Tunceli Dul Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
2138

Merhaba,Tunceli’den Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Deniz ve 22 yaşımdayım. Aslen buralı değilim, burayada zaten kısa süre önce geldim. Genç yaşıma rağmen birçok sıkıntı ve sorunla mücadele etmek zorunda kaldım. Ben evlenmek istemiyorum ama ailem benimle evlenmek isteyen bir akrabam olunca bana baskı yaptı. Baskılara daha fazla dayanamadım ve Tunceli’ ye çocukluk arkadaşımın yanına geldim. Bir süredir onunla birlikte kalıyoruz. Bu arada bir güzellik salonunda kendime iş buldum. Sanırım bir süre bu şekilde idare etmek ve hayatımı düzene sokmak zorundayım. Mücadelesi bir ruhum var ve asla pes edip kendimi bırakmam. Şu an için kendime yetiyorum ama daha iyi bir bularak ayrı bir eve çıkmak ve yanlız yaşamak istiyorum. Güvenilir dürüst ve benimle uzun ve ciddi bir yolculuğa çıkacak biriyle tanışmak istiyorum. Benim boyum 168 ve 50 kiloyum. Balık burcuyum. Özel günlere önem veriyorum. En azından bu günlerde olsun kendimi özel hissetmek isterim. Duyusal bir yapım var. Mantık ilişkisi aramıyorum, aşık olmam ve hissetmem gerek biriyle ilişki yaşamam için.

Burada çocukluk arkadaşım dışında neredeyse konuşabileceğim dertleşeceğim neredeyse hiç kimse yok. Üstüne birde pandemi yasakları gelince hayatta benim için nefes almaktan başka yapacak birşey kalmadı.Sonuçta genç bir kızım  ve gezmek eğlenmek isterim. Bunları da geçtim oturup sohbet etmeyi özledim desem abartmış olmam. Bu yüzden hayatta benim gibi mücadele etmesi gereken tuttuğunu koparan bir arkadaş istiyorum. Hayatın zorluklarını birbirimize destek olarak aşılabileceğimiz benim gibi kendini çok yanlız hisseden biriyle tanışırsam birbirimizi tamamlarız diye düşünüyorum. Birlikte mücadele eder, birlikte güler birlikte ağlar, yani hayatımıza ortak olur güzel günler için birlikte yürürüz geleceğe. Benim gibi düşünen  pes etmeyecek bir ruha sahip dürüst ve ne olursa olsun bana asla yalan söylemeyecek ve tuttuğu eli bir daha bırakmayacak kadar kadınına sadık biriyle tanışmak istiyorum. Tunceli merkezde yaşayan biri olmalı. Mesajınızı bekliyorum. 

Tunceli dul bayanlar, Hozat suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Çemişgezek ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Mazgirt sevgili arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Nazımiye zengin ve olgun bayanların telefon numaraları, Ovacık olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Pertek seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Pülümür evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları.!

Tunceli Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba, ismim Tuğrul ve Tunceli’de yaşıyorum. 25 yaşımda genç biriyim. Şu an uluslararası bir rant a car firmasının şubesinde çalışıyorum. Biraz ingilizcem vardı ve bu işe başladıktan sonra daha da geliştirdim diyebilirim. Çalıştığım firmanın şehir merkezinde iki ayrı ofisi var ve çalışan personelin neredeyse tamamı erkek sadece yaşlı diyebileceğim bir ablamız var bayan olarak. Birgün benim her gün bulunduğum ofise değilse diğer ofiste bir isim vardı ve oraya gittim. Bilgisayarın başında esmer benim yaşlarımda güzel bir kız oturuyordu. İşe yeni başlayan ve fatura kesmek için alınmış bir bayandı. Artık o ofise daha sık gidip geliyordum çünkü ismi Esra olan o kızdan hoşlanmıştım. Zaten hayırlı olsun diyerek tanıştığımda konuşması ve üslubu ile çok tatlı biri olduğu her halinden belli oluyordu.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Aradan bir süre geçince oturduğu evin bizim eve yakın olduğunu farkettim. Birgün hava çok yoguktu ve kâr yağıyordu. Evine bırakmam için rica etti. Bende bıraktım ve bizim evin hemen bir arka sokağında oturuyordu. Onu bırakırken evlinizin yakın olduğunu isterse sabah alabileceğimi söyledim ve o da kabuk etti. Onunla her geçen gün biraz daha birbirimize yaklaşıyor ve daha samimi oluyorduk. Her gün Sabah birlikte gidiyor eve de birlikte dönüyorduk. Bazen birlite alışverişe çıkıyorduk ve artık sanırım birşeyleri konuşmanın zamanı da gelmişti. Fakat o günlerde yapmam gereken bir işten dolayı Esra’nın bilgisayarına oturdum. O gün izin almış ve işe gelmemişti. Canım sıkıldı ve işler de biraz hafif olunca bilgisayarı karıştırıyordum rastgele.  Bir an da karşıma bir ekran çıktı incelediğimde Esra’nın konuşmalarını bilgisayarın  kaydettiğini farkettim. Okuyup okumamak  arasında bir an tereddüt ettim ama okumama ihtimalim yoktu. Önce bir erkekle konuşmasını okudum ve çok sinirlendim. Antalya’da yaşayan biriyle sanal aşk yaşıyordu. Daha sonra bir bayanla konuşması vardı. Onunla konuşmasında da işyerinden birinden hoşlandığını falan yazmıştı ama o benmiyim  yoksa başkası mi buna emin  değildim. 

Kafam iyice karışmıştı ve sinirliydim. Çünkü Antalya’da sanal aşk yaşadığı kişiyle cinsel muhabbetlere dahi girmişlerdi. O gün bir şekilde geçti gitti. Ertesi gün sabah birlikte ise gelirken yüzümdeki ifadeden anlamış olacak ki, neyin var diye sordu. Çok belli etmemeye çalışsamda her halimden anlıyordu ona karşı tavırlı olduğumu. Birkaç gün bu şekilde aramızda soğuk rüzgarlar esti. Acaba çokmu abartıyordum bu durumu bilmiyorum ama ona olan kızgınlığım bitmiyor ve geçmiyordu. O akşam iş çıkışı onunla birlikte bir yere gittik,arabayı sakin bir yere çektim ve ona iş yerinde hoşlandığı kişinin kim olduğunu sordum. Anlamamazlıktan geldi öyle biri yok falan dedi. Peki o zaman Antalya’da ki kim diye sorduğumda daha sormamla tokadı yemem bir olmuştu. 

Sonuçta haklıydı, özeline gitmiş ve okumamam gereken şeyler okumuştum. Ama her ikimizde hem haklı hemde suçluyduk. Bunu ikimizde biliyorduk aslında ki ikimizde fazla birşey söyleyemedik. Elide ağırmış hanımefendinin. Gece olmuştu ve evde yatağımda sürekli dönüyor uyuamıyordum. Esra’ya mesaj attım ve elin çok ağırmış yazdım, o da gülerek cevap verdi. Gülerek gelen mesajın ardından ben zaten işaret fişeğini görmüştüm  ve gerisini halledebilirdim. Ertesi gün akşam onu yemeğe çıkardım ve özür diledim. O da benden özür diledi ve o kişinin ben olduğumu,  ama Antalya’daki çocukla olan durumunda gayet insani bir durum olduğunu, bir anlık istek ve hevesle böyle şeyler yaşanacağını falan söyledi ve açıkçası birazda haklıydı. O günden sonra Esra ile birlikte olmaya başladık ve aradan geçen bunca zamana rağmen hala ilk günkü heyecanla aşığız birbirimize. Umarım onunla olan hikayemiz hiç bitmesin..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here