Telefon Arkadaşı Arıyorum Diyenler

Selam, Olgun Erkek Telefon Arkadaşı Arıyorum. 

Merhaba Buse ben Ankara merkezden. Bu sıralar canım çok sıkılıyor. Açıkçası telefon arkadaşlığı diye arkadaşlık türünün olduğunu yeni öğrendim, o da tesadüfen yani internette dolaşırken öğrenmiş oldum. Açıkçası fena bir fikir değil gibi geldi bana. Hem riskide fazla yok. Hiç görmediğiniz tanımadığınız biriyle aşk yaşamak biraz riskli bir durum ancak telefon arkadaşlığı yapmakta bir sıkıntı görmüyorum. Baktım yanlış adamla arkadaşlık yapıyorum en fazla ne olabilir ki, numaramı değiştiririm olur biter yani. Ama denemeye değer bir durum benim açımdan. En azından bir süre beni oylayabilir böyle bir arkadaşlık. Bu arkadaşlık telefonda mı kalır onu bilemem tabi. Bunu tanışmadan sohbet etmeden bilemeyiz. Karşımda dört dörtlük bir insan beklemiyorum. Hepimiz insanız ve hepimizin kusurları var. Benimde mutlaka vardır kusurlarım. Arkadaş demek zaten kusurlarıyla sevdiğim, kusurlarımla beni sevecek olan demek benim için zaten.

Esmer güzeli kamuda çalışan biriyim. Ankara’ya 2 yıl önce atamam oldu. Ailemden ayruyim mecburen ama onlarla herhangi bir sorunum yok. Aile için ilişkilerimiz güçlüdür. Burada üniversite okuyan erkek kardeşimle beraber kalıyoruz. Tarih ve siyaset tarihi severim ve okumayı çok severim. Özellikle tarihi belgeler ve tarihi mekanları incelemeyi severim. Biraz milliyetçi bir yapım var. Birçok kadının aksine siyaset konuşmayı ve erkelerle siyaset tartışmayı severim. Efendi, terbiyeli, seviyeli muhabbet edebileceğim, telefonda arkadaşlık yapabilecek birileri varsa, şehir farketmez yazarsanız, tanışabiliriz.

Selam, Telefon Arkadaşı Arıyorum

Merhaba, ismim Fulya.29 yaşımdayım. İzmir Bergama’dan yazıyorum. Resim orjinal bana ait. Yabancı olduğun bir yerde yaşamanın bu kadar zor olduğunu tahmin edemezdim. Aslen Ispartalı’yım ve buraya çalışmak için geldim. İşten yana sıkıntım yok ama normalde çok hareketli sosyal biriyim. Tanıdık falanda olmayınca çok zorlanıyorum. Aykırı bir kişiliğim var. Sakin yaşamayı sevmem. Her zaman hareketli yaşamaya çalışırım. Spor yapmayı ve gece hayatını severim. Sigara ve alkol kullanırım. Telefon arkadaşlığı için bunlar gereksiz ve önemsiz detaylar ama telefon arkadaşlığının nereye evrileceğini pek kestiremeyiz. O yüzden kendimi sizlere tanıtıyorum. Fitness salonları benim vazgeçilmezim. Spor yaparken kendimi çok daha iyi ve havalı hissediyorum.

Telefon arkadaşlığı istememin sebebi biraz farklı birşeyler yapmak istedim. Belki bu şekilde daha heyecanlı olur. İllaki erkek olması şart değil, bayan arkadaşlarlada tanışabiliriz. Erkeklere özel bir ilan değil benimkisi. İnsan olan, sevgi ve saygı içerisinde muhabbet edebileceğim herkes yazabilir.  Başka hayaller ve hevesler içinde olanlar boşuna zahmet etmesin lütfen. Sevgili arasam ilan başlığım sevgili arıyorum olurdu. Bu arada sevgilim var ama uzakta yaşıyor. O olsa zaten bu kadar yalnız hissetmezdim kendimi. Nereli olduğunuzun ve nereden yazdığınızın, yaşınızın ve mesleğinizin önemi yok. Önyargılı birisi değilim. İnsanlığına güvenen herkes yazabililir.

Telefon Arkadaşı Arayan Bayanların Telefon Numaraları 

Son zamanlarsa sosyal medya ve sanal ortam üzerinden kurulan telefon arkadaşlıkları giderek artıyor. Bu artışın herkese göre farklı nedenleri olsada genel olarak insanlardaki yalnızlık hissi ve güven duygusunun zedelenmiş olması özellikle genç erkek ve bayanların arasında telefon arkadaşlığının artmasına sebep olmuştur. Telefonda arkadaşlık kurmak ve zamanla güven duygusu oluşunca duygusal bir ilişki kurmak daha doğru bulunmaktadır. Ancak zaten tanıdığınız biri ile telefon arkadaşı olamayacağınız için bu tarz arkadaşlıklarda tanışma mekanı tabiki yine sanal ortam olmaktadır. Hangi yaştan olursanız olun sizlerde telefon arkadaşı arıyor ve telefonda arkadaşlık yapabileceğiniz birini arıyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz bu bloğumuzda kendinize en uygun arkadaşı bulabilir ve telefon arkadaşlığı kurabilirsiniz. 

Merhaba,Olgun ve Esprili Telefon Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Yeliz ve 27 yaşımdayım. Herhangi bir işte çalışmıyorum. Şimdilik evde zaman geçiriyorum. Zaten çalışmayada çok ihtiyacım yok. Birgün çalışırsam vakit geçsin, meşgul olduğum birşeyler  olsun diye yani canım sıkıldığı için çalışabilirim. Son zamanlarda gerçi yeterince canım sıkılıyor. Kendimi sanal ortama ve oyun sitilerine vermiş durumdayım. Şu yasaklar bitse de artık bi nefes alsak. İyice bunaldım. Zaten bu yasaklardan dolayı sevgili yapmanın anlamıda kalmadı. Sevgilim olda yüzünü göremem adamın bu yasaklar yüzünden. Telefon arkadaşlığı bu durumda hiçte fena bir fikir gibi durmuyor.

Daha önce hiç böyle birşey yapmadım. Benim içinde çok farklı bir heyecan olacak. Telefonda konuşmanın neyi heyecanlı olabilir diye sormayın. Hiç tanımadığınız biriyle konuşuyorsunuz sonuçta. Sizi bilmem ama ben bunları yazarken bile heyecan yaptım. Bu arada ben İstanbul Ümraniye’de yaşıyorum. Yakınlardan birileri ile tanışırsam belki zamanla yüz yüz bile görüşürüz kim bilir. Dostluğa, arkadaşlığa, vefaya önem veriyorum. Vefasız ve umursamaz insanları sevmem. Başka şeyleri umursamayan gün gelir benide umursamaz. Menfaat üzerine kurulmuş ilişkilerden nefret ederim. Telefonda başlamış bile olsak ben kendimi tanıyorum, karşındakini görmeden ona dokunmadan duramam. İstanbul yakınlarından birisi olursa daha iyi olur. Numaranızı yazın ve kendinizi tanıtım,arkadaş olalım.

Olgun Bir Erkekle Telefon Arkadaşlığı Yapmak İstiyorum.

Merhaba ismim Hilal. 32 yaşımdayım ve Adıyaman merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Daha önce evlenmedim, bekar bir kadınım. Evlenmeyi ve aile kurmayı isterdim ve hala da istiyorum ama bazı sağlık sorunları ve ailevi nedenlerden dolayı evlenmemek daha doğru bir karardı benim için. Ama evlenmeme engel olan sorunların çoğunu zaten atlattık. Kötü günler geride kaldı ve herşeyin daha güzel olacağına inancım tam. Yaşadığım zorluklar beni daha güçlü bir kadın yaptı. Ama yolun sonunda şunu da gördüm ki bir tarafım güçlenirken bir tarafım öksüz ve yetim çocuklar gibi kırılgan ve yorgun düşmüş. İşte tam o yorgun yerlerime iyi gelecek biriyle tanışmak ümidiyle buradayım. Gerçekten hayat beni çok yordu ve yıprattı. Artık biraz mutluluğu bende hak ediyorum.

Açık konuşmak gerekirse, biraz korktuğum ve çekindiğim için telefon arkadaşlığı yapmak istiyorum. Ama bu arkadaşlığın telefonla sınırlı kalmasını istemem tabiki. Bu yüzden Adıyaman çevresinden biriyle tanışırsam herşey daha güzel olur bence. Hem istediğimiz zaman görüşme şansımız olur bu şekilde. Ama önce telefonda birbirimizi iyice tanımamız gerek. Herşeyini bildiğim birine güvenebilirim ancak. Hayatımda yeni sorunlar istemediğim için seçici olmak zorundayım. Zaten sizde seçici davranmak zorundasınız. Benimle telefon arkadaşlığı yapmak istiyorsanız bu sizin açınızdan da sebepsiz bir istek değildir. Sizede beni seçtiren bir neden vardır elbet. Adıyaman ve çevresinden olgun erkelerin mesajını bekliyorum. Numara bırakmayı unutmayın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/telefon-arkadasi-ariyorum-diyenler/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*