Tunceli Erkek Arayan Bayanlar

Tunceli erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Tunceli erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
612

Selam,Tunceli’den Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba Buse ben, Tunceli’den. 23 yaşımdayım ve Tunceli’de kamu yönetimi okuyorum. Aslen Bingöllü’yüm ve ailem şu an orada yaşıyor. Sadece yazları gidiyorum oraya ama bu yaz gitmeyi düşünmüyorum. Sanırım artık burdayım. Okul bitince nereye giderim bilemem ama memlekete dönme gibi bir düşüncem yok. Olgun erkeklerden hoşlandığım için kendi sınıfımdan yada okuldan biriyle olmadım hiç. Daha doğrusu benim hiç erkek arkadaşım olmadı. Bu utanılacak birşey mi bilmiyorum ama Bingöl’de zaten ilçede yaşıyordum ve sadece birini uzaktan sevecek kadar özgürdüm. Burayada gelince yakın çevremdeki kişiler hep benim yaşıtlarım ve onlarla  vakit geçirmekten pek keyif aldığım söylenemez. Yani yaşıtlarımın yaptıkları, tarzları ve yaşam biçimleri bana saçma ve boş geliyor. Olgun bir erkek bana hep daha çekici  geldi.

Eğer burada istediğim gibi biri çıkarsa karşıma, ki o benim ilk sevgilim olacak. Biraz da bunun heyecanı var üzerimde. Aslında çok sakin ve soğukkanlı biriyimdir ama bu konu bende biraz heyecan yaptı. Artık uzaktan sevecek yaşı geçtiğimi düşünüyorum. Arkadaşlarımdan sevgilisi olanları görünce ne yalan söyleyim bende istemiyor değilim. Ama biraz heyecan biraz korku biraz tereddüt hepsi karıştı bende ilk defa olacağı için. Yakışıklı biri olsun istiyorum ama sadece yakışıklı olmak yetmez tabiki. Sanal ortamda tanıştığımız için önce karşıma çıkacak kişinin  kim olduğunu, ne olduğunu herşeyi ile bilmeliyim. Ancak tam olarak güvendikten sonra beraber birşeyler yapabiliriz. En çok dikkat edeceğim şey ise bana karşı ne kadar dürüst olacağınızdır. Hatta yeri gelir bu konuda sizi deneyebilirim dahi. Dürüst olmayan bir erkekle zaten işim olmaz. Çok yukarılardan gitmek  istemiyorum ama hem maddi olarak hem kültür seviyesi olarak erkekte birazda olsa olmalı yani. Buraya şimdilik sosyal medya yazmıyorum. Bana uygun olduğunu düşünen kişiler kendini tanıtan mesaj bırakırsa ben dönüş yaparım. Şimdilik hoşçakalın.

Tunceli erkek arayan bayanlar, Çemişgezek erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet, Hozat erkek arayan zengin ve elit bayanların telefon numaraları, Mazgirt erkek arayan dul bahanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Nazımiye olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Ovacık ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanlarla tanışma, Pertek evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Pülümür erkek arayan suriyeli olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Tunceli Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere Tunceli’den ulaşan Burak beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba ismim Burak.Tunceli’de yaşıyorum ve 27 yaşımdayım. Çevremdeki insanlar tarafından çoğu zaman beğenilen, örnek gösterilen biru olmuşumdur çoğu zaman. Her insanın olduğu gibi benimde hatalarım kusurlarım vardır ve olacaktır elbette.Ancak ben kendimi örnek alınacak veya örnek gösterilecek biri olarak görmüyorum. Çünkü kimsenin içindeki sırları, düşündüklerini bilemeyiz. Dışarıdan bakılınca kusursuz ve mükemmele yakın olabilirim ama içimde yaşadıklarımı sadece ben bilirim. Benim ailem ve akrabalarım arasında çok sıkı ve samimi bağlar ve ilişkiler vardır. Rahatlıkla hepimiz birbirimizin evine girip çıkarız. Birazda köyde büyümüş olmanın, köy kültürü ile yetişmenin gereği yada yansıması bu galiba. Bir hafta sonu dayımın çocukları ben ve abimler falan hep birlikte bahçeye gittik. Biraz kiraz toplayacaktık falan. Gittik akşama kadar yedik içtik eğlendik. Akşam tek arabayla geldiğimiz için herkesi eve dağıtmak bana düştü. Dayımın iki kız o vardı ve ikisinin yaşları arasında 2 yıl vardı. Her ikiside benden küçüktü ama. En son onları eve bırakırken iki kız kardeşten büyük olan küçük olana sen git ben geliyorum dedi ve arabadan inmedi.

Büyük olan Gamze kardeşi inince önce bana sonra kendine sigara yaktı verdi. Kız arkadaşın varmı,  aşk hayatın nasıl, gibi sorular soruyor üstelikte bunları sorarken çok heyecanlı görünüyordu. Sigarayı neredeyse iki çekmede bitirmişti. Birşeyler söylemek istiyor fakat söyleyemiyordu, bu her halinden belli oluyordu. Sorduğu sorular aşk üzerine olunca Gamze’nin derdi üç  aşağı beş yukarı belliydi. Sigarayı içtikten sonra arabadan indi bende eve gittim. Biz onunla arabada otururken küçük olan Gizem pencereden bize bakıyordu. Bunu farkettim ama Gamze’ye belli etmek istemedim. Yolda giderken Gamze’nin söylediklerini düşünüyor, açıkça benden hoşlandığını falan söylerse ki durum onu gösteriyordu, ne diyeceğimi nasıl bir tepki vereceğimi,acaba benden onu sevebilir, ona aşık olabilirmiydim, bütün bunları kafamdan geçirmeye başladım. O gece neredeyse hiç uyumadım. Bu arada gece ben bunları düşünürken Gizem mesaj yazıyor, ablamla ne konuştunuz gibi birşeyler soruyordu. Bende net birşey demeden geçiştirecek cevaplar verdim. Birşeyler vardı farkına varamadığım ama çözemiyordum. Neyse kokusu çıkar diyerek beklemeye başladım. 

Ertesi gün Gizem normalde hiç yapmadığı şekilde mesajlar falan atmaya başladı. Benimle konuşan Gamze’den  ise hiç ses yoktu. Biz zaten ger zaman görüşen kişileriz ama Gizem’in mesajları her zamankinden farklı mesajlardı bunu hissedebiliyordum. Bu durum birkaç gün daha sürünce dayanamadım ve birgün işten çıktıktan sonra Gamze’yi arayıp dışarıya çağırdım. Arabaya bindik biraz sakin bir yer bulup parkettim. Sonra tıpkı onun yaptığı gibi iki sigara alıp birini ona yaktım birini kendime. Neler olduğunu bana anlat dedim. Bişey olduğu yok ne olacak falan gibi kaçamak cevaplar vermeye başladı. Biraz sert çıkınca dökülmeye başladı. Birşeyler söylecek ama bir türlü becerip söyleyemiyordu. Baktım olacak gibi değil, hiç bir şekilde kızmayacağıma darılmayacağıma falan söz verdim. Aslında benim düşündüğüm gibi değildi hiçbirşey. Benden hoşlanan hatta aşık olan Gizemdi. Kendisi ablasına bi öğren sevgilisi falan varmı, ağzını ara deyince iş kopmuş oldu yani. Gizem çok güzel ve ahlaklı bir kızdı ama sonuçta dayımın kızıydı. Dayım duyarsa kime nasıl anlatırız derdimizi dedim.” Dayın senden iyi damat mi bulacak” dedi Gamze. Bu sözünü hiç unutmuyorum çünkü aradan aylar geçtikten sonra benden iyi olduğuna inandığı bir damat buldu kendine. Gizem ve ben 2 yıl beraber olduk. Sonra annesi tarafından zengin bir çocuk talip olunca herkes bir olup kızın aklına girdiler ve evlendirdiler. Şimdi boşanacaklarını duydum. İlâhi adalet mi diyelim bilmiyorum.!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here