Tokat Dul Bayanlar

Merhaba,Tokatlı Olgun ve Bakımlı Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Selam Ebru ben. 32 yaşımdayım ve Tokat ‘ta yaşıyorum. Aslında her zaman Tokat’ta olmuyorum ama yaklaşık bir yıldır burada kalmak zorunda kaldım. Pandemi çıkmadan önce ailemle Farnsa’da yaşıyorduk ama o günlerde burası daha güvenli olduğu için geldik. Eski eşim buraya uyum sağlayamadı ve zaten kronik sorunlarımızda vardı. Bu yüzden yaklaşık altı ay kadar önce ayrıldık ve o Fransa’ya döndü ben ise burada kaldım.

Burada yakın zamanda bir iş kurmayı planlıyorum. Bu konuda çalışmalarım var ama birkaç ay daha bekleyip yasakların kalkmasının ardından iş kurmam daha doğru olur. Bu yüzden şu bir isim yok ama yurt dışında yaptığım yatırım rahat yaşamama yetecek kadar var. Bu yüzden maddi sorunum yok ama hiç birşey yapmadan sadece gezip eğlenmekte olmuyor. Her insanın hayatta bir amacı, hedefi olmalı ve birşeyler üretmek için emek vermelidir. Hayatı sadece eğlenceden ibaret görmüyorum ve hayata bu pencereden bakan erkeğinde hayatımda istemem. İdealist ve hedefleri olan hayatın kendini mutlu etmesini bekleyen değil, hayata anlam katan kendini geliştirmiş olgun ve kültürlü biriyle seviyeli bir kurmak isterim. Günlük ilişkiler kurup kendimi bir zevk ve eğlenceli aracı olarak kullandırmam. Eğer herhangi sıradan birini isteseydim hayatımda buraya yazmazdım.

Zaten Türkiye’de çok olan bir sosyal çevrem var. Çevremden bana ilgi duyan kişilerde açıkçası bana hiç güven vermiyorlar. Çünkü karşıma alıp konuştuğum zaman gözlerime bakıp, ruhumu ısıtmaya çalışmıyor hiç biri. Vücudumla ilgilenmeyi tercih ediyorlar ve ben bunu anlayabiliyorum. O kadar da saf biri değilim bunu göremeyecek kadar. Ben kadın olarak herşeyimle bana değer veren, benimle mutlu olacak ve benimde mutlu edebileceğim  beni yormayan, anlayışlı ve huzur veren birinin hayalini kuruyorum. Hayat bazen karşımıza engeller çıkarır. Bu engelleri birlikte aşacağım, her gördüğü zorlukta kaçmayacak, aksine yanımda durup bana güç verecek birini istiyorum. Benim gibi düşünen olgun, eğitimli ve kendine güvenen beyler mesaj yazsın lütfen. 

Tokat dul bayanlar, Erbaa ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Niksar seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Turhal evlenmek için sevgili arayan kapalı ve dul bayanların telefon numaraları, Zile sevgili arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Reşadiye evlenmek için sevgili arayan bayanların whatsapp numaraları, Almus zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Artova  suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Pazar dul bayanların whatsapp numaraları.!

Tokat Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

İsmim Sezgin K. Tokat Niksar’da yaşıyorum şu an ve 24 yaşımdayım. Kısa süre önce askerden geldim ve askerliğimi Manisa’da kısa dönem olarak yaptım. Askerliğimin ilk bir ayından sonra çarşı iznine çakılmıştık. Yabancı bir şehirdi ve ilk kez dışarıya çıkıyorduk ve haliyle hiç bir yeri bilmediğimiz için rasgele amaçsızca dolaşıyorduk. Yaz günüydü ve hava  çok sıcaktı. Kendimize gölge bir yer bulup birazda içecek birşeyler alıp oturduk. Oturduğumuz yerin ortamı hoşumuza gitmiş olacak ki biz her çarşı izninde aynı yere bir süre vakit geçiriyor ve orada oturup dinlemiyorduk. Oturduğumuz yerin karşısında bir iş yeri vardı ve bir an içeriden bir bayan çalışanın bana baktığını gördüm, bir an göz göze geldik. Bunda abartılacak birşey yoktu. Her zaman her yerde birileri ile göz göze gelebilirsiniz. Ancak birkaç kez daha göz göze gelince bu kadarı tesadüf olamazdı. Pastanede çalışan tezgahtar güzel bir bayanın göz hepsindeydim. O gün herhangi bir girişimde bulunmadım.

Sonraki hafta yine samimi olduğum arkadaşlarımla aynı yere oturduk. Bu seferde açıkçası ben meraklı gözlerle postaneye bakmaya başladım. Uzun süre bakmama rağmen o güzel kız görünmüyordu. Pastanenin tabelasınaki numarayı aradım ve telefona çıkan kişiye inandırıcı  bir bahane ile o bayanı sordum. Pastanenin ikinci bir şubesi varmış ve o bayanın diğer şubede çalıştığını söyledi. İnternet üzerinden pastanenin diğer şubesinin adresini buldum ve ben önde arkadaşlarım arkada oraya gittik. İçeriye yanlız girdim ve o bayan kasada müşterilerin hesabını alıyordu. Beni karşısında görünce çok şaşırdığı her halinden belli oluyordu. Birşeyler aldım ve kasaya ödeme yapmaya gittim. Daha önce hazırladığım küçük bir kâğıda yazdığım notu paranın arasında verdim. Kâğıda ” çok güzelsin” ve altına da numaramı yazdım. Kâğıdı görünce bir an durakladı, yüzü kızardı, şarkın bir halde paranın üstünü verdi ama fazla verdiniz diyince yüzündeki al renk iyice kendini belli etti.

O gün heyecan dolu, meraklı bir bekleyiş akşama kadar sürdü. Bizim cep telefonu kullanmamız yasaktı nizamiye içerisinde ama bir şekilde telefonu içeriye sokmayı başarıyorduk. Akşam olup askerler kendi kabuğuna çekilince telefonu açtığımda merakla gelen mesaj falan varmı diye baktım ama malesef hiç birşey yoktu. Acaba kendi kendime hayal mı kurdum, o kızın benden hoşlandığı fikrine kendi kendimemi kapıldım diye düşünmeye başladım. Gözüm sürekli telefondaydı ama ne bir arama vardı ne de gelen bir mesaj.

Ertesi gün hafta başı yeniden göreve başladık ve gergin bir gün geçiriyordum. Sorumlu olduğum askerlerden biri firar etmişti. Takım komutanına bilgi ver,oradan çık haber gelir bölük komutanı çağırıyor diye, oradan çıkınca tabur komutanı, alay komutanı derken hesap ya da ifade vermediğim neredeyse hiç bir komutan kalmamıştı. Bu trafik içerisinde telefonu saklayacak yerde bulamadım ve arka cebime koydum telefonu. En son alay komutanına askerin ne şekilde firar ettiğini anlatırken titreşimde unuttuğum telefon çalıyordu. Neyseki komutan titreşim sesini duymamıştı. Günün yoğunluğu ve stresi ile telefona bakamadım, zaten öyle her an telefonu çıkarıp bakmak gibi bir şansım yoktu.

Akşam üstü telefona baktığımda tanımadığım bir numara aramıştı. Mesaj attım kimsiniz falan diye. Pastanede çalışan o mavi gözlü güzel kızdı arayan. Öyle kötü geçen bir günün ardından onunla irtibata geçmek öyle Iyi gelmişti ki bana anlatamam. O gece geç saatlere kadar mesajlaştık onunla. İsmide çok güzeldi ve adı Deniz’di. Gerçekten deniz kadar asil, coşkulu ve kendine çeken bir havası vardı. Sonraki hafta onunla buluştuk ve kısa bir süre konuştuk. Sonraki her haftalarda her çarşı iznimde onunla birlikte zaman geçiriyorduk. Askerligim bitti memlekete döndüm ve hala iletişimimiz kopmadı. İyi ki onu tanışmışım. Gerçekten çok güzel bir ilişkimiz var onunla. Umarım hayat sizede tatlı sürprizler sunar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*