiyorum. Sadece Tarsus’tan bana uygun ikinci baharımızı yaşayabileceğimiz dürüst birini arıyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/tarsus-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*