Tunceli Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba,Tunceli’den Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhabalar, İsmim Burçin. Tunceli’de yaşıyorum. 27 yaşımdayım. 172 boy ve 55 kiloyum. Boğa burcu kadınıyım. Tunceli’de özel bir hastanede hemşire olarak çalışıyorum. Yerine göre kedi kadar sevimli ve masum, işler tersine döndüğünde ise bir Jaguar kadar acımasız ve yırtıcı olabilirim. Yalan ve ihanet konusunda asla tavizim ya da affetmem söz konusu olamaz. Kendime göre olgun erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Daha tecrübeli ve hayatı düzene oturmuş kişilerin beni mutlu etmekte daha iyi olacağını düşünüyorum. Kendime bakmayı seviyorum. Her kadının olması gerektiği gibi olabildiğince kendime dikkat ediyorum. Beni seven erkek her halimle beğensin demiyorum. Mükemmel ve kusursuz olmaya çalışıyorum. Birlikte olacağım erkektede aynı titizliği bekliyorum. 

Olgun, eğitim düzeyi iyi, kaliteli ve karakteri düzgün biriyle tanışmak istiyorum. Kadının değerini ve onu sahiplenmesini mutlu etmesini bilen birini istiyorum. Abartılı olmamak şartı ile kıskanç olması hoşuma gider. Güven benim için herşeyin önündedir. Sanal dünyada tanışmış olmak dezavantaj olabilir ama yine de karşımdan kişi kendini ifade ederken kullandığı kelimeler ve kurduğu cümlelerden o kişinin karakteri hakkında fikir sahibi olabilir ve güvenip güvenemeyeceğime karar verebilirim. Tunceli ve çevre şehirlerdeki olgun beyler mesajlarınızı bekliyorum.❣❣

Tunceli sevgili arayan bayanlar, Mazgirt olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Pülümür zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çemişgezek  sevgili arayan genç kızların whatsapp numaraları, Ovacık evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları, Pertek ikincibaharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak, Hozat seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Nazımiye Suriyeli bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Tunceli Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Tarih boyunca ilk insandan günümüze gelinceye kadar bütün insanlık çift olarak yaratılmış, kadın ve erkek her zaman birbirini tamamlamıştır. Bir elmanın iki yarısı, biri gökyüzü ise diğeri deniz misali rengini birbirinden alan aynı hikayenin kahramanı olmuşlardır herzaman. Kadın ve erkek daima birbirini ister, arzu eder, kadın erkeğe, erkekte kadına çekici gelir. İki gönül birbirini isterse gerisi nasiptir, kısmettir ancak insan kısmeti için koşmalıdır, terlemelidir, mücadele edip, yorulmalıdır ki, insan aşk denizinde var olabilsin. O zaman değerlidir aşk,  işte o gün hissedersiniz aşkın tarifsiz huzurunu. Aşık değilse insan neye yarar taşıdığı can, ne anlamı kalır aldığı nefesin. 

O aşk değil mi ki uğruna sarp dağlar asılan, o aşk değil midir ki yâr için uçsuz bucaksız çöller aşılan, o sevda değil mi akılları baştan alıp kaf dağına savuran. Geceler boyu sevgiliye yazılan şiirler değil midir aşkı ve sevdayı daha kutsal yapan. Yüreğinizi kıpır kıpır yapan, aklınıza geldiğinde yüzünüzde ki o eşsiz tebessümü aşka değilse neye borçluyuz. Neye borçluyuz aşka değilse hayatımın en mutlu günü dediğimiz anları. Neye yarar aşkla ciğerlerimize dolduramadığımız nefesimiz bedenimizi yaşlandırmaktan başka. Oysa ki o aşk değil midir ruhumuzu hep genç tutan. O aşk değilimdir içimizdeki o liseli delikanlıyı hep diri tutan..

Tunceli Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Peki nedir insani bu tarifsiz duygular deryasına sürükleyen. Bir erkek kadına neden böyle his duyar. Bir kadın neden o erkeği hayal eder geceler boyu. Bazen yüreklere işleyen bir bakışa, bazen ömründe bahar çiçekleri açtıran bir tebessüm, kimi zaman kor alevlerden daha sıcak bir dokunuştur insanı baştan çıkaran. Öyle güzel hayaller kurarak başlar her aşkın hikayesi. Ayrılığa gebedir her aşk diye yazan kalemler çokta haksız sayılmazdı hani. Çok seversin. Deli gibi, çılgınca seversin, sevilirsinde  hiç şüphesiz. Sevmek ve sevilmek yeter mi bir aşkı sonsuzluğa taşımak. Belki onu hiç unutmayacaksınız, belki o ahu gözlü de sizi asla unutamayacak. Öyle derin bir aşkla sevmiş dahi olsanız hangi yaraya merhem olur sevdanızın büyüklüğü. Hangi çileyi bitirir aşk uğruna çektiğiniz. 

Bir aşkı sonsuzluğa taşıyan nedir. Hangi aşık verebilir bunun cevabını. Son nefesinize kadar unutmamak mı aşkınızın ve sevdanızın sahibini. Yoksa hayatınızın en anlamlı imzasını görkemli bir düğünde atmak mı görülmemiş bir mutlulukla. Tarihe bir imza atmak isterseniz aşkınızın mürekkebi ile, senin ve onun, yani ikinizin hatırasını ancak bir çocuk taşıyabilir belkide sonsuzluğa..

Değerli islamisayfalar.com okuyucuları siz Tunceli’ler için oluşturduğumuz bloğumuzda sizlerde sonsuz bir aşka ilk adımlarınızı atmak, rüya gibi bir geleceğin baş kahramanı olmak istemezmisiniz. Bloğumuzun altında bulunan yorum bölümünden kendinizi tanıtarak yanlızlığına ortak arayan bayanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz, sizde iz bırakan herkesin bilmesini istediğiniz aşklarınızı bizlere ulaştırarak ana sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.!

 

Anahtar Kelimeler:

Tunceli Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*