Trabzon Evlenmek İsteyen Bayanlar

Trabzon evlilik siteleri, Of evlenmek için asker arayan olgun bayanların telefon numaraları, Akçaabat türbanlı bayanlarla evlenmek amaçlı tanışmak isteyen erkekler, Arsin evlilik isteyen dul ve çocuklu bayanlar, Çaykara güncel evlilik ilanları, Maçka kamudan evlenmek isteyen memur bayanlarla tanışma, Sürmene elit bayanların evlilik ilanları, Vakfıkebir evlenmek için zengin sevgili arayanlar..

Hayatınızda unutmayacağınız ender günlerden biriside eğlendiğiniz gündür. Çünkü hayatınızın hem dönüm noktası hemde en güzel günülerinizden biridir hatta ilk sıradadır diyebiliriz. Her ne kadar her evlilik mutlu bir şekilde devam etmese bile bu durum, evliliğin güzelliğini etkilemez. Hayatınızı bir kişiye adamak ve ona sahip olmak, o kişiye ait olmak muhteşem güzellikte harika bir duygudur. Bu güzel duygularla tanışmanız adına Trabzon’dan bizlere ulaşan evlilik ilanlarına ana sayfamızda yer veriyoruz.

💘Merhabalar, 62 Yaşımdayım. Bir Beyefendi İle Tanışıp Evlenmek İsterim.💘

Adım Birsen, Tranzon’da yeğenimle beraber yaşıyorum. Normalde ben yalnız bir kadınım ama kardeşimin kızı üniversite okumak için buraya gelince bir süredir bende kalıyor. Bende kalması, banada biraz iyi geldi. En azından bana yoldaşlık yapıyor. Yalnız, tek başına bir evde yaşamak hiç hoş değil. Yaz günlerinde bile ev buz gibi geliyor bana. Daha önceden evliliğim oldu tabi ama eşimi kaybettim. Bir kızım var evli, İstanbul’da yaşıyor. Uzak oldukları için onlarıda senede bir ancak görüyorum. Emekli tarih öğretmeniyim. Meslek hayatım beni çok yordu.

Bu yüzdende zamanı gelince beklemeden emekli oldum ama çalışmadan evde durmakta çok sıkıcı geliyor. Bu yüzden kendimi meşgul edecek birşeyler yapmaya çalışıyorum. Eşimi kaybettikten sonra tekrar evlenmem diyordum ama yalnızlıktan bıktım. Bana eş olacak, derdimi dinleyip destek olacak, sakin, anlayışlı bir beyle tanışmak için buradayım. Böyle ortamlar benim bildiğim ortamlar değil ama, internet ortamından eş bulmak fikri benimle birlikte kalan yeğenime ait. Gençler çok daha iyi buluyorlar herşeyi. Bizim zamanımızda çok daha zordu bu tür şeyler.

Evlenmek isteyen herkesi bir anda görüntüleyebiliyorsun. Benim gibi yalnız bir bey istiyorum. Yaş olarak benden gençte olabilir ama takdir edersiniz ki çocuk bakacak yaşta değilim. Bu yüzden çocuğu yanında olmayan biriyle olabilirim. Siyaset ve tarih ilgi alanlarım. Kitap okumak benim için vazgeçilmez alışkanlıklarımdan biri. Modern giyimli biriyim ve bakımlı olmaya çalışıyorum. Kendini bırakmış bir erkek istemem. Bu yaşta bazı şeyler elbette zordur ama kendine dikkat eden, saygılı biriyle tanışmak istiyorum. Trabzon’da yaşayan yaşı bana uygun beyler yazsınlar.

💘İsmim Erdal,55 Yaşımdayım.Trabzon’da Yaşıyorum. Evlenmek Amaçlı Bir Kadınla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba,Erdal ben, 55 yaş ve 85 kiloyum. Trabzon’da esnaflık yapıyorum. Daha önce bir evliliğim ve bu evlilikten iki kızım var. Şu an her ikiside üniversite okuyor. Eşimden ayrıldıktan sonra yaklaşık 10 yıl kadar kızlarıma kendim baktım. Kolay olmadı tabi iki çocuğa birden bakmak. Bir erkek için çok daha zor. Ama artık büyüdüler. Benimde kendime yeniden bir yoldaş ve hayat arkadaşı bulma zamanım geldi. Yaş itibariyle artık güzellik görsellik arayacak konumda değilim ama temiz ve kendine saygısı olan bir kadın arıyorum. Kendine saygısı olsun ki, başkalarınada saygısı olsun.

Trabzon merkezde kırtasiye üzerine büyük bir işyerim var. Oturduğum ev kendime ait ve arabamda var. Çok şükür öyle ciddi bir sağlık sorunumda yok. Lüks düşkünü birisi değilim ve o tarz kadınlardan da bu zamana kadar hep uzak durmaya çalıştım. Cömert biriyimdir ama israfı sevmem. Kadının tutumlu olanı daha iyi olur ama. Az konuşan biriyim. Sessiz ve sakin ortamları severim. Her yaz tatile gideyim falan öyle şeyler pek bana göre değil. Bilmiyorum belkide alışmadığım için böyle düşünüyor olabilirim. Hayatım hep bir mücadele içerisinde geçtiği için tatil için falan zaman ayıramadım.

Zaten bir dönem ticari olarak zor duruma düştüm ve maddi olarak zor zamanlar geçirdim. Zaten o dönemde eski eşim benden ayrıldı. O günler çok geride kaldı tabi ama insan yinede geçmişe bakınca kendini kötü hissediyor. Maddi olarak düştüğüm zor durumdan kurtulmak için mücadele edecek gücü kendimde bulabilirdim belki ama, o günlerde beni yıkan maddi güçlük değil, eski eşimin en zor zamanımda yanımda olmaması, beni yarı yolda bırakması oldu. Bana manevi olarak destek verse çok daha kolay atlatabilirdim. Artık kendime yeni bir sayfa açmak ve yeniden bana heyecan verecek bir bayanla evlenmek istiyorum.

💘Selam, Kapalı Genç ve Bekarım.Yaşım 26. Olgun Bir Erkekle Evlilik Düşünüyorum💘

Adım Büşra. Yaşım 26 ve bekar ev kızıyım. Çalışmıyorum. Aslında çalışmak istiyorum ama çoğu zaman ailemle bu konularda anlaşamadığım için ve onlarla tartışmak istemediğim için şimdilik iş konusunda çok üstelemek istemiyorum. İleride birgün evlenirsem ve eşimde sorun çıkarmazsa çalışan ve hayatını kazanan bir kadın olmak isterim. Evde oturup akşama kadar kocasını bekleyen ve sürekli bulaşık çamaşırdan başka işi olmayan bir kadın olarak hayatımı sürdürmek istemem. Bu şekilde yaşamak ruhumu sıkıyor. Şu anda bile evde oturmak çok bunaltıyor beni.

Dışarıdan üniversite okuyorum. Bu sene bitecek okulum. Sınavlara falan hazırlanırım sonrasında ama benim hayallerimi bu evde yaşayarak gerçekleştirme imkanım malesef yok. Ailem evde oturup çocuk doğuran ve ev işlerinde başka iş yapmayan bir kadın olmamı istiyor. Kendi gençlik dönemlerinde kadınlar hep öyle olduğu için benimde kendileri gibi yaşamamı istiyorlar. Annem ve babam biraz yaşlandılar ve yaşlandıkçada daha aksi olmaya başladılar. Onlara saygısızlık etmek ve kırmak istemediğim için çoğu zaman sessiz kalıyorum ama başkalarının zihinlerindeki kadın modelini canlandırmak ve o şekilde yaşamak zorunda değilim.

Kendi istek ve arzularıma göre bir eş bulmak ve benim gibi düşünen biri ile aynı yola, aynı yastığa baş koymak isterim.Benim için il çok önemli değil ama en azından Karadenizli birisi olursa daha çok ortam yönlerimiz olabilir. Türbanlı ve esmerim. Makyaj yapmayı ve çekici görünmeyi severim. Umarım yaptığım herşeyi sadece eşim ve evim için yapma şansım olur. Benim için en doğru yol düzgün biriyle evlenip, hayattaki ideallerim için birşeyler yapmak. Bana bu konuda destek olabilecek bir erkek varsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*