Trabzon Dul Bayanlar

Merhaba, Trabzon ve Çevresinden Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, ismim Feryal nasılsınız. 32 yaşımda dul ve çocuksuz bir kadınım. Trabzon merkezde yaşıyorum ve büyük bir işletmede yönetici asistanı olarak çalışıyorum. Kadınların bu dünyada yaratılmış en özel varlıklar olduğuna ve bu bakımdan saygıyı hal ettiklerine inanıyorum. Saygı görmek için kadın olmak yeterli bir sebeptir benim için. Saygı benim için  sevgiden daha önceliklidir. Çünkü her insani ilk gördüğünüz anda sevemezsiniz ama zamanla kalbiniz ona ısınır ve sevebilirsiniz. Ama her insana özelliklede bir kadına ilk gördüğünüz an da bile saygı göstermek zorundasınız. Ayrıca bir ilişkide saygı da sevgiden önce gelir. Çünkü saygı olamazsa o ilişki yürümez. Saygısız bir insanı sevmeniz mümkün olmaz ama size saygılı yaklaşan birini değişen şartlara göre sempati duyabilirsiniz.

Size biraz genel olarak hayatımdan ve geçmişimden bahsetmek istiyorum. Dikkatlice okursanız beni daha iyi anlarsınız ve tavırlarınızı ona göre belirlersiniz. Daha öncede söylediğim gibi dul biriyim. Üç yıldırda hayatıma kimseyi almadım. Hayatıma kabul edeceğim kalitede biriyle karşılaşmadım henüz. Evliliğimin bitme nedeni eski eşimin evliliği kendince biraz farklı yorumlaması sorunlarımızı artırdı ve boşandık. Çünkü bir kadınla evli olmanın ona istediğini yaptırma hakkını kendine vereceğini zannetti. Bir kadınla evli olunca artık o kadın sizin hizmetinize verilmiş bir köle olmuyor beyler. Bu konuda kendinizi çek etmenizi öneririm. Sizin benim üzerimde ne kadar hakkınız varsa bir ilişki sırasında benimde sizin üstünüzde aynı şekilde o kadar hakkım vardır. Bunu iyi anlayın.

Kadın sizin hayatınızda istediğiniz yere koyabileceğiniz bir aksesuar değildir. Kadınlar adeta bir  aksesuar gibi hayatınıza renk katabilir ama onun yerini siz belirleyemezsiniz. Kurallarım vardır ama hayatımı kurallarla boğacak kadar değil. Ama tamamen prensiplerden uzak bir yaşam yada ilişkide çok sağlıklı sonuçlar doğurmuyor. Bakımlı hoş ve çekici bir kadınım. Sıradışı bir ilişki yaşamak istiyorum. Öyle biri çıksın ki karşıma birgün ayrılsak bile hayatıma kendi imzasını atmış biri olarak hayat boyu kendini unutturmayacak biri olsun isterim. Kedine güvenen olgun ve elit beyler sizlerden mesaj bekliyorum. 

Trabzon dul bayanlarla sohbet,  Of ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Akçaabat evlenmek için sevgili arayan yanlız ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çaykara olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Maçka sevgili arayan olgun ve zengin bayanların whatsapp numaraları, Sürmene suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Vakfıkebir seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Tonya dul bayan numaraları.!

Trabzon Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba arkadaşlar ismim Sezer. Trabzon Maçka’dan yazıyorum sizlere. 30 yaşımdayım ve kamu görevi yapıyorum. Sizlerle paylaşmak istediğim anım göreve ilk başladığım yıla ait yani iki yıl kadar önce yaşadığım bir olay. Yeni atanmıştım ve atandığım yer oldukça küçük bir yerdi ve nüfus azdı. Özellikle kış aylarında neredeyse insan yüzü göremiyordum. Çoğunlukla yazlık olarak insaların gelip birkaç  ay kalıp gittikleri bir yerdi. Bekardım ve yanlız yaşıyordum. Komşularım bunu bildiği için sağolsunlar çoğu zaman bana yemek gönderirlerdi. Yan taraftaki evde oturan komşum en çok yemek gönderen kişiydi. Birgün kapı  çaldı açtığımda genç ve güzel bir kız elinde tepsi ile karşımdaydı. Yan komşum göndermişti ama bu kızı ilk kez görüyordum. Teşekür edip tepsiyi aldım ve o kızda gitti. Sonra öğrendim tabi bunları o kız yan taraftaki yaşlı teyzenin torunuydu. Gördüğüm her kızla birlikte olup aşk yaşamak gibi bir hayalim yoktu tabi ama ne yalan söyleyim bir an içimden çok güzel bir kız diye geçirmedim değil. 

Akşam üstü kapı tekrar çaldı ve aynı kız bu seferde babannesinin beni çağırdığını söyledi. Bir an birşey oldu sandım ve telaşlandım. Yaşlı bir kadındı ve kronik hastalıkları vardı. Gittiğimde herhangi sıradışı birşey yoktu. Ailesi çocukları falan ziyarete geldikleri için beni tanıştırmak istemiş. Gerçekten beni seven bir teyzeydi. Biraz oturup rahatsızlık vermemek için müsade istedim. Bir hafta sonra falan misafirler gitmişti ama ismi Arzu olan torunu bir müddet daha onunla kalmak için gitmemişti. Bu süre içinde Arzu ile kısa konuşmalarımız oluyordu. Çok sonra öğrendiğim kadarı ile Arzu’nun gitmemesini Naciye teyze özellikle istemişti. 

Arzu yine bir gün akşam geldi ve Naciye teyzenin çağırdığını söyledi. Birlikte çıktık ve onların evine gittik. Naciye teyze tüm içtenliği ve samimiyeti ile konuşuyordu. Bir süre genel olarak kendi hayatından bahsetti.Biraz hem bana hem Arzu’ya nasihat etti. Sonra sözü evliliğe getirdi. Beni damadı olarak görürse mutlu olacağını söylediğinde bende Arzu’da bir an birbirimize baktık ve öylece donup kaldık. İkimizinde utandığı her halimizden belliydi. Benim çok temiz ve iyi biri olduğumu falan söylüyordu. Bir an söze girmek istedim ama müsade etmedi. Torununun gitmesini benimle tanıştırmak için istemediğini söyledi. Sözümü kesmeyin beni iyi dinleyin., iyi insanlar iyilerle olmalı dedi. Torunuyla evlenirsem gözünün arkada olmayacağını, Arzu’nun şu anda üvey baba evinde olduğunu sorun yaşadığını mutlu olmadığını söyledi. 

O gece Naciye teyze saatlerce konuştu nasihat etti bizde dinledik. Sonra müsade istedim elini öptüm ve çıktım. Bizi birbirimize uygun görmüş ve bana güvendiği  için bunları söylemişti. O gece sabaha kadar uyuyamadım. Eminim Arzu’da uyuşmamıştır. Arzu güzel hoş ve efendi bir kızdı ama babannesinden böyle birşeyi ikimizde beklemiyorduk. Ne yapacağımı bilmiyordum ama bu arada sürekli Arzu’yu düşünüyordum. Naciye teyzeden müsade isteyip eğer oda isterse Arzu ile biraz konuşmak istedim ve onunla konuştuk. Gerçekten ikimiz güzel bir çift olabilirdik. Yaklaşık onbeş gün Arzu orada kaldı ve birkaç kez konuştuk. İkimizde birbirimizi istiyorduk. Konuyu ailelerimize açtık.Benim ailem benim istediğim birine hayır demez zaten ciddi bir sorun olmadığı sürece. Ama Arzu’nun annesi beni istemiyordu. Arzu’ya annesine karşı gelmemesini söyledim ama onun  annesini dinlemeye hiç niyeti yoktu. Çünkü annesi onun için başkasını düşünüyordu. Aradan geçen bunca zamana rağmen onunla yakın zamana kadar konuşuyorduk. Sonra bir an telefonu kapandı. Benimde zaten tayinim çıktı ve Naciye teyzeyede ulaşma imkanım yoktu.Şu an tek dileğim umarım iyidir. Umarım başına kötü şeyler gelmemiştir. Umarım kader yine bizi karşılaştırır. 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*