Tekirdağ Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tekirdağ evlenmek isteyen olgun erkekler, Çerkezköy 60 yaş ve üstü evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Çorlu 2021 yılı Suriyeli dul bayanların evlilik ilanları, Ergene dini evlilik yapmak için dindar erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla sohbet, Şarköy kamudan evlenecek erkek arayan bayanlarla whatsapp sohbet, Malkara evlenmek isteyen genç kızların sosyal medya hesapları ve fotoğrafları, Hayrabolu evlilik siteleri ve evlilik ilanları..

Çoğu zaman günlük sohbetlerde evlenirken dış güzellik önemli değil, önemli olan kalp güzelliği ve ahlaklı olması, güzel huylu ve anlayışlı olması desek bile mutlaka her erkek evleneceği kadının güzel olmasını, her kadın ise evleneceği erkeğin yakışıklı olmasını arzu eder. Ama tabi güzellik bir bakıma göreceli bir durum olduğu için birimiz için çok güzel veya çok yakışıklı olan birisi bir başkası için hiçte çekici olmayabilir. Bizim islamisayfalar.com olarak böyle bir ayrım yapma hakkımız olamaz. Sizlerden gelen bütün evlilik ilanlarını imkanlarımız ölçüsünde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

💟Selam,Adım Berfin.29 Yaşımdayım.Evlenmek İçin Güvenilir Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum.💟

Merhaba Berfin ben. Tekirdağ’ın bir ilçesinde belediye çalışanıyım. Buraya yaklaşık bir buçuk yıl önce geldim. Daha önce Konya merkezdeydim. İlk atama yerim orasıydı. Aslında oraya çok alışmıştım ama mecburen tayin istemek zorunda kaldım. Güzel arkadaşlıklarım vardı. Ama orada bir sevgilim oldu. Evlenmeyi düşünüyordum ama sadece ben düşünüyormuşum. Ben onunda bunu istediğini sanıyordum. Ama onun derdi başkaymış. Bunu anladığımda ayrılmak istedim. Ne benden ayrılmayı kabul ediyordu nede evlenmeyi. O sadece aşk yaşamak istiyordu ve anladığım kadarıyla ne zaman benden bıkarsa, ne zaman daha güzel birini bulursa o zaman beni bırakacktı.

Ayrılmak konusunda kararlı olduğumu anlayınca çirkefleşmeye başladı ve tavırları ile beni korkutuyordu. Bu durumu kabullenmeye hiç niyeti yoktu. Sonuçta ben yalnız yaşayan korumasız bir kadındım ve tedirgin oldum. Tayinimi istedim ve iş yerim dışındaki kimseye söylemeden taşındım. Bunların üzerinden uzun zaman geçti tabi. Hayatıma giren başka ikinci bir erkek olmadı. Zor beğenen ve zor aşık olan biriyim. Aşık olduğum zaman mantığımı kaybederim.

Düzenli bir işi varmış yokmuş bu konuları çok umursamıyorum. Ama evililik olunca tabiki mecburen herşeyi en ince detayına kadar düşünmek zorunda kalıyorum. Aslen Denizli’denim. Ailem Izmir’de yaşıyor. Üniversite okuyan bir erkek kardeşim var. Bazen gelir bende kalır. Küçük ve mutlu bir ailem var. Artık evlenme yaşım geldi ve bizimkiler gözüme bakmaya başladılar ve neredeyse her hafta bir tanıdığın oğlundan bahsediyorlar seni istemeye gelecekler diyerek. Ama ben bu şekilde bir evlilik istemiyorum. Kendim bulmak ve aşık olarak evlenmek istiyorum. Ciddi olan dürüst biriyle tanışmak istiyorum. 

💟Merhabalar,Hüseyin İsmim. Kamu Çalışanıyım ve Evlenmek İçin Ciddi Bir Kadınla Tanışmak İstiyorum.💟

Selam arkadaşlar, Hüseyin ben,Tekirdağ merkezde bir arkadaşımda beraber yaşıyorum. Yaşım 33 ve bekarım,hiç evlenmedim. Bekar evinde yaşamak yeterince bıktırdı beni.Bu zamana kadarda evlilik için şansım yüzüme bir türlü gülmedi. Birinden hoşlansam o benden hoşlanmadı, tam tersi durumlar oldu ce bir şekilde bu yaşıma kadar ne yüzüm güldü ne de mutlu olabildim. Ailem Kocaeli’de yaşıyor. Diğer kardeşlerim evli. En büyükleri benim ama hepsi benden önce evlendi. Ne yazık ki, bu zamana kadar hiç aşk yaşamadım kimseyle. Her zaman aksilikler üst üste geldi.

Zaten yakışıklı birisi değilim ama yinede herşeye rağmen hayatıma giren kadınlar eğer isteseydim olabilirdi. Bu yüzden itiraf etmeliyim ki, biraz sevgi görmeye ve değer verecek, gönlümü ve ruhumu okşayacak birine ihtiyacım var. Çünkü bu zamana kadar duygularımın karşılık bulduğu hiç ilişkim olmadı. Artık bu duyguları geçici aşklarda aramak istemiyorum. Hayatıma bir kadın girsin ve benim ahiretliğim olsun istiyorum. Her ne yaşayacaksam iyi yada kötü eşimle beraber yaşamak istiyorum. Günlük geçici sevdaların peşinde kendimi yormak ve yıpratmak istemiyorum.

Olacaksa sonsuza kadar sürecek olan bir aşkı yaşamak isterim. Sanal ortamdan aramak istedim çünkü kendi çevremden birini bulmak istersem bu konu daha çok uzayacak gibi görünüyor. Çok kitap okuyan ve mesleğinde yükselmek isteyen biriyim. İdelalist biriyim ve bu yüzden eğitimli ve mücadeleyi seven bir kadınla daha iyi anlaşabilirim. İllaki Tekirdağ’dan birisi olacak değil, bana uygun olduktan ve hayallerime karşılık bulduktan sonra şehir önemli değil. 30 yaş altında birini arıyorum. Türbanlı veya açık giyimli önemli değil. 

💟Adım Gülseren.62 Yaşımdayım.Yurt Dışında Yaşayabilecek Evlenecek Birini Arıyorum.💟

Merhaba Belçika’da yaşıyorum. Aslen Tekirdağlı’yım. Daha önce iki kez evliliğim oldu. İlk evliliğimden anlaşmazlık sonucu boşandık. İkincisinde ise eşim benden yaş olarak çok büyüktü ve sağlık sorunları nedeniyle vefat etti. 2 yıldır yalnızım. Aslında ikinci evliliğimden sonra bir daha evlenmeyi düşünmüyordum ama yalnız kalmaktan bir kadın olarak çok zorlanıyorum.Her iki evliliğimdede yurt dışından tanıştığım için ve bir şekilde bittiği için bu kez Türkiye’den memleketimden birisi olsun istedim. Belki bu sefer herşey daha güzel olur. Yurt dışından emekliyim. Turkiye’de evim var ama Belçika’da kirada oturuyorum.

Maddi olarak rahatım. Evleneceğim kişinin benimle beraber yurt dışında yaşamak için bir engelinin olmaması gerek. Çünkü bir süre daha Türkiye’ye kesin dönüş yapmayı düşünmüyorum. Benden daha küçük yaşta birini kabul edebilirim. Hatta öyle birisi karşıma çıkarsa sevinirim dahi. Çünkü benden yaşlı biriyle istediğim hayatı yaşamak konusunda biraz tereddütüm var. Dinamik ve enerjik birini daha çok isterim. Bu yaştan sonra düğün dernek yapacak halimiz yok haliyle. Bu yüzden o tür planlarım veya isteklerim yok.

Tesettürlü,dini değerlere bağlı bir kadınım. Kendimi dindar birisi olarak tanıtamam ama geleneklerime bağlı bir kadınım. Hayatın sadece eğlenceli taraflarını değil, her yönüyle yaşanması gerektiğini düşünüyorum. Müzik dinlemek gibi alışkanlıklarım yok. Çiçek bakmayı çok severim ve evimin bahçesinde vakit geçirmeyi seviyorum. Çok hareketli yaşayan birisi değilim. Zaten artık yaşımda çok sosyal olmaya müsait değil. Bir kızım var ve evli o da Belçika’da yaşıyor. Yurt dışında benimle yaşayabilecek ciddi olgun bir erkek varsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*