Tokat Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tokat olgun ve kapalı bayanların evlilik ilanları, Almus ikinci baharını yaşamak isteyen emekli erkekler ve bayanlarla tanışma, Erbaa 40 yaş evlilik isteyen olgun bayanların whatsapp numaraları, Niksar evlenmek için zengin ve olgun bayan arayan genç erkekler, Pazar evlenmek isteyen üniversiteli genç kızlar, Reşadiye ikinci kez evlenmek isteyen dul erkekler, Zile dini evlilik siteleri..

Sevgili olmak için bize güzel ve hoş görünen birinden hoşlanıp sonrasında aşk yaşayabiliriz. Ancak evlilik gibi ciddi bir konu söz konusu olduğu zaman çok farklı kriterler öne sürülebilir. Özelikle Tokat gibi ülkemizin iç kesimlerinde yer alan Anadolu şehirlerimizde erkekler ya da kadınlar çoğu zaman gelenekçi bir yapıya sahip oldukları için kültürel değerlere bağlı kişilerle evlenmeyi tercih etmektedirler. Biz islamisayfalar.com olarak herkesin istek ve tercihlerine saygı duyarak, siz Tokatlı’lardan gelen evlilik ilanlarını yayınlıyoruz.

💘Tokat’tan Evlenmek İsteyen Olgun,Karizmatik ve Zengin Biriyle Tanışabiliriz.💘

Merhaba Arzuhan ben. Nasılsınız. Tokatlı’yım ve 37 yaşımdayım. Koç burcuyum. Hayatı heyecan duyarak yaşamayı severim. Dışardan bakınca çok sakin ve sessiz görünüyorum ama aslında içim her zaman kıpır kıpır ve heyecan veren şeyleri yapmaktan keyif alırım. Burada evlenecek doğru düzgün, kişilikli birini bulmak umuduyla geldim. Sanal ortamdan da bulamazsam bu yaştan sonra benim için evlilik defteri hiç açılmadan kapanır. Hava limanında bir hava yolu firmasında çalışıyorum. İşimi ve is yerimi seviyorum. Çok güzel ve eğlenceli huzur bulduğum bir iş ortamına sahibim. Kazancıda bana yetiyor.

Çok şükür ciddi bir sağlık sorunumda yok. Aslında hayat benim için çok huzurlu ama kadınım yani sonuçta, farklı istekler ve arzular herkeste olduğu gibi,bendede oluyor. Sizlere burada yalan söyleyecek değilim. Hayatıma giren ve aşk yaşadığım, sevdiğim erkekler olmuştur. İyi yada kötü zamanlarımda oldu bu ilişkilerde. Sonuçta bitmiş ve geride kalmış ilişkiler. Bunun için kimseye hesap verecek değilim tabi ama yinede bilinsin istedim. Annem ve babamla beraber yaşıyorum. Bir kız kardeşim var evli. Birde abim var ama onun varlığı yokluğu belli değil.

Ailesine düşkün ve bağlı birisi değil. En son ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile. Evlilik için bir kenarda tuttuğum biraz maddi birikimim var. Psikolojik olarak evliliğe hazırım hatta geç bile kaldım. Bir an önce evlenmek ve kısmet olursa iki çocuk sahibi olmak istiyorum. Hayattaki en büyük arzum ve idealim bu. İki çocuğum olsun ve onları güzel birer insan olarak yetiştirebilirsem benden daha mutlu kimse olamaz. Tokat ve çevresinden olgun ve ciddi maddi durumu yerinde olan bir erkek varsa tanışalım. 

💘Tokat’tan Genç ve Çalışan Bir Bayanla Evlenmek Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Selam, ismim Resul. Tekirdağlı’yım aslen ve burada hastanede çalışıyorum. Evlenmek istiyorum ve bunun için bir bayanla tanışıp bir süre görüşmek ve anlaşabilirsek devamında evlenmek için buradayım. İyi yada kötü yanlarımdan bahsetmek isterim size. Sizlerde yazıp yazmamakta ona göre karar verirsiniz. 29 yaşımdayım. Alkol kesinlikle kullanmıyorum ve alkol alan bir kadınla evlenmek istemem. Muhabbetini dahi sevmem. Sigara olabilir çünkü bende kullanıyorum. Hastanede nöbet usulü çalıştığım için bazı nöbetler uzun saatler sürebiliyor.

Çok derli toplu bir erkek olduğum söylenemez. Biraz dağınık biriyim. Erkeklerin geneli dağınıktır gerçi ve bu bir eksiklik mi bilmiyorum. Ailemin tek çocuğu benim. Ailem diyebileceğim sıcak ve mutlu bir aile ortamım hiç olmadı. Belki ben çok küçükken olmuştur ama oda önemli değil zaten. Ben küçükken annemle banam boşanmışlar. Bir süre sonra annem yeniden evlenince beni babannem büyüttü. Onuda geçtiğimiz yıl pandemide kaybettim. Hayatta tek dayanağım oydu. Onuda kaybetmek bana çok ağır geldi.

Bana maddi olarak zaten birşey katamazdı ve öyle bir ihtiyacımda yoktu ama, manevi anlamda bana o kadar iyi geliyordu ki, varlığı beni hayata bağlamaya bana güç vermeye yetiyordu. O gidince dalından koparılmış yaprak gibi savrulmaya başladım hayatın rüzgarında. Ancak düzgün bir kadınla evlenerek kendimi toparlayabilirim. Benim evlenmem demek hayata yeniden bağlanmam demek. Bana sadece eş değil, nefesim olacak birine ihtiyacım var. Moralim bu sıralar çok bozuk. Umarım tatlı güzel bir bayanla tanışıp güzel bir gelecek kurabilirim.

💘Selam. Yaşım 30,178 Boy ve 60 Kiloyum. Evlenmek İçin Tokat’tan Katılıyorum.💘

Merhaba,Melike ben, Tokat’tan yazıyorum. 30 yaşımdayım ve bekar esmer güzeli bir kızım. Bir alış veriş merkezinde çalışıyorum. Siyah düz ve uzun saçlarım var. Görselliğe önem veriyorum. Bu yüzden evlenmek için dahi olsa önce yakışıklı olması önemli benim için, sonra karakterine bakarım erkeğin. Maço, sert görünümlü ve iri yapılı erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Sanırım sahiplenilmek hoşuma gidiyor ve birinin bana sahip çıkmasından hoşlanıyorum. Evlilik zaten başlı başına birine sahip çıkmaktır, ona sahip olmaktır ama ben bunu erkeğin tavırlarında, duruşunda ve konuşmasında görmek isterim.

Makyaj yapmayı ve süslenmeyi severim. Bana ait olan erkeği mutlu edebilirim ve kendi evimede iyi bakacağıma eminim. Yemek konusunda hiç gözünüz korkmasın. Benim kurduğum masadan kalkmak istemezsiniz. Sigara kullanırım. Kıyafetime karışılmasından hoşlanmam ama erkeğimin sözündende çıkmam. İtaatkar biriyim. Yeterki erkek, erkekliğinin gereklerini yerine getirebilsin. Beni maddi manevi mutlu eden bir erkeğe, girdiğimiz her ortamda gurur katabilirim eşi olarak. Ailemden benim beraber kalan annem ve küçük kardeşim var. Babamla annem ayrılar.

İlk başlarda bu durum benim moralimi çok bozuyordu ama sonra alıştım. Onların evliliğinde nelerin yanlış olduğunu kendi gözümle görüp şahit olduğum için bir erkeği ne mutlu eder, ne huzursuz eder çok iyi biliyorum. Daha evlenmeden evlilik hayatı hakkında çok tecrübem oldu. Bu yüzden aceleye getirmeden doğru karar vermem gerekiyor. Çünkü annemden sonra bende boşanan bir kadın olmak istemem. Çünkü boşanmanında zorluklarına şahit oldum. Düzenli işi olan, esnaf veya memur olabilir, biriyle tanışmak için buradayım. Ciddi olmayanlar, sanal yada gerçek sevgili aramıyorum. Niyeti evlenmek olanlar kendini tanıtsın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*