Tekirdağ Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Tekirdağ’lı Olgun Erkek Arıyorum. 

Selam, ismim Suzan ve 40 yaşımdayım. Tekirdağ merkezde yaşıyorum. Yanlız bir kadınım. Yanlız bir kadınla tanışmak isteyen çok erkek oluyor ama,güçlü bir kadınla tanışmak isteyenlerin sayısı daha az oluyor. Çünkü güçlü kadını erkek istediği gibi yönlendiremez, istediği gibi davranamaz ve istediği gibi kullanamaz. Bu yüzden güçlü kadınların çoğu yalnızdır. En büyük keyfim yurt dışına çıkıp farklı yerler gezmek. Buna vakit ve para bulabildiğim sürece farklı yerlere gitmeyi seviyorum. En son Tayland’a gittim mesela. Ama gezdikçe birkez daha anladım ki, benim ülkemden daha güzel hiçbir yer yok.Sadece doğal güzellik değil tabi bir yeri yaşanabilir kılan, insanın güzelliği çok daha önemli. Bizim insanımız bazen kızıp şikayet etsekte,  çok güzel insanımız var bizim. Eski eşim çok varlıklı ve zengindi. Ondan aldığım nafaka ve tazminatla yaşıyorum. Sadece bunlara güvenerek hayatımı geçiremem tabiki ama bir süre bu şekilde kafamı dinlemek istiyorum.

8 yıl evli kaldım fakat çocuğum olmadı. Başlarda hemen çocuk olayına girmek istemedik. Biraz evliliğin tadını çıkaralım, biraz kendimize zaman ayıralım, başbaşa kalalım istedik. Belirli bir yaştan sonrada sanırım doğurganlık olayı çok fazla kalmıyor. Gebe kalmam için herhangi bir tıbbi engel yoktu ama yinede çocuğum olmadı. Belkide böylesi daha iyi olmuştur. Hayatta istediğim her zevki yaşadım. Hayallerimi hemen hepsini gerçekleştirdim fakat çocuk olayı bende uhde olarak kalacak galiba. Bu dünyaya benden bir parça bırakmak isterdim. Aslında yeniden evlenmeyi hiç istemiyorum ama sırf bu yüzden bile olsa evlenebilirim. Çocuk olayına girince biraz duygusallaşıyorum. Kendi halinde olgun düzgün biri olsun, baraber huzuru bulalım hepsi bu. Abartılı şeyler beklemiyorum. Tekirdağ merkezden biri olursa daha iyi olur. Rahat görüşeceğim birini isterim. Özgür birisi olmalı benim gibi. En önemlisi bana sadık olmalı. Bana uygun Tekindağ’dan olgun erkek arıyorum. 

Tekirdağ erkek arayan bayanlar, Çerkezköy erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Çorlu olgun  erkek arayan üniversiteli genç kızlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Ergene evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Hayrabolu erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla sohbet, Malkara seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Şarköy ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Saray erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Muratlı erkek arayan dul bayan numaraları.!

Selam,Tekirdağ’da Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba, adım Nagihan. 65 yaşımdayım. Tekirdağ merkezde yaşıyorum. Çorlu ve Istanbul’da da evlerim var. Duruma göre bazen orada kalıyorum.Sürekli aynı yerde durmaktan sıkılıyorum çünkü beni aynı yere bağlayan birşey yok. Başımıza gelmeden tam anlamıyoruz çoğu zaman bazı şeyleri ama insani bir toprağa bağlayan bazı değerlerin olması aslında na kadar da önemliymiş. Nereye gitsem tadı yok, keyif almıyorum,huzurum yok. Sessiz sedasız hayat nefes alıp vermekten ibaret olup çıktı. Evliliğimden hiç çocuğum olmadı. Ailem akrabalarım hep Yunanistan’ da yaşıyor. Eşimle evlenince Türkiye’ye yerleştik ve ismimi değiştirdim.Bunca zaman sonra yeniden oraya dönmek istemiyorum. Yanlız kalacaksam burada, huzursuz olacaksam yine burada hatta öleceksem burada ölmek istiyorum. Buraya beni bağlayan sadece biriktirdiğim güzel hatıralar. Onları burada bırakıp gitmek istemiyorum.

Hem artık doğup büyüdüğüm yere gitmenin ne anlamı var. Şimdi bana huzur verecek, birlikte kahve icio sohbet edecek kadar bana zaman ayıracak bir beyefendi ile tanışmak isterim. Yaşi benden küçük ya da büyük olmuş önemi yok ama yinede aynı dili konuşacak kadar aynı kuşaktan olmak gerek. Gençliğimde neşeli hayat dolu biriydim. Çok güzel bir kızdım. Yüzümdeki tebessüm hala eksilmedi ama bu yanlızlık gerçekten çok zormuş. Bazen alıştım sanıyorsun ama aslında hiç bir zaman alışamıyorsun. Burada bana vakit ayıracak bir beyefendi varsa bana ulaşabileceğim bir adres veya numara bıraksın lütfen. Son demlerimizi olsun huzur içinde beraber geçirelim. Tekirdağ’dan olgun ve dürüst bir erkek arıyorum.

Selam, Tekirdağ’dan Olgun ve Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba Tekirdağ’dan yazıyorum. Adım Ayşegül ve 32 yaşımdayım. Bulgar göçmenlerindenim. Daha önce sanaldan arkadaşlık ettiğim kişiler olmuştur. Bunların içerisinde erkeklerde vardı, bayan arkadaşlarımda oldu. Hiç bir zaman sanal veya reel ayrımı yapmadım. Herkese kim olursa olsun insan olarak baktım. Ne yaşı,  ne mesleği, ne zengin veya fakir olması onlara bakış açımı değiştirmedi. Kimseye  mesleğine veya parasına göre kıymet vermedim vermemde. Herkes kendi değerini kendi belirler bende. Tek geçerli akçe adamlık, dürüstlük, sadakat ve vefadır bende. Bunlar varsa bir erkekte benim hayatıma girebilir. Bunlara sahip olmayan bir erkek hadi benim hayatıma girmeyide geçelim, bunlara sahip olmayana erkek dahi denmez bence.

Okumayı araştırmayı öğrenmeyi ve öğretmeyi severim. Belirli bir alan yoğunlaştığım,önüme ne gelirse gelsin herşeyi araştıran biriyim. Bu tür konularda erkeğinde kadından geride kalmaması gerekir. İşi gücü gezip tozmak olan bir erkekle beraber olmak istemem. Biraz daha dolu,kendini geliştirmiş, kadına bilgisi ve tecrübesi ile yön gösterebilecek kapasitede biriyle olmak isterim. Biraz sert bir kadın olduğumu söylerler genelde ama ben sert olduğumu düşünmüyorum. Belki biraz açıksözlü olabilirim. Belki çok fazla espritüelikten hoşlanmıyorumdur ama asla sert bir kadın değilim. Sadece bana biraz alışmak gerek ne kadar duygusal ve romantik olduğumu görmek için. Tabi sert bir kadında olabilirim ama bu daha çok karşımdaki erkeğin tavırlarına bağlı bir durum. Adam gibi olana mert olana karşı çok nezaketli biriyimdir. Sanırım nasıl biri ile tanışmak istediğimi yeterince anlattım. Tekirdağ veya çevresinden kültürlü, seviyeli, dürüst ve olgun bir erkek arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*