Tokat Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Nihal İsmim. Samimi ve Olgun Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, Nihal ben Tokat’tan. 40 yaşında olgun bir kadınım, samimiyete dostluğa ve arkadaşlığa çok değer verdiğim için arkadaşlarımı temiz kalpli güzel insanlardan seçmeye çalışırım ve arkadaşlarım için dostlarım için her zaman fedakarlık yapmaya hazır bir kadınım. Buradada güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaya çalışıyorum. Tabi sadece arkadaş olmak değil niyetim aynı zamanda duygusal bir bağ kurmakda isterim, çünkü çok uzun zamandır duygusal olarak hayatımda kimse olmadığı için kadınsı duygularım hislerim ve arzularım bir bakıma köreldi diyebilirim. Aslen buralıyım yani Tokatlı’yım ama son birkaç yıldır buradayım.

Kamu kurumunda memur olarak çalıştığım için kişisel bilgilerime bu ilanda çok fazla yer vermeyi düşünmüyorum ama samimiyetine ve dostluğuna güvendiğim birisiyle tanışabilirsem ona güven duyduğum kadar kişisel bilgilerimi onunla paylaşabilirim. Uzun boylu ve düzgün bir fiziğe sahip olduğum için erkekler tarafından genelde dikkat çekerim. Dışarıdan bakıldığı zaman çok soğuk ve donuk göründüğümü söylerler ama arkadaşlarıma ve dostlarıma karşı çok samimi ve sıcakkanlı bir kadın olurum. Öyle birisi karşıma çıksın ki samimiyetine inanayım ve o kişi benim körelmiş olan kadınsı duygularımı yeniden canlandırsın ve hayal ettiğim arzularımı bana yaşatabilsin.

Daha önce bir evlilik yaptım. Eski eşimin memleketi olan Konya’da yaşadım uzun süre. Ayrıldıktan sonra orada kalmak istemedim çünkü beni oraya bağlayacak maddi manevi hiçbir şey kalmamıştı. Kadın için dul kalmak zannettiğiniz kadar kolay bir durum değil. Bunun hem maddi olarak hemde psikolojik olarak bedelini en ağır şekilde yaşayanlardan biriyim. Burada size kötü kötü anılarımı paylaşmak istemem ama neler hissettiğimi anlayabilmeniz için bunları sizlerle paylaştım. Her ne kadar tanıdığım erkeklerin birçoğundan zarar görmüş olsamda samimi olabilecek düzgün erkeklerinde hala var olduğunu biliyorum. Umarım burada onlardan biride benim karşıma çıkar. Bahsettiğim konularda kendinize güveniyorsanız ve o kişi ben olabilirim diyorsanız bana yazmanızı isterim.

Adım Aslıhan. Tokatlıyım. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler nasılsınız,Aslı ben. Aslen Tokatlı’yım ama Almanya Köln şehrinde yaşıyorum. Tüm gurbetçiler gibi bende ailemle birlikte her yaz yaklaşık 1 aylık tatil için ülkeme yani Tokat’a geliyorum. Deli dolu çılgın bekar ve güzel bir kızım. Sohbet ve arkadaşlık sitelerinde vakit geçirmekten keyif alıyorum. Buradan daha önce edindiğim arkadaşlıklardan farklı olarak Türkiye’ye geldiğim zaman Tokat’ta beni yalnız bırakmayacak, benimle beraber en azından orada olduğum sürece benimle ilgilenecek yakışıklı birini tanımak istiyorum. Fiziksel olarak kendimi beğenirim ama erken doğumla dünyaya geldiğim için biraz fazla zayıfım.

Belki biraz daha kilolu olsaydım daha çekici daha güzel bir kadın olabilirdim. Almanya’da yaşayan ve Tokatlı olan arkadaşlarım var ama onlara güvenim çok sınırlı. Benim şu anda sınırsız güven duyacağım birine ihtiyacım var çünkü ancak hiç şüphe duymayacağım kadar güvendiğim biriyle arkadaşlık kurarsan ancak o şekilde mutlu olabilirim. Ailem erkek arkadaşlarım konusunda bana çok karışmazlar ama gerektiği yerde sadece uyarırlar ve bende onlara karşı mahçup olmamak için arkadaşlarımı düzgün kişilerden seçmeye çalışıyorum. Kuralcı biriyimdir bu yüzden benimle arkadaşlık yapmak kolay değildir.

Özellikle üslubu bozuk kişiler lütfen benden uzak dursun, üslupsuz karakterlere karşı tahammülüm yok. Denizin olduğu bir yerde tatil yapmayı çok istediğim için oraya geldiğim zaman Tokat’ta biraz vakit geçiriyorum ve ardından Ege ya da Akdeniz tarafına tatil için gidiyorum. Kim bilir belki buradan tanıştığım birisiyle beraber tatile bile gidebiliriz. Ben bu konuda kendime güveniyorum ve kararlıyım ama karşımdada kendine güvenen kararlı bir erkek isterim. Daha önce tanıştığım birisi bana bu sözü vermişti ama zamanı geldiğinde benimle beraber gelmemek için çok bahane uydurdu. Tabi bunun nedenini bir türlü anlayamadım. Neden bir erkek aşık olduğu kızla tatile gitmemek için bahane uydurur ki. Şimdi bana bahanelerin arkasına sığınmayacak sözünün arkasında duracak mert ve olgun bir arkadaş gerekli. Tatil arkadaşlığı isteyenler yazsın.

İsmim Dursun. 50 Yaş Üstü Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba adım Dursun. 62 yaşındayım ve Tokat’ta yaşıyorum. Öğretim görevlisiyim. Kısa boylu ve kel biriyim, yani kadınların çok da hoşlanacağı fiziksel özelliklere sahip değilim. Karakter anlamında ise kendimi sizlere burada övecek değilim. Ben bir kimsenin kendi kendini övmesini çokta doğru bulmuyorum. Uzun yıllar önce yabancı uyruklu benim gibi öğretim görevlisi olan bir kadınla evlilik yaptım ve o evlilikten Bir kızım oldu. Kızım doğduktan kısa süre sonra boşandık. Annesi kızımıda alıp kendi ülkesine gitti. Şimdi ben elimden geldiğince kızımı görmek için Özbekistan’a gidiyorum. Çok uzun zamandırda yalnız bir erkek olarak yaşıyorum.

Bu zamana kadar bir şekilde yalnızlığa tahammül edebildim ama sanırım tahammül sınırımın sonuna geldim. Bu yaştan sonra bir kadınla sevgili olup sadece arkadaş olacak değilim, bu yüzden ciddi bir bayanla tanışarak hayatımı birleştirmek istiyorum. Aslında ben bu şekilde arkadaşlık sitelerinde vakit geçiren birisi değilim ama uzun zaman önce tesadüfende olsa bir arkadaşlık sitesine girmiştim ve bir süre oradaki kişilerle sohbet falan etmiştik. Evlenebileceğim kimse karşıma çıkmayınca aklıma buraya ilan vermek geldi. Galiba şimdi birçok kişi bu şekilde evlilik ilanı vererek tanışıyor ve evleniyor.

Tabi bu benim yaşımdaki birisi için çok normal değil. Çünkü bizim zamanımızda bu tür evlilikler asla olmazdı ama zamanın değiştiğini kabul etmek gerekiyor. İnsanlarda zamanla birlikte değişti. Bunu övünmek için söylemiyorum ama maddi bakımdan çok rahatım. Bu benim için övünecek bir konu değil, sadece evlenmek isteyen bir kadın varsa burada tanışacağı kişinin maddi durumunu merak edecektir diye tahmin ettiğim için bunu sizlerle paylaşmak istedim. Yoksa maddi konuları bu şekilde ulu orta konuşmak hoşuma giden bir durum değil. Benim ara sıra yurt dışına kızımı görmeye gitmemden rahatsız olmayacak bunu sorun etmeyecek olgun eğitimli kibar bir hanımefendi ile tanışmak evlenmek istiyorum Niyetim kesinlikle çok ciddi. Eğer sizde ciddiyseniz bana yazın ve tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*