Tunceli Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Meral Ben, Tunceli’den 40 Yaş Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Meral. Tunceli’de bir ilçede yaşıyorum. Şu an 40 yaşındayım. 20 yaşımda eşimle evlenmiştim ama 18 yıllık bir evlilikten sonra yaklaşık 2 yıl önce eski eşimden boşandım, bir süredirde hayatıma hiç kimseyi almadığım için yalnızım. Evliliğimizin ilk yılları çok iyi ve çok güzeldi. Son birkaç yıldır özellikle birçok açıdan çok büyük sıkıntılar yaşadık ve bu sıkıntılar aramızdaki bağın her geçen gün biraz daha zayıflamasına neden oldu. Onca yaşanmışlıktan, iyisiyle kötüsüyle hatıralardan sonra ayrılmak zorunda kalmak biraz zor oluyor tabiki.

Yani ne kadar mutsuz olursak olursak olalım bir evliliği bitirmek o kadarda kolay değil. Üstelik benim iki tanede çocuğum varken bunu yapmak çok daha zor oldu. Çocuklarımdan bir tanesi benimle diğeri ise babasıyla birlikte kalıyor. Aslında üçüncü bir çocuğum daha vardı ama maalesef onu çok erken yaşta kaybettik. Zaten eşimle aramızdaki sorunların başlangıcıda çocuğumuzu kaybetmemiz oldu. Onu kaybettikten sonra hayatımızda hiçbir şey eskisi gibi olmadı Özellikle eşim kendini toparlayamadı, çok fazla alkol almaya başlamıştı. Yani zamanla düzelir falan diye bekliyordum ama iş sadece alkolle kalmadı.

Artık banada zarar vermeye başlamıştı. Esmer uzun boylu kendi halinde bir kadınım ben. Bana güvenen hiç kimseyi yarı yolda bırakmayacak bir karaktere sahibim. Dedikoduyu kavga ve gürültülü ortamları sevmem. Biriyle tartışırsam seviyemi korumaya çalışırım. Eğer karşımdaki insan koruyamıyorsa oradan uzaklaşmayı tercih ederim. Eskiden öğretmendim ama çocuklarım olduktan sonra mesleğimi bıraktım. Eşimle ayrıldıktan sonra, kolay olmadı ama mesleğime tekrar geri döndüm. Şu an öğretmenlik yapıyorum. Şu an bir ilçedeyim ama önümüzdeki yıl merkeze taşınmayı düşünüyorum. Çünkü burası bana hiçte iyi gelmedi. Burası küçük bir yer olduğu için eşimlede sürekli daha doğrusu eski eşimle sürekli karşılaşmak zorunda kalıyorum. Karşılaşmak istemediğim içinde buradan bir an önce uzaklaşmak istiyorum. Kendime 40 yaş ve üzerinde olan olgun seviyeli bir arkadaş arıyorum. Lütfen güvenilir kişiler yazsın. Mesajınızı beklerim.

Selamlar, Nesrin İsmim. Seviyeli Sohbet İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Nesrin Ben, Tunceli’den herkese merhaba. Esmer, güler yüzlü olgun bir kadınla tanışmak isteyen beyler varsa bende seviyeli olması şartıyla olgun bir erkekle tanışmaktan mutluluk duyarım. Annemle kızımla birlikte Tunceli merkezde yaşıyorum. Çalışan bir kadının ve çok yoğun stresli bir iş hayatım var. Beni anlayışla karşılayacağınızı umarak ne iş yaptığımı mesleğimi buradan paylaşmak istemedim. Sanki hayat sadece çalışmaktan ibaretmiş ben sanki bu dünyaya sadece çalışmaya gelmişim gibi bir his oluşmaya başladı artık bende. Doğru düzgün derdimi anlatacak güvenerek sırrımı paylaşabileceğim çevremde benim için farklı bir anlamı olan özel hiçbir arkadaşım yok.

Bunun eksikliğini hem hayatımda hemde kalbimde hissediyorum. Bu eksikliği giderebilmek için bir süredir sanal ortamdayım farklı yolları denedim, güvenebileceğin bir arkadaş dost bulabilmek için ama şu ana kadar başarılı olduğumu söyleyemem. Ama tabi bu birazda kısmet. Kader karşımıza mutluluğu dostluğu arkadaşlığı ve güveni ne zaman kiminle karşımıza çıkaracak bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Bu bazen çok kolay olabilir bazende aylarca hatta belki yıllarca beklemek ve aramak zorunda kalabiliriz.

Ben sabırlı bir kadınım ama artık hayatımda gerçekten her şeyimle güvenip kendimi ona emanet edebileceğim sırrımı paylaşmaktan hiçbir zaman güven anlamında tereddüt etmeyeceğim sohbetiyle bana keyif verecek bir arkadaşı bulmak istiyorum. Ben Tunceli merkezdeyim ama merkez dışından hatta başka şehirlerden bile yazanlar olursa kafa dengi olması şartıyla konuşup sohbet edebiliriz. Zaten artık teknoloji gelişti hiçbir şey olmasa dahi telefonda bile bir arkadaşlık yaşamaya razı olabilirim. Ama tabiki Tunceli merkezden olursa ve sürekli görüşebilirsek o zaman çok daha keyifli bir arkadaşlık olabili. Ben bu konuda bir sınır koymak istemiyorum. Kendini güvenilir bulan sohbetiyle karşısındaki kişiye keyif veren herkes kendini tanıtmak isterse, ben bundan memnuniyet duyarım. Kendinizi tanıtırken Size ulaşabileceğim bir adres ya da numara bırakmayı unutmayın.

İsmim Atakan, Genç Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, Atakan ben Tunceli’den. 28 yaşında uzun boylu sporcu bir erkeği. Genç ve sporcu bir bayan arkadaşla tanışarak evlenmeyi amaçlıyorum. Spor benim için sadece bir meslek değil aynı zamanda bir yaşam tarzı ve bu yaşam tarzını benimseyen sporcu genç bir bayanla tanışabilmek için buradayım. Tunceli’de ailemle birlikte yaşıyorum, ailem derken sadece annem var ve birde beraber vakit geçirmekten çok zevk aldığım Laky isminde bir köpeğim var. Beden eğitimi öğretmeniyim aynı zamanda spor okullarım var. Hem Tunceli’de hemde İstanbul’da spor salonu işletiyorum. Spor salonlarında maddi bir amacım yok sadece gençlere sporu sevdirmek amacıyla bu salonları işletiyorum.

Sosyal sorumluluk konusunda hassas biriyimdir, gençlerin bozuk ortamlarda bulunması ve kötü alışkanlıklar edinmesi yerine spor yaparak daha sağlıklı bireyler olarak toplumda yer almalarını amaçladığım için bu salonları açtım ve amacım salonlarımın sayısını her geçen gün biraz daha artırmak. Eğer benim gibi hem sporcu hemde sosyal sorumluluğuna önem veren genç bir bayanla tanışarak evlenebilirsen bu faaliyetlerimi birlikte yürütmekten çok büyük mutluluk duyarım. Ben aynı zamanda bazı spor dallarında federasyon ve dernek kuruluşu gibi alanlarda faaliyet gösterdim.

Hayatı aktif yaşamayı seven biriyim ve bana uyum sağlayacak ayak uydurabilecek birini istiyorum. Benim için bir kadın evinde oturup temizlik yapan ve yemek yapan bir kadın değil sadece, aynı zamanda bu tür faaliyetlere katılarak toplumda belirleyici bir rolde oynamalıdır. Boyum 1.90 ve yaklaşık 110 kiloyum. Aslında yapmak istediğim çok daha farklı hayallerim ve ideallerim var ama annem biraz yaşlı ve yalnız olduğu için onu yalnız bırakmak çok içime sinmiyor. Bu yüzdende bu tür faaliyeterime çok fazla yoğunlaşamıyorum. Beraber hem hayatı paylaşabilecek hem birbirimize mutluluk verebilecek hemde bu tür faaliyetleri beraber uyum içerisinde yürütebileceğim bir hayat arkadaşını arıyorum. Benim gibi idealist genç bir bayanla tanışmayı istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*