Türkiye’den Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar

Türkiye’de yaşayan ve yurt dışından evlenmek isteyen akabinde yurt dışına yerleşmek ve orada yaşamak isteyen Türk erkekleri olduğu gibi, yurt dışında yaşayan ama Türkiye’den bir Türk erkekle tanışmak ve evlenmek isteyen bayanlarda var. Özellikle yurt dışında yaşamak isteyen Türk erkekleri için en kolay ve en çok tercih edilen yol yurt dışında yaşayan bir bayanla evlenerek oraya yerleşmek. Yurt dışından evlenecek bir bayanla tanışmak ise birçoğumuz için hiçte kolay değil. Ancak böyle bir ortamı olanlar için evlenmek ve yurt dışına yerleşmek daha kolay. İslamisayfalar.com bu bloğumuzu oluştururken yurt dışındaki bayanlarla tanışma ortamı olmayan ve yurt dışında yaşayan evlenecek Türk erkeği isteyen bayanlar için oluşturduk. Sizleri bu güvenli ortamda bir araya getirdik.

💘Selam, Gülşah Ben, Amerikada Eğitim Görüyorum. Eğitimim Bitti Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba arkadaşlar ben Gülşah. Türkiye’den uzun zaman önce ayrıldım. Eğitim için Amerikaya geldim. Bu benim için büyük bir fırsattı tabi. Bu fırsatı iyi değerlendirmek adına bunca zaman kendime erkek arkadaş dahi edinmeden sürekli kendimi okuluma verdim ve derslere konsantre olmaya çalıştım. Buraya gelirken ingilizce bildiğimi zannederek geldim ve dil sorunu yaşamam diye düşünüyordum ama bu konuda çok sıkıntı çektim. Uzun ve yorucu bir eğitim hayatı geçirdim burada ve bu sırada önceliğim okul olduğu için erkek arkadaş dahi edinmedim.

Gerçi burada sadece birkaç tane Türk tanıdım onlarda zeten bana göre değildi. Yabancı erkeklerden hoşlanmıyorum o yüzden birazda erkeklerden uzak durdum. Biraz balık etmiyim ve 27 yaşımdayım. Kendimi evliliğe hazır hissediyorum. Çok gezmeyi seven birisi olamadım hiçbir zaman. Kendimi evde daha mutlu hissediyorum. Eğer kısmet olursa Türkiye’den seviyeli ve eğitimli biriyle tanışıp evlenmek istiyorum. Tabi bu hemen olacak birşey değil. Bir süre arkadaş olarak kalıp birbirimizi tanımamız gerek. Türkiye’den bunca yıl uzak kalınca doğru düzgün arkadaşım falanda kalmadı orada.

Anlayacağınız be burada çevrem var ne de orada. Benim için tek çıkış yolu sanal ortam oldu. Benim için tanışacağım kişinin eğitimi kültürü ve hayata bakışı yaşam tarzı önemli. Huzursuz ve çok inişli çıkışlı yaşamım yok ve bu huzurun bozulmasınıda istemem. Bu yüzden kalitesinden emin olduğum bir erkeğe evet diyebilirim. Hayatımın en anlamlı imzasını böyle bir erkek için atmak isterim. Tabi asıl imzayı sevgimle ve aşkımla o kişinin kalbine yüreğine atmak isterim. Aşk benim için değerli ve önemlidir. Aşık olduğum erkek için her fedakarlığı yaparım. Kendini özel hissetmesi için mücadele ederim. Bana uygun beyler varsa burada tanışalım.

💘Merhaba Aysun Ben, Napoli’den Yazıyorum. Evlenmek İçin Olgun ve Dürüst Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Aysun ismim ve Napoli’de yaşıyorum. Avrupada Türk çok ama İtalya’da biraz daha sayımız az. Diğer Avrupa ülkelerinde buraya göre biraz daha fazla. Türkçe dışında 3 farklı dil biliyorum. Burada hosteslik yapıyorum. Türkiye’ye sık uçuyorum ama kalma şansım olmuyor tabi. Ama bir otel odasında olda bile orada birkaç saat durmak bile beni mutlu ediyor. Benden büyük bir erkek kardeşim var evli. Evin tek bekarı ben kaldım anlayacağınız. Ben Türk olmayan biriyle evlenmek istemem. Bu konuda biraz milliyetçi düşünüyorum. Zaten ailem o konularda bana karışmaz. Tabi büyük bir hata yapmadığım sürece kiminle evleneceğim konusunda bana çok müdahale etmezler.

Artk genç bir kız değilim hayatın hep eğlenceli yönlerini yaşayan veya yaşamaya çalışan. Daha doğru daha mantıklı şeyler yapmanın zamanı geldi. Zaten bir yaştan sonra anne olma arzusuna karşı koymak daha zor oluyor. Bu his benim içimde hep oldu. Bütün kadınlarda aynımı olur bilmiyorum ama genç kızlığımda dahi vardı bu his bende. Artık daha fazla uzatmak istemiyorum. Hayalimdeki gibi bir Türk erkeği ile tanışıp ailem olsun yuva kuralım istiyorum. Bunu şu an o kadar çok istiyorum ki bunu sizlere tarif edemem.

Esmer bir bayanım, boyum kilom bir bayana göre gayet ideal. Spor falanda yapmam kendime de çok dikkat etmem aslında ama ne kilo alırım ne de veriyorum. Mesleğim gereği çok geziyorum dünyanın birçok ülkesine gidiyorum ama ben daha özel birşeyler yaşamak istiyorum. Gezdiğim ülkelerin hiçbirinden keyif almadım çünkü yanımda elimi tutup içimi ısıtan kimse olmadı. Ben bütün bu ülkeleri eşimle gezmek isterim. Maddi menevi ya da herhangi bir sağlık sorunum yok. Sorunsuz ve dürüst bir Türk erkeği ile tanışmak istiyorum. Evlilik konusunda kararlı olan beyler yazarsa tanışabiliriz.

💘Adım Menekşe ve 27 Yaşımdayım. Fransa’da Yaşıyorum. Niyeti Ciddi ve Dürüst Olan Bir Türkle Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba adım Menekşe Fransa’da yaşıyorum. Anne ve babamla yaşıyoruz. Diğer kardeşlerim evli, ben evin en küçük kızıyım. Benden küçük birde erkek kardeşim var. Evlenmek için burada sizlerin arasındayım. Türkiye’ye çok fazla gidemiyorum. En son sanırım beş yıl falan önce bir yakınımızın düğününe gitmiştik. Çevremde tanıdığım Fransa’da yaşayan birkaç Türk var ama onlarda bana göre değiller hatta bende onlara göre değilim. Herkesin kendine göre hayal ettiği biri vardı aklımda. Ben daha çok maneviyatı kuvvetli birini istiyorum. Diğer türlü ne ben onunla anlaşabilirim ne de o kişi benimle anlaşabilir.

Manevi duyguların kuvvetli e inancına bağlı birisi olması benim için önemli. Çünkü ben bu şekilde yetiştim ve bu şekilde yaşamaktan mutluyum. Evlendikten sonra yine Fransa’da yaşamak isterim. Türkiye’den evlenmek isteyen  inançlı erkekler benimle tanışmak ve daha yakından tanımak isterse konuşabiliriz. Bir süre telefondan falan idare eder konuşuruz aklımıza yatarsa zaten gerisi bizim için çok zor olmayacaktır. Fransa’da yaşayabilecek, ayak uydurabilecek birisinin olması gerekiyor. Uyum sorunu tabiki bir süre yaşanacaktır ama zamanla o da biter diye düşünüyorum.

Ailem benim kadar maneviyatına düşkün değil. Benim.daha çok arkadaş ortamım tesettürlü olduğu için sanırım onlar beni daha çok etkilemiş olsa gerek. Kapanalı daha çok olmadı, kısa süre önce kapandım. Ailem bu konuda bana olumlu ya da olumsuz herhangi bir etkide bulunmadı. Fransız hükümeti biraz ters bakıyor gerçi tesettür olayına ama yinede herhangi bir sorun yaşamıyorum. Burada bir anaokulunda çalışıyorum. Çocuklarla ilgileniyorum. Tabi birgün kendi çocuğumla ilgilenmek en büyük hayalim. Her kadının hayalidir aslında bu. Yaşam tarzı bana uyacak biriyle tanışıp evlenmek istiyorum.

4 yorum

  1. Merhaba Gülşah Hanım, Ben Sedat İstanbul Kartal’da ailemle yaşıyorum. 30 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Üniversiteside bölüm olarak Ön Lisansta Dış Ticaret, Lisans’ta Uluslararası Ticaret, Yandal İnsan Kaynakları, Yüksek Lisansta İşletme bölümlerini bitirdim. Tersane’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum. Size talibim.

  2. Merabalar ismim Volkan istanbulda yaşıyorum 39 yaşında minyon bir erkeğim hayatimi paylaşabileceğim dürüst güvenilir menfaat düşkünü ve SADIK bir bayan ile tanışmak ve ilişkinin duruma göre evlenmek isterim iletişim numaram 0552 126 ** 00

  3. Merhabalar ben salim yaşim& 41 bir sicak bir yuva kurmak istiyorum bir gunluk değil bir ömür boyu mezarakadar& benim icki yok sigara yok alkol yok kutu alişkanlik& ben cok ciddi evlik& istiyorum benle köyda& yaşayacak birini ariyorum vasap varmi& varsa& vasapa& ekle ful bayandan olur bir tane cocuk da olur suyiyeli& sizinle tanişalimi& cep0538427**54 cep0538427**54 cep0538427**54 cep0538427**54

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*