Trabzon Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Özge Ben, Trabzon’dan Elit Biriyle Flört Etmek İstiyorum.

Selam beyler, Özge ben. Esmer güzeli, 32 yaşında bakımlı çekici bir kadınım. Gittiğim her ortamda bir kadın olarak dikkat çekmeyi başarabilirim, güzelliğimle kıyafetimle duruşumla ve bakışımla her erkeği etkileyebilirim. Erkekleri etkilemek sorun değilde erkeklerden etkilenme konusunda sorunlarım var. Kolay kolay kimseden etkilenemiyorum. Bazen karşıma biri çıkıyor biraz hoşlanır gibi oluyorum onun hayatımda olmasını istiyorum ama biraz tanıdıktan sonra içimde hiçbir heyecan kalmıyor. Heyecanın olmadığı bir ilişkiyi yaşamak bana işkence gibi gelir.

Aşk konusunda benim en büyük sorunum hoşlandığım erkekten çabuk soğumam ve heyecanımı çabuk kaybetmem. Sorun bende mi yoksa erkekler mi beni heyecanlandırmayı başaramıyor çok emin değilim ama heyecan olmadığı zaman o ilişki beni çok sıkıyor. Dekolte kıyafetleri severim özelliklede siyah ve kırmızı renklerdeki kıyafetlerin bana çok yakıştığına inanıyorum. Kıyafet konusu benim açımdan çok önemli her zaman şık giyinmeye özen gösteriyorum, aynı zamanda güzel koku her zaman benim için önceliklidir. Erkeğinde tıpkı benim gibi güzel kokmasını isterim. Aslında çok aşırı kıskanç bir kadınımdır ama bunu çoğu zaman belli etmek istemem.

Kıskançlık çoğu zaman ilişkilerin yıpranmasına sebep veriyor. Çabuk sıkıldığım için şimdiye kadar yaşadığım aşklar hiç uzun sürmedi. Hepsi çok kısaydı. Kısa ilişkiler yaşamak hoşuma gitmiyor ama heyecan vermeyen bir arkadaşlığı sürdürmek anlamsız gelir bana. Anlamsız bir ilişkiyi yürüterek kendimi yormak istemiyorum. Şunu açıkça söyleyebilirim ki miyetim evlenmek değil sadece flört etmek. Bunun içinde güçlü bir erkeği tercih ederim. Özgüveni yerinde Trabzonlu, maddi manevi güçlü beyler yazabilirler. Son olarak şunu söyleyebilirim ki eğer beni etkilemek ve size cevap vermemi istiyorsanız kendinizi kısa cümlelerle değil olabildiğince detaylı ve uzun uzadıya tanıtmanız. Mesleğiniz ve karakteriniz hakkında bilgi vermeniz. Ayrıca iletişim yazmayı unutmayın.

Trabzonda Yaşıyorum. Kamudan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Sudenaz. Trabzon merkezdeyim. Fotoğrafındada görmüş olduğunuz gibi olgun güzel sayılabilecek bir kadınım. Son zamanlarda çok sıkıldığım için sosyal medyada daha çok Instagram’da vakit geçiriyorum. Özellikle genç erkeklerden çok fazla mesaj alıyorum. Ama genç erkekler beni anlayamaz daha çok olgun birine ihtiyacım var. Burada kamuda çalışan Trabzonlu erkek bir arkadaş varsa tanışmaktan mutluluk duyarım. 38 yaşındayım ve tahmin edebileceğiniz gibi daha önce evliliğim oldu. Hatta bir değil iki kez evlilik yaptım.

Her evliliğimdede mutlu olacağımı ve sonsuza kadar süreceğini inandığım için evlendim fakat Her ikiside çok uzun sürmedi. Yaptığım evlilikler hayal kırıklığı ile sonlanınca evlilik defterini kapatmaya karar verdim. Artık kesinlikle bir erkeği ne kadar çok sevsemde aşık olsamda evlenmek istemiyorum. Artık bir erkeğin sorumluluğunu taşımaktan yoruldum. Sadece güzel bir arkadaşlıkla yoluma devam etmek istiyorum. Dövme yaptırmayı ve dövmeli erkekleri çekici buluyorum. Tanışma yıl dönümü, ilk buluşma, kadınlar günü gibi özel günler benim için değerlidir.

Bunlara dikkat eden kibar ve nazik beraber olduğu kadını mutlu etmek için elinden geleni yapacak ciddi birisi varsada tanışmak isterim. Ancak tanıştıktan sonra bir süre arkadaşlığımızın sosyal medyadan devam etmesini isterim. Çünkü tanıştığım kişiyle gerçek bir arkadaşlık kurabilmem için öncelikle o kişiyi her yönüyle tanımak ancak içimde hiçbir şüphe kalmadığı an gerçek hayatta görüşme kararı alabilirim. Daha önce hiç görmediği bir erkekle buluşmak bir araya gelmek yalnız bir kadın için o kadar kolay değil. Öncelikle aşmamız gereken güven sorunu gibi önemli bir konu var. Sosyal medyadan görüşürsek bir süre ancak o şekilde güven sorununu aşabiliriz. Trabzonlu Beylerin bana yazmasını bekliyorum.

Trabzonlu 30 Yaş Üstü Olgun Sevgili Arıyorum.

İsmim Arzu, 27 yaşındayım ve 30 yaş üstü erkek arkadaş arıyorum. Üniversite mezunuyum, okulu yeni bitirdiğim için şu an çalışmıyorum ama bir yandan da iş arıyorum kendime. Aşk hayatının çok renkli olduğunu söyleyemem şimdiye kadar doğru düzgün bir erkek arkadaşım olmadı. Bana teklif edenler çok oldu bunların içerisinde kabul ettiklerim ve beraber olduklarım oldu ama tatmin edici uzun süren bir ilişkim hiç olmadı. Buraya bu ilanı yazmadan önce çok düşünerek yazdım, ben kendimden eminim Ve kendinden emin olan birini arıyorum. Ama kesinlikle bu seferde ilişkimin kısa sürmesini ve çabuk bitmesini istemiyorum.

Gerekirse yavaş ilerlemek isterim çünkü hızlı ilerleyen ilişkiler aynı hızla bitiyor. Çok fazla hayat tecrübem yok ama yaşadığım aşklardan edindiğim tecrübeler bana bunu gösterdi, o yüzden oldu bittiye getirmeden kararlı bir şekilde tanıştığım kişiyle arkadaşlığımı yürütmek isterim. Yalnız olduğumu ve hayatımda kimse olmadığını söylediğim zaman arkadaşlarım hep şaşırıyorlar bana. Çünkü gerçekten çok güzel esmer güzeli bir kızım, fiziğimde gayet iyidir. Siyah gözlü ve keskin bakışlı bir kızım. Gözlerim güzeldir aslında ama genelde çok sert baktığımı söylerler.

Tabi bu benim elimde olan bir şey değil doğal yapım bu şekilde. Makyaj yapmayı severim ama doğal halimlede çok güzelim. Trabzon merkezde yaşayan esmer güzel bir kızla arkadaş olmak isteyen 30 yaş civarında erkekler bana mesaj atabilirler. Şu an Trabzon’da değilim kısa bir tatil için şehir dışına çıktım. Yakın bir zamanda Trabzon’a dönüyorum. Umarım oraya gelmeden önce buradan biriyle tanışabilirim ve döndüğüm zaman benim için ve bizim için her şey çok daha farklı olabilir. Lütfen sadece Trabzon merkezde yaşayan 30 yaş üzeri beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*