Tokat Erkek Arayan Bayanlar

Tokat erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Tokat erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
1
2242

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Tokat’tan Güvenilir Dürüst Erkek Arıyorum. 

Merhaba, Tokat’tan Beste ben.26 yaşımdayım. Boyum 175 ve 58 kiloyum. Aslen Karslı’yız ama uzun zamandır Tokat’ta yaşıyoruz. Hem annem hemde babam çalışıyorlar. Maddi olarak sorunumuz olamadığı için çalışmama izin vermiyorlar. Ama böyle boş boş durarakta koca bir ömür geçmez herhalde. Artık onların bana çizdikleri çemberden çıkmak, kabuğumu kırmak ve bana dayatılan hayattan vazgeçip doğrusu ile yanlışı ile kendi yolumu yine kendim çizmeliyim. Bunun için fazla geç kalmış sayılmam. Üniversite hukuk fakültesi mezunuyum. Önce bir avukatlık ofisi açmak istiyorum kendime. İyi bir avukat olacağımı düşünüyorum. Biraz uçuk bir tavrım var ve genelde çevremde bu yüzden eleştiri alıyorum. Neden herkes yanında kim varsa onu yargılamak, eleştirmek ve değiştirip kendine benzetmek için bu kadar hevesli. İnsanları bi rahat bırakın. Kim ne olmak istiyorsa, nasıl yaşamak istiyorsa yaşasın. En çok sinir olduğum beni geren konudur bu. Çünkü bunu kendimde çok yaşıyorum. Bu tarz insanlarıda hayatımda tutmamaya, çıkarmaya çalışıyorum.

Daha önce sanal ortamdan arkadaşlık tecrübem yok. Aslında sosyal ortamları fazla olan biriyim ama bu dönemde eve kapanıp kaldım iyice. Umarım böyle birşey yapmakla pişman olmam. Benimle olacak kişinin özgür ruhlu biri olması gerekir. Sonra müzik ve dansa bana olduğu gibi aşık olmalıdır. Benim hayatımda müzik ve dans önemlidir. Dans konusunda profesyonel eğitim aldım ve bu alansa gerçekten iyiyimdir. Beni pistte görmeniz bile aşık olmanıza yeter. O kadar etkileyici olabilirim. Uzun zamandır yanlızım ve sevgilim olmadı. Şu an evlenmek gibi bir niyetim yok sadece beni mutlu edecek, yeri gelince derdimi dinleyecek, güvenilir dürüst hem beni heyecanlandıracak hemde iyi bir dost olacak erkek arıyorum. Tokat merkezde olması şart değil, yakın ilçelerden hatta illerden de olabilir ama daha da fazla uzak olmasın. Ne kadar uzak olursa o kadar zor olur görüşmek. Burdan birine güvenmek biraz zor olacak ama şu an başka yoluda yok gibi görünüyor. Tokat’tan bana uygun beylerin mesajını beklerim.

Tokat erkek arayan bayanlar, Almus erkek arayan suriyeli bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Artova erkek arayan zengin ve dul bayanlar, Erbaa ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Niksar erkek arayan türbanlı ve dul bayanların telefon numaraları, Pazar erkek arayan olgun bayanlarla sohbet, Reşadiye evlenmek için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Turhal olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Zile seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp sohbet, Yeşilyurt dul bayan numaraları.!

 

Selam, Tokat’tan Kültürlü Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Tokat’tan yazıyorum. Adim Gül Nihal ve 42 yaşımdayım. Uzun yıllar önce bir evlilik yaptım ve sonrasında hayatıma kimse girmedi. Kısa süren bir evlilik oldu. Ben o hatayı nasıl yaptım hala anlamış değilim. Çünkü her zaman mantıklı olan ve iyice düşünmeden kadar veren duygularına yenik düşmeyen biriyim. Ama o evlilikte çok ciddi bir yanlış yapmışım. Kötü ve zor günler yaşadım. Başıma çok daha kötü şeyler gelebilirdi. Evlendiğim erkek tam bir psikopat çıktı. Evlenmeden önce öyle değildi ama sonra gerçek yüzünü gösterdi. Ondan sonrada erkeklere karşı nefret demeyim ısınamadım bir türlü. Ne zaman bir erkek bana yaklaşmak istese hep o geliyordu aklıma ve hemen uzaklaşıyordum ondan. Çünkü yanlız bir kadınım ve arkamda beji koruyup kanat gerecek kimsem yok. Bir kaç akrabam var ama onlar hem uzaktalar hemde bağları sıkı olan bir ilişkimiz yok onlarla. O yüzden hayatı iyisi ile kötüsüyle kendim yaşamak ve ne yapacaksam kendim yapmak zorundayım. 

Eğitimci bir bayanım. Burada çalıştığım yeri yazmamak daha doğru olur ama kariyer sahibi bir kadınım. Çevirmenlikte yapıyorum ayrıca. Türkçeye çevirdiğim çok ünlü Fransız eserleri vardır. Sakin bir hayatım var ama huzurum var mı inanın bunu şu an bende bilmiyorum. Yanlızlık bana huzur mu veriyor, hayatıma bir erkek girse daha mı mutlu ve huzurlu olurum yoksa var olan huzuru aratır mı bana bilmiyorum. Ama emin olduğum bir şey var, hayatımda heyecan istiyorum. Tıpkı ilk gençlik yıllarımdaki gibi hayata yeniden bağlanmak, yeniden mutluluktan yerinde duramayan çocuklar gibi olmak istiyorum. Daha doğrusu ben bunları hiç yaşamadım ve o yüzden geçte olsa bu duyguları hissetmek istiyorum. Tokat merkezde yaşayan, kültürlü, eğitimli, dürüst ve ahlaklı birini istiyorum. Yazarsan beyler iletişim bıraksın ben ulaşırım. 

Selam,Tokat’tan Elit ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba beyler Suzan ben. 42 yaşımdayım ve Tokat merkezde yaşıyorum. Dul bir bayanım. Genç yaşta yaptığım evlilik birkaç yıl sürdü ve sonrasında evlenmedim. Tekrar evlenmek şimdilik benim için uzak bir ihtimal. Sarışın doyumsuz ve cazibeli bir kadınım. Cazibemi kullanmayı iyi bilirim. Kadın dediğin zaten cazibeli olmalı değil mi. O cilveyi cazibeyi kadından alırsan geriye ne kalır ki. Öyle bir kadını hiç bir erkeğin arzu edeceğini, isteyeceğini sanmıyorum. Oldukça bakımlı ve çekici olmaya gayret ediyorum. Çalisan bir kadınım ama mesleğimi yazmak istemiyorum. Elit ve düzgün beyleri hayatıma kabul edebilirim sadece. Serseri ruhlu kendini bilmez kişiler benden uzak dursun lütfen. Ben sırf bu yüzden evliliğine son vermiş bir kadınım.

Benimle beraber olacak kişi ağır başlı, nerede ne yapacağını bilen, fazla yılışık olmayan ama esprili bir erkek olmalı. Yaş olarak çok büyük olmasını istemiyorum. 35-45 yaş aralığı benim için ideal. Daha küçük ve daha büyük erkeklerle sanırım çok uyuşamayız. O yüzden olmayacak duaya amin demeye çalışarak kimsenin kimseyi üzmesine gerek yok. Eğlenmeyi, gece hayatını lüks mekanları ve marla alışverişi severim. Bu yüzden erkeğinde biraz hem karakter hemde maddi olarak güçlü biri olması gerekir. Afedersiniz kimseyi bir görmek için söylemiyorum ama kamyoncu lokantasında yemek yemek istemiyorum. O yüzden ben elit ve zengin bir erkekle ancak mutlu olabilirim. Zenginlik mutluluk getirmez belki ama mutluluğa giden kapıları açar, mutluluğa giden yoldaki engelleri sizin yerinize kaldırabilir maddiyat ve para. Bu yüzden Tokat,ta yaşayan, düzgün, elit ve zengin erkek arıyorum. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/tokat-erkek-arayan-bayanlar/,

1 YORUM

  1. Merhaba hanımlar ben yılmaz tokat merkezde yaşıyorum egitimciyim tokatta yaşayan bir hanım efendi ile tanışmak ve görüşmek istiyorum.teferruattı tanıştığımız zaman anlatırım o da ben ben de onu gördükten sonra ya dost ya da önce sevgili sonra yol nereye götürürse bilemem rota devam eder.yilmaztasta**[email protected]
    Selam ve sevgilerle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here