Tekirdağ Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selamlar. Burçin Ben. Tekirdağ’dan Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Burçin. Tekirdağ’da yaşıyorum, sarışın minyon bir kadınım. Boyum 1.68 ve 52 kiloyum. Yaşım 42 olmasına rağmen son derece bakımlı ve genç görünüyorum. Hayatta hiçbir şeyi kafama takmıyorum ve kendime stres yapmıyorum. Çünkü hayata her zaman pozitif bakan biriyim. Nedendir bilmiyorum ama bugünlerde biraz hayat bana fazla sıkıcı gelmeye başladı. Hayatımda farklı bir şeyler olsun istediğim için kendime sohbet edecek birini arıyorum. Sosyal medyadanda sohbet edebiliriz, telefonda ya da whatsapp’ta mesajlaşarakda sohbet edebiliriz.

Ben arkadaşlarımla sohbet etmekten keyif alan bir kadın olduğum için şu an sadece can sıkıntımı giderecek keyifli sohbetiyle bana moral kazandıracak düzgün efendi birini arıyorum. Daha önce böyle bir siteden hiç arkadaşlık ilanı vermedim. Böyle bir şey aklıma dahi gelmedi ama sohbet sitelerinde gezerken tesadüfen burayı gördüm. Biraz inceledikten sonra içimden neden olmasın diyerek bende ilan oluşturmaya karar verdim. Sonuçta kaybedeceğim bir şey yok buraya ilan vermekle. Kişisel bilgilerimi paylaşmadığım içinde aklımda herhangi bir soru işareti kalacak bir durum yok. Genç görünmek ve bakımlı olmak benim hoşuma gidiyor. Özellikle beğenildiğim zaman kendime olan güvenimde artıyor.

Aslında biz kadınların itiraf etmeliyim ki en çok sevdiğimiz şey erkekler tarafından beğenilmek hoş ve çekici görünmek. Size ne kadar hoş görünüyorum bilemem ama benimle arkadaş olduktan sonra hayatınızın olumlu anlamında hiç tahmin etmediğiniz kadar çok değişeceğini size garanti edebilirim. Çünkü gerçekten çok eğlenceli neşeli kahkaha atmayı seven hayattan keyif alan biriyim. Bazen küçük bir çocuk gibi muziplik yapmayı severim. Bu yüzden şaka kaldırabilen birini tercih ederim şaka kaldıramayan kişiler benden biraz rahatsız olabilirler. İnsani değerlere önem veren ne kendisine ne de bir başkasına zarar vermeyi göze alamayan karakterli insanlarla tanışmayı isterim. Kendini bana tanıtmak isteyen beyler varsa mesaj yoluyla bana ulaşabilirler ama lütfen kişisel bilgilerinizi yazarken sadece gerçekleri yazın, gerçekler her zaman yalanlardan daha etkileyicidir, bunu unutmayın.

Üniversite Okuyorum. Olgun Karizmatik Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Gökçe. Tekirdağ’da üniversite öğrencisiyim, aslen antalya’lıyım. Genç arkadaşlarla çok iyi anlaşamadığım ve olgun beyleri kendime daha uygun bulduğum için buradan olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Karizmatik erkekler daha çok ilgimi çeker. Bunu bilmenizi isterim. Çocukluğum ve gençliğim Antalya’nın bir köyünde geçti. İlk defa büyük bir şehirde kendi başıma ve özgür yaşama imkanı buldum. Üniversite öğrencisi olarak bu günlerin bir daha geri gelmeyeceğinin farkında olduğum için olabildiğince eğlenceli ve keyifli yaşamak istiyorum, çünkü önümüzdeki birkaç yıldan sonra belki bir daha hiçbir zaman bu kadar kendimi özgür hissedemeyeceğim.

21 yaşındayım. Kendimi çok güzel bulmuyorum ama öyle her erkeğin reddedeceği kadarda bakımsız çirkin olduğuma inanmıyorum. Daha önce sosyal medyadan tanıştığım birisi olmuştu. Burada tanışıyor olmanın bazı kötü yönleri elbette var. Öncelikle karşımızdaki kişi ne söylerse söylesin doğru kabul etmek zorunda kalıyoruz. Ben sosyal medyadan tanıştığım o kişiye çok bağlanmıştım ve güzel günler yaşayacağımı hayal ediyordum ama bana söylediği birçok şeyin yalan olduğunu anlayınca onunla birlikte güzel bir günüm geçmeyeceğini anladım. Bir erkekte dikkat ettiğim birkaç özellikten biriside dürüst olması ve yalan söylememesi. Bunun dışında olgun ve karizmatik bir erkek olursa diğer konulara çok önem vermiyorum.

Eğer burada benim gibi genç bir kızla beraber arkadaş olmak, arkadaşlık kurmak isteyen karizması yerinde beraber olduğu kişiye sahip ve destek çıkabilecek maddi manevi gücü olan beyefendi tavırlı birisi varsa onunla tanışmayı isterim. Antalya gibi çok güzel bir şehirde yaşamış olmama rağmen denizi sevmediğim için Antalya’yı da aslında çok sevmiyordum. Belki de orada kendimi özgür hissedemediğim için sevmiyor olabilirim. Bu yüzden Tekirdağ’da kendimi daha rahat, daha huzurlu hissediyorum. Huzurluyum ama kalbimde heyecan yaratacak hayatımda birisi olmayınca hep bir şeyler eksik kalıyor. Bu zamana kadar kadınsı hayallerimi hiç yaşamadım ve şu anda bunu bana yaşatacak olgun bir erkeği hayatıma kabul etmek ve birlikte güzel anılar biriktirmek istiyorum.

İsmim Hasan. 55 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Olgun Bayan Arıyorum.

Adım Hasan, Tekirdağ merkezde yaşıyorum ve 55 yaşındayım. Malulen emekliyim. Tekirdağ’ın bir köyünde arazilerim var, şu an onlarla meşgulüm. Daha önce hiç evlenmedim, birkaç kez evlenmeye niyetlendim ama her seferinde bir aksilik çıktı ve bir şekilde aile olmak, yuva kurmak evlenmek nasip olmadı. Artık yaşım iyice ilerledi. 55 yaş evlilik için benim için çok geç kalmış sayılabileceğim bir yaş ama yine de aile kurma hayalimi bir şekilde gerçekleştirmek istiyorum. Bu yüzdende burada bana uygun bir hanımefendi ile tanışmak ve evlilik için arkadaşlık kurmak istiyorum.

Yaş olarak 40 yaş altında bir kadın düşünüyorum. En fazla 45 olabilir ama 50 yaş üstü bir bayanla evlenmeyi düşünmüyorum. Maddi olarak bir sıkıntım yok çünkü zaten yalnızım hem emekliyim hemde sahip olduğum arazilerden gelirlerim var. İki evim var birisi şu an boş duruyor diğerinde ben oturuyorum. Maddi olarak normal bir insanın arzu edebileceği aşağı yukarı her şeye sahibim. Evleneceğim kadınıda çok rahat ettirebilecek maddi güce sahibim ama bu konuda biraz dilim yandı diyebilirim. Çünkü daha önce iki kez evlenmeye niyetlendiğimde evlenmeyi düşündüğüm kadınların hep maddi çıkar amaçlı benimle beraber olduklarını anladım.

Kaybettiğim maddiyat umurumda olmaz ama insanların bu samimiyetsizliği maddiyata düşkünlüğü ve maddi çıkar için beni kandırmaları çok zoruma gitti. Artık neredeyse kadınlardan nefret eder hale geldim. Bu yaşadıklarımdan sonra herkese ve her şeye şüphe ile yaklaşmaya başladım. Benin için hiç hoş bir durum değil bu. Beni daha iyi, daha yakından tanımanız için hem kendi fotoğrafımı koydum ilanıma hemde olabildiğince maddi ve manevi olarak kendimi size anlatmaya çalıştım. Dürüst bir kadınla tanışarak evlenmeye ihtiyaç duyuyorum. Benim gibi yalnız ve dürüst olan Tekirdağ’da yaşayan bir bayan varsa burada, ciddi olması şartıyla tanışabilir ve arkadaşlık kurabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*