Tekirdağ Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Tekirdağ’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Merhaba adım Nazlı. Tekirdağ’da yaşıyorum. 24 yaşımdayım, Yay burcuyum. Boyum 165 ve 48 kiloyum. Sanırım ismim gibi nazlıyım. Narın ve çabuk kırılan biriyim. Birini üzmeyi asla istemem. Başkasının beni üzmesine de dayanamam ve aşırı duygusal tepkiler verebilirim. O yüzden ilişkilerimde oldukça seçici davranmak zorundayım. Bu ukalalık değil, bir bakıma her ne kadar aşk ayrılığa gebe olsada, kendimi olabildiğince bir ayrılığın ya da yanlış bir kişi ile yanlış bir yola girmenin  risklerinden kendimi korumaya çalışıyorum. Sade yaşamayı seviyorum. Lüks ve abartıdan hoşlanmıyorum. 

Birlikte olmak istediğim kişinin yaşı ve mesleği çok önemli değil aslında ama benden büyük olması daha güzel olur. Zengin olmasada olur ama düzenli bir işinin olmasını, kötü alışkanlıklarının olmamasını tercih ederim. Aşırı derecede alkol kullanan kişilerle birlikte olmak istemiyorum. Yanımda bir sigara küllüğü taşımakta oldukça rahatsız edici bir durum olur benim için. Bu şartlarda anlaşabileceğim, sadakatli ve hoşgörülü biriyle tanışmak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum..

Tekirdağ sevgili arayan bayanlar, Süleymanpaşa evlenmek isteyen olgun bayanlarla tanışma,  Çorlu zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Malkara kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Şarköy ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Kapaklı Suriyeli bayanlarla tanışma, Hayrabolu üniversiteli genç bayanların whatsapp numaraları, Ergene seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar,Muratlı evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Çerkezköy genç kızlarla whatsappta sohbet..

Değerli Tekirdağlı hemşerilemiz; Bu bloğumuzda Tekirdağ’ın her yerinden ve çevre illerden katılarak yanlızlığınızı, acılarınızı, sevincinizi, kederinizi ve mutluluğunuzu paylaşabilecek, yerine göre gerçek bir dost,bazen eğlenceli bir arkadaş, bazen de heyecan dolu anların baş mimari olabilecek bay ya da bayanlarla tanışabilmek, onlarla eğlenceli zaman geçirerek ilişkinizi geliştirmek, whatsapp yada farklı uygulamalar ile görüntülü konuşarak ilişkinizi olgunlaştırmak için sizlere samimi, aile sıcaklığında, sanal platformların risklerinden sizleri koruyarak, hiç bir şekilde üyelik ve ücret gerektirmeden sizlere sağlıklı bir ortam kurmaya gayret ediyoruz. 

Sizlerde hem bizlere destek olmak,aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek hemde aradığınız aşkı bıkmak adına, bloğumuzun altında bulunan yorum bölümünden kendinizi tanıtarak profilinizi inceleyen kişilerin sizi daha yakından tanımasına yardımcı olabilirsiniz.Profilinizi oluştururken isminiz, yaş, meslek,boyunuz ve kilonuz, hobileriniz, sevdiğiniz yemekler,sevmediğiniz davranışlar vs. gibi özelliklerinizin yanısıra whatsapp ya da facebook gibi iletişim adreslerinizi yazmanız ilgisini çektiğiniz kişinin size daha kolay ulaşması ve daba hızlı iletişim kurmanız açısından önemlidir. 

Tekirdağ Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Aşık olmayı sever Anadolu insanı. Aşk için çekilen çileyi kutsal kutsal sayar, aşk  için dağları eritir, yollar aşar. Aşk için can vermeyi en büyük onur bilir, öyle hisseder ve öyle yaşar ve yaşatır aşkını. Öyle büyük sever ki, gerekirse aşkını ucan rüzgarla bırakır, bir daha hiç dönmeyeceğini bile bile.  Öyle yüce sever ki, ömrünü feda eder bir tebessüme. Ne Mecnun ne Ferhat ve ne de Kerem bilmez ama bizim aşkımızın yüceliğini, yine bizim gönlümüzde destansı aşklar yaşanır zamanın tüm acımasızlığına rağmen. 

Çöllere düşmekse marifet yâr olmadan yaşanan her mekan çöldür seven yüreğinize, Dağları aşmak ise eğer hüner,  yâr mutlu olsun diye, onun tek tebessümü uğruna her nefeste ruhumuzda kopan fırtınalarla, nice karlı dağlara, ayaz gecelere aşinadır ruhumuz. Bazen bir nişan yüzüğüdür hayatın tüm anlamını taşıyan. Bazen bir gülüşe cihanı yakar aşık yürekler. Soğuk yağmurların altında ıslanır da iliklerine kadar üşümez aşık, üşümez aşık olan gönüller. 

Tekirdağ Kapalı ve Olgun Bayanların Telefon Numaraları..

Çoğu zaman insan sevdiğini bir ceylana yahut kediye, bazen kuğuya bazende bir turnaya benzetir aşık olan. Zariftir çünkü onlar, kırılgandır, çabuk üzülür tıpkı kadın gibi. Aşık olan erkeğe için en büyük acıdır sevdiği, gönül verdiği, ömrünü adadığı kadının üzülmesi veya kederlenmesi. Kadın üzülürse kıyamet kopar erkeğin ruhunun en derinlerinde. Kadının bir tebessümüdür aşık bir erkeğin en büyük ödülü. Kadının yaşadığı acı veren tek bir an bile olsa, aşık olan erkek tüm hayatını bedel olarak koyar ortaya o acıyı unutturmak, o acının izlerini silmeye adar kendini aşık olan gönüller. 

Yaşadığımız yüzyılın ruhumuzdaki o duygu yüklü çiçekleri doldurmasına rağmen yine aşık olan pes etmez,vazgeçmez çünkü vazgeçemez, hayatını anlamlı kılan tek şeydir çünkü aşk. Ona sahip çıkmak,onu korumak ister çünkü benliğine değer katan tek şeydir aşk, aşık olan gönüllere. Mecnun gibi, Ferhat ya da Kerem gibi kalbinin var olduğunu  bir güzelin ahu gözlerinde hisseden yürekler solmaz, pörsümez, incinmez ve asla ölmez. Ölümsüz aşkların ilk durağında, islamisayfalar.com’un aşk kokan havasını solumaya hoşgeldiniz sevgili dostlar..!

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/tekirdag-bayan-arkadas-bul/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*