Tunceli Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tunceli evlenmek isteyen zengin erkekler, Çemişgezek dul bayanlarla evlenmek için tanışmak isteyen olgun erkeklerle tanışma ve sohbet, Hozat evlenmek için memur arayan çalışan bayanlar, Nazımiye 65 yaş evlilik isteyen bayanların evlilik ilanları, Ovacık genç ve güzel kızlara ait 2021 yılı güncel evlilik ilanları, Pülümür evlenmek için güvenilir erkek arayan zengin bayanlar, Pertek Suriyeli bayanlarla evlilik amaçlı sohbet..

Günümüz dünyasında artık geçmiş yıllardaki gibi görücü usulü evlilikler neredeyse unutuldu diyebiliriz ve tercih edilmeyen çağ dışı bir yöntem haline geldi. Severek aşk evlilikleri aldı bunun yerini ancak, iletişim ağının genişlemesi ilede arkadaşlıklar genellikle sosyal medyada ya da bunun gibi sanal ortamlarda kurulmaktadır. Ülkemizin doğu illerinde batıya nispeten daha az olsada yinede hemen her yerde sanal ortamlarda başlayan aşkların evlilikle sonuçlandığına şahit olabiliriz. Özellikle evlenmek isteyen ve kendi yakın çevresinde uygun birini bulamayan erkekler ve kadınlar bu yolu tercih etmektedir.Bizlerde islamisayfalar.com olarak Tunceli’den bizlere ulaşan evlilik ilanlarını sizlerin mutluluğu için yayınlıyoruz.

💞Tunceli Merkezdeyim.25 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Ciddi Biriyle Tanışmak istiyorum.💞

Selam herkese. Ayfer ben,yaşım 25. Belki evlenmeyi düşünmek için yaşım erken olabilir ama amaçsız yaşayan birisi için hiçte erken bir yaş sayılmaz. Amaçsız yaşıyorum çünkü okuyamadım. Bir işe girip çalışmak istesem onada ailem razı gelmiyor. Evde bulaşık yıkayıp yerleri sürdürmekten başka şu hayatta yapacak birşeyim olsun artık. Çok bunaldım bu şekilde yaşamaktan. Genç ve güzel bir kızım. Gençliğimi ve güzelliğimi evde kendimi çürüterek geçirmek istemiyorum. Benim gibi genç ve hayattan beklentileri olan, hırslı ve çalışkan bir erkekle tanışmak istiyorum.

Tanıştıktan sonra hemen evlilik olacak değil elbette. Karşılıklı tanışmak ve güven oluşturmak önemli. Sonucu ne olursa olsun eşim olacak kişiye hiçbir konuda asla yalan söylemem. İhanet etmem sozkonusu dahi olamaz. Hatta böyle bir ihtimali konuşmak bile beni rahatsız eder. Tanışacağım kişininde aynı hassasiyetleri taşımasını beklerim. Evine ve eşine sadık, dürüstlükten ayrılmayan ve eşine bakabilecek maddi olanağa sahip olmasını beklerim. Zenginlik ve lüks düşkünü değilim ama başkalarına muhtaç olmaktanda korkarım. Biraz öncede dediğim gibi benim tanıştığım erkeğe güvenmem çok önemli.

Sonuçta aileme internette tanıştım diyemem. Bu konuda ailemden bunu saklamak zorunda olmakta hoşuma gitmiyor ama buna mecburum. Sanal ortamda evlilik ilanı vermiş olmam bana bakış açınızı değiştirmesin. Namus kavramı nedir ve ne kadar önemlidir bunun bilincindeyim. Eşimi utandıracak birşey bile asla yapmam. Gençliğin getirdiği bir heyecan var bende ama,asla eşine ve ailesine karşı asi duracak birisi değilim. Genç olmama rağmen ev işleri konusunda iyi yetişmiş biriyim. Kendi evimi idare edebilirim. Ciddi olan 30 yaş civarı erkekler yazsın.

💘Adım Tuncay.35 Yaş ve 82 Kiloyum.30 Yaşlarında Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💞

Selam arkadaşlar, Tuncay ben. Tunceli merkezde bir kamu kurumunda çalışıyorum. Aslen Karslı’yım ve uzun zamandır burada yaşıyorum. Manevi değerlere önem veren, yardımsever ve yufka yürekli biriyim. Mesleğim gereği çok boş zamanım oluyor. Bu nedenle kendimede yeterince zaman ayırabiliyorum. 2 yıldır düzenli olarak spor yaparım. İnsanlara karşı merhamet duygum çok fazla olduğu için birazda kendi vicdanımı rahatlatmak ve ruhsal mutluluk için yardım kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmalara katılıyorum. Bu manevi olarak bana çok iyi geliyor. Bu mutluluğun bende bir tarifi yok.

18 yaşımda ilk üniversite hayatım başladığı günden bu yana hep bekar evinde kaldım. Öğrencilik hayatında yine arkadaşlar falan hep birlikte bir şekilde ev işleri hallediliyordu ama çalışma hayatına başlayınca içinden çıkılmaz bir hal aldı. Özgür yaşamayı severim aslında ama her özgürlüğün bir sınırı var. Galiba bende o sınırın sonuna geldim. Artık evlilik için yaşım geçmeye başlıyor. Ailemde uzun zamandır sürekli bu konuyu açıyor bana. Özellikle annemin ısrarla bana eş bulmaya çalışması beni çok bunaltıyor. Annemin bulduğu biriyle değil kendi bulduğum biriyle aşık olarak evlenmek isterim.

Aşk olmadan evlilik bana saçma geliyor. Benim için öyle bir ihtimal olamaz zaten. Güzel ve duygusal,masum yüzlü birini hayal etmişimdir hep,aklıma evlilik düştüğü zamanlar. Çok hareketli yaşamak isteyen, eğlence düşkünü birisi benim yapıma ters olur. Daha çok vicdani ve insani değerleri önemseyen, alçak gönüllü, hanımefendi tavırları olan birini düşünüyorum. Çalışan hatta kamu çalışanı olursa daha mutlu olurum. Tek memur maaşı ile bir evin ihtiyaçlarına yetişmek artık çok zor. Ben eşimi maddi sıkıntı içinde yaşatmak istemem. Bu yüzden seviyeli bir işi olan biriyle daha güzel bir evliliğimiz olabilir. Bana uygun hanımlar kendini tanıtırsa sevinirim.

💞Betül Ben Tunceli Merkezden. Evlenmek İçin Zengin ve Olgun Birini İstiyorum.💞

Merhaba beyler, Betül ben. Tunceli’de bir eğlence mekanında solist olarak çalışıyorum. Açıkçası maddi olaral oldukçada iyi kazanıyorum. Günde sadece birkaç saat çalışıyorum ve geri kalan zamanımda tamamen kendime ayırıyorum. 28 yaşımdayım ve 6 yıldır bu sektördeyim. Annemle babam boşandığında ilk gençlik yaşlarımdı. Çok zor bir boşanma süreci olduğu için o dönemde çok yıprandım. Hiçbiri ve hiç kimse beni düşünmedi. Sadece kendi istedikleri gibi yaşamayı tercih ettiler. O dönemde bir akrabamızda yaşamaya başladım.

Üniversiteyi kazanmıştım ama gittiğim ikinci senemde bırakmak zorunda kaldım. Çünkü çalışmak ve para kazanmak zorundaydım. Önce bir kafede canlı müzik yapmaya başladım. Sonra alkollü bir mekanda şarkı söylemeye başladım. Çünkü çok daha iyi kazancı vardı ve benimde buna ihtiyacım vardı. Aradan yıllar geçince anladım ki aslında hiç olmadığım birine dönüşmüşüm. Renkli bir hayat,bol para ve lüks yaşam. Bu şekilde mutlu olduğumu sanmışım ama aslında kendimi tüketmişim farkına varmadan. Artık bu hayattan kendimi soyutlamak daha basit ve sade yaşamak istiyorum.

Her gece sarhoşların eğlencesine ortak olmak istemiyorum artık. Sonuçta ne kadar namusumla çalışsam bile öyle bir ortamda çalışınca insanların bakış açısı farklı oluyor. Evlendikten sonra çalışmayı düşünmüyorum. Çalışmaya mecbur kalırsam daha farklı bir işte çalışabilirim belki ama şuan çalışmayı istemiyorum. Sadece eşimin eve gelmesini ve onu mutlu etmeyi düşünüyorum. Aklımda evliliğe dair başka birşey yok. Yıllar beni çok yordu. Sadece biraz huzur arıyorum. Hayatımdaki herkesi çıkarıp eşimle beraber mutlu olmayı hayal ediyirum. Hayalime ortak olmak isteyen dürüst kişiler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*