Tuzla Bayan Arkadaş

26 Yaşımdayım. Tuzladan Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 24 yaşındayım. İstanbul Tuzla’dan katılıyorum. Şimdiye kadar olgun erkekle arkadaş olmayı çok istediğim ama bunu bir türlü başaramadığım için bu ilanı vermek zorunda kaldım. Tuzla’dan olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Genç erkekleri hiç kendime göre bulmuyorum. Bence olgun erkekler genç erkeklere göre çok daha iyi ve samimi arkadaş olabiliyorlar. Hiç olmazsa beraber olduğu kadının değerini ve kıymetini çok daha iyi biliyorlar. Onlara hak ettikleri değer verebiliyorlar. Bu yüzden 30 yaş ve üzerinden biriyle tanışmayı çok istiyorum. Ancak tabi sadece yaş uygun olduğu zaman olay bitmiyor, böyle olsaydı şimdiye kadar benimle ilgilenen arkadaş olmak isteyen 30 yaş üzerindeki birçok erkekle arkadaşlık kurmuş olurdum.

Ama malesef düzgün birisi karşıma çıkmadığı için şansımı bu ilanda denemek zorunda kalıyorum. Erkeklere karşı biraz çekingen ve ürkek bir kadınım. Şimdiye kadar doğru düzgün konuşup tanıştığım birkaç kişi olmuştu ama onlarlada ciddi bir ilişkiye başlayamadım. Her seferinde birbirinden farklı sorunlar yaşadım. Bu yaşıma gelmiş olmama rağmen erkekler konusunda malesef hiç tecrübem yok. Bu yüzdende hoşlandığım birisiyle tanışınca biraz heyecan yapabiliyorum, kendimi rahat hissedemiyorum. Bu şekilde olmaktan nefret ediyorum ama elimde olan bir şey değil malesef. Tuzla’da annemle babamla birlikte yaşıyorum evin hem tek çocuğu hemde tek kızıyım.

Bu yüzden ailem bana çok düşkün. Bana çok düşkün oldukları içinde üzerime biraz fazla titriyorlar. Nereye gitsem bilmek, kiminle konuşsam öğrenmek istiyorlar. Bu tabi beni çok sıkıyor hiç hoşlandığım bir durum değil. Biraz daha özgür yaşayabilmeyi çok isterdim. Benim zarar görmemden çok korktukları için arkadaşlarımla geceleri dışarı çıkmama müsaade etmiyorlar. Genç bir kız olarak arkadaşlarımla birlikte gezip eğlenememek benim çok zoruma gidiyor tabiki ama sonuçta ben genç ve aklı başında bir kadınım. Benimde yaşamak istediğim hayallerim var. Şimdi burada tanışacağım olgun ve düzgün biriyle tüm hayallerimi gerçek yapabilirim. Beni anlayan Tuzla’da yaşayan ve 30 yaş üzerindeki dürüst beyler yazabilirler.

Tuzla Arkadaş Arayan Olgun Bayan Telefon Numaraları

Tuzla evlenmek için arkadaş arayan olgun bayan numaraları .Tuzla seviyeli arkadaşlık isteyen genç bayanların telefon numaraları. Tuzla olgun erkek arkadaş arayan genç bayanların WhatsApp numaraları. Tuzla 40 yaş üstü arkadaş arayan bayan numaraları. Tuzla zengin erkek arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları. Tuzla 25 yaş arkadaş arayan bayan telefon numaraları. Tuzla zengin bayanlarla tanışmak isteyen olgun telefonda sohbet.

Selam, Nesrin Ben. Tuzla’dan Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Nesrin 21 yaşındayım. İstanbul Tuzla’dayım, burada üniversite öğrencisiyim. Aslen Yozgatlı’yım İstanbul’a ilk defa geçtiğimiz yıl geldim. Şu an 2. sınıf öğrencisiyim. Hayatım boyunca zaten hep maddi sıkıntılarla mücadele ettim ve boğuştum ancak buraya geldikten sonra manevi anlamda psikolojik olarakta sıkıntılar yaşamaya başladım. Hayatın maddi manevi yükü omuzlarımda olunca yalnız bir kadın olarak artık kaldıramamaya başladım ve bu yüzden beraber olduğu kadına sahip çıkabilecek güçlü bir erkek arkadaş arıyorum. Annemi ve babamı malesef hiç tanımadım. Onları hiç görmemiş olmak hayatım boyunca içimde adeta bir yara gibi hep kanadı.

Ama tabiki bunu dışarıya yansıtamıyorum. Yaşadığım üzüntüleri acıları hep kendi dünyamda tek başıma yaşamak zorunda kalıyorum. Belki beni anlayan düzgün samimi birisi olsaydı hayata daha olumlu daha pozitif bakabilirdim ancak destek alabileceğim hiç kimsem yok. Bazı şeyleri söylemek bana zor geliyor burada maddi sıkıntı yaşadığımı söylemek dahi bana çok ağır geldi ama dürüst olmak şeffaf olmak en doğrusu diye düşünüyorum. Her ne kadar benim için zor olsada hem okuluma devam edip hemde çalışabilirim. Ben buna alışkınım ama yalnız olunca kendimi daha güçsüz hissettiğim için hayatın zorluklarına karşı direnemiyorum. Olgun bir erkek elimi tutarak bana güç verirse eminim hayatımdaki zorlukları çok daha kolay aşabilirim. Öğrenci yurdunda kalıyorum. Hem çalışıp hem okumaya devam ederken yurtta kalmak çok zor oluyor belki bir süre sonra arkadaşlarımla eve çıkabilirim.

Eğer benim gibi özgür ve yalnız biriyle tanışabilirsem ev arkadaşlığıda yapmak isterim. Yeterki tanışacağım kişinlye güvenim olsun. Özgür olduğum için kimsenin bana karışamayacağı için hayatımda istediğimi yapabilirim. İstediğim kişiyle istediğim şekilde yaşayabilirim. Hayatta yalnız tek başına olan güzel yanları var özgür olmak gibi tabi ki ama, çok zor yanlarıda var. Hiç kimsem olmadığı için başıma bir şey geldiği zaman beni koruyup kollayacak destek olacak hiç kimsem yok. Bu yüzden benimle arkadaş olmak isteyen erkeklere karşı biraz daha tereddütle yaklaşıyorum. Kendimi korumak zorundayım çünkü beni benden başka koruyacak hiç kimsem yok. Benim için doğru kişi olduğunuza inanıyorsanız ve güvenilir olgun biriyseniz tanışabiliriz.

Merhaba, Tuzla’dan Olgun Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, İstanbul Tuzla’dan Müge ben, henüz 24 yaşındayım. Çok genç ve kumral güzeli eğlenceli biriyim. Sosyal medya ve arkadaşlık sitelerinde çok vakit geçiriyorum. Çünkü bu ortamları eğlenceli buluyorum. Deli dolu yerinde duramayan hayat dolu bir kızım. Her genç kadın gibi benimde yaşamak istediğim güzel hayallerim var ama maalesef bunları yaşayacak hem erkek arkadaşım yok hemde diğer imkanlara sahip değilim. Bu yaşta evliliği düşünecek değilim tabiki ama aklımdan geçen ve kalbimin istediği uzun süreli bir arkadaşlık yaşamak. Bu yüzden İstanbul Tuzla’dan eğlenceli yaşamayı seven karizmatik bir erkekle tanışarak uzun süreli arkadaşlık kurmak istiyorum.

Tuzla’da annemle birlikte yaşıyorum ve birde büyük abim var. Annemle aram iyidir ama abim bana çok karıştığı için onunla çok fazla anlaşamıyoruz. Her şeyime karışıyor onun yüzünden rahat kafama göre bir hayat yaşayamıyorum. Annem çok fazla karışmaz bana. Benim güveneceğim birisi olsa mutlaka kardeşimde ona güvenir ve içi rahat eder ama malesef bu zamanda güvenilecek birini bulmak o kadarda kolay değil. Özel sektörde çalışıyorum ama aynı zamanda dışarıdan üniversite okuyorum. Maallesef üniversiteyi okula giderek okumak kısmet olmadı. Ben çalışarak aileme destek olmak zorunda kaldım. Tanışacağım kişiden tek isteğim bana güven vermesi ve bana zarar vermemesi. Gerçi hiçbir zaman bundan emin olamayız ama eğer bir arkadaşlık istiyorsak ve yalnız kalmak istemiyorsak bir yerde mutlaka karşımızdaki kişiye güvenmek zorunda kalıyoruz. Hayat tecrübem çok fazla olmadığı için insanlar hakkında bazen yanılabiliyorum. Bazen erkekler çok iyi çok inandırıcı yalanlar söyleyebiliyorlar. Ama şunu bilmenizi isterim ki dürüst olan bir erkeğe karşı ben her zaman son derece fedakar olabilirim.

Normalde tahammül etmeyeceğim birçok duruma tahammül edip sabredebilirim ama bütün bunların tek bir şartı var, o da erkeğin bana güven vermesi ve bana karşı her zaman dürüst olması. Dürüst olmayan birine karşı ise en küçük bir fedakarlık ve özveride bulunmam. Gerçekten beni seven birisi olduğu zaman çok eğlenceli ve çok tatlı bir kadın olabilirim ama işte kalbim boş olunca çok durgun ve sessiz oluyorum. Kendi içime kapanıyorum. Bu hallerimi hiç sevmiyorum tek başımada keyif alabileceğim bir şeyler yapamam. Yalnız olduğum dönemlerde çoğu zaman arkadaşlık sitelerinde sohbet falan ediyorum ama o da bir yerden sonra arkadaş bulamayınca sıkıcı gelmeye başlıyor. İstanbul Tuzla’dan güvenilir arkadaş arayan ciddiyetler yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/tuzla-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*