Trabzon Erkek Arayan Bayanlar

Selam, Trabzon’dan Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Çilem, Trabzon’dan yazıyorum sizlere. İlk defa böyle birşey yapıyorum. Benim için tam bir çılgınlık şu an yaptığım şey. Çılgınlık yapmayı seven biriyim zaten. Sonunu düşünmeden yaşamak isterim herşeyi. Sonunu düşünerek plan yapmaya başlayınca hem olayın büyüsü kaçıyor hemde yaşanacak fazla birşey kalmıyor. Hevesin heyecanın kaçıyor bir yerde. Bu yüzden sonunda üzülsem zarar dahi görsem sonunu düşünmeden yaşamayı seviyorum. Bir yandan seviyorum böyle yaşamayı diğer yandan bir erkek çıksın karşıma beni durdursun, daha mantıklı, sakin ve dingin yaşamak için rehber olsun beni yönlendirsin istiyorum. Ben ne kadar hareketli yerinde duramayan biri olsamda ağırbaşlı erkekler ilgimi daha çok çekiyor. Onlarda beni çeken farklı bir duygu hissediyorum. Zaten erkeğinde kadına göre birazda öyle olması gerekir. Kadının asık suratlı dominant erkeğin ise daha yumşak olduğu bir ilişkiyi hayal edemiyorum. Sanırım tam bir felaket olurdu.

Bu arada ben Trabzonlu değilim. Sinoplu’yum aslen. Ailem orada. Ben burda üniversite okuyorum KTÜ’de 2.sınıf öğrencisiyim şu an ve Bilgisayar Müh. bölümünde okuyorum. İyi bir öğrenci olduğum söylenemez ama çokta takmıyorum okulu. İllaki birgün bitip gidecek. Kendi yaşıtlarım ya da üniversiteden biriyle birlikte olmak istemiyorum. Daha olgun beni farklı dünyalara götürecek hayal gücü kuvvetli  karizmatik bir erkekle olmak istiyorum.

Birazda mesleği olan maddi özgürlüğü olan birisi olursa çok  daha iyi olur herşey. Belki beni bu berbat yurttan kurtarır ve kendi evimde yaşayabilirim o zaman. Benim tek başıma bir evin yükünü kaldıracak gücüm yok. Diğer kızlarla bir olup eve çıkmakta istemiyorum. Herşeyi ile  bana ait bir evde yaşamak isterim aşkımı.Düşünmek hile beni heyecanlandırıyor. Arkadaşlarım sevgilileri ile birlikte yaşıyorlar açıkçası kıskanıyorum onları. Trabzon merkezde yaşayan olgun ve güvenilir erkek arıyorum. 

Trabzon erkek arayan bayanlar, Of erkek arayan türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Akçaabat ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma, Arsin erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Çarşıbaşı erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Çaykara olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Maçka erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Sürmene evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Tonya seviyeli ilişki için erkek arayan dul bayanların telefon numaraları, Yomra elit ce zengin erkek arayan olgun bayanlar.!

Merhaba, Trabzon’dan Evlilik İçin Ciddi Erkek Arıyorum. 

Selam ismim Derya. 37 yaşımdayım ve Trabzon merkezde  eniştem ve kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Anne ve babamı uzun zaman önce kaybettik. O zaman genç bir kızdım. Onları kaybettikten sonra psikolojik olarak, fiziken ve ruhen çökmüştüm. O an ölümle yüz yüze gelsem umrumda dahi olmazdı. Yaşamakla ölmek arasındaki farkı yaşadıklarım kaldırmıştı çünkü. Onları kaybedince erkek yaşta  evlenmekte buldum çareyi. Ama bulduğumu sandığım o çare ve mutluluk çok kısa sürdü. Bir süre sonra hakaret ve şiddet dolu bir evliliğim oldu. Neyseki ondan kurtulduktan sonra hayat biraz olsun yüzüme gülmeye başladı. Önce kendime bir iş buldum ve ev tuttum. Sonra babaannemin yanında kalan kardeşimi yanıma aldım ve onu okuttum. Şimdi güzel bir mesleği ve mutlu bir evliliği var. Yeni doğum yaptığı için bir süredir onlarla yaşıyorum. Ama artık sanırım benimde kendi çocuğuma annelik yapmamın zamanı geldi. Annelik duygusunu yaşamak istiyorum.

Benim sosyal çevremden hiç kimsenin beni hak ettiğini düşünmüyorum. O yüzden hiç tanımadığım biri ile tanışmak hayata en başından başlamak ve güzel bir aile kurmak istiyorum. Yaptığım hatalardan ve yaptığım doğrulardan yeterince tecrübem oldu. Yeniden bir hata yapmak istemiyorum. Zaten öyle bir şansımda yok. İkinci bir yıkımı kaldıramam. Bu yüzden biraz fazla ince elemem gerekecek. Abartılı hayaller kurup lüks bir yaşam kurmuyorum kafamda. Biraz huzur olsun, biraz sevgi saygı olsun hayatımda yeter bana. Yokluk görmemiş biri değilim. Yokluğa dayanırım ama sevgisizliğe ve yalana dayanamam. Gerekirse bende yeniden işe girer çalışır ailemi ayakta tutarım. Rahatıma düşkün biri değilim. Nerde hangi fedakarlığı yapacağımı bilirim. Benim gibi ciddi bir ilişki kurarak evlenmek isteyen Trabzonlu’da yaşayan olgun bir erkek arıyorum.

Selam, Trabzon’dan Zengin Partner Arıyorum. 

Merhaba adım Seher. Trabzon’dan yazıyorum sizlere. 32 yaşımdayım. Sarışın bakımlı ve hoş bir bayanım. Dışarıya karşı sert ve ukala, erkeğime karşı ise son derece alımlı ve cilveli bir kadınım. Duygusal biri değilim, duygusal ilişkileride saçma ve anlamsız buluyorum fakat romantizm kokan sürprizleri severim. Lüks yaşamak, gece kulübü, var veya eğlence mekanlarında eğlenmeyi severim. Trabzonda yanlız yaşıyorum. Yanlız yaşamayı seviyorum ayrıca. Beraber olduğum partnerlerim daha önce büyük vaatlerde bulunanlar da oldu, beraber aynı evde yaşamak isteyenlerde hatta bana ev alıp içini dayayıp döşemek isteyenlerde oldu ama bana bunları vaat edenler veya beraber yaşamak isteyenler beni anlamaktan uzak kaldılar.

Taman zengin erkek arıyorum ama niyetim bir erkeği yolunacak kaz yerine koymak değil. Niyetim bu olsa zaten yolunmaya hazır, bunun için can atan o kadar çok erkek var ki. Ama ben zenginliği sadece birlikte eğlenirken daha lüks daha güzel mekanlarda eğlenebilmek için istiyorum. Yoksa kendime ev araba falan aldırmak değil niyetim. Zaten bu tür istekleri veya hediyeleri kabul ederek kimseye gebe kalıp kendimi borçlu hissedemem. Zaten benim için bir ilişkiyi bitiren şey yalan söylemesi, beni aldatması veya ilgi göstermemesi falan değil. Zaten bunlar umrumda da olmaz çünkü zaten benimkisi bir çeşit çıkar ilişkisi. Erkeğin nerde, ne yaptığı beni ilgilendirmiyor. Beni eğlendirip mutlu ediyor mu, ben ona bakarım. Sonrasında ne hali varsa görsün. Benim için ilişkiyi bitiren sadece ve sadece o erkekten sıkılmam olur. Sıkıldığım zaman bitirdim ve geriye dönüp bakmam. Çünkü benim için özel birşey kalmış olmaz geride. Eğlenmesini bilen ve kadın ruhundan anlayan maddi bakımdan özgür olgun bir erkek arıyorum. Uygun beyler yazabilir.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/trabzon-erkek-arayan-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*