Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi

💘Selam, Selim Ismim.Seviyeli Uzun Süreli Aşk Yaşamak İstiyorum.💘

Merhabalar ben İstanbul dan Selim. 32 yaşındayım. Boyum 1.88 gayet yapılı kaslı bir vücuda sahibim. Düzenli olarak fitness a giderim. Spor yapmaktan çok fazla keyif alıyorum. Kumralım. Memurum. Bir evim ve arabam var. İşim evime çok yakın sabahları arabayla 10 dakika sürmüyor. Kendimle çok barışık bir insanım. Hayatı seviyorum. Denizi, doğayı, sporu, yürüyüşü, sabahları koşu yapmayı, yemek yemeyi çok seviyorum. Sağlıklı beslenmeye çalışırım. Sürekli tavuk pilav yerim 🙂 Malum sporcu adamız. Proteine ihtiyacımız var değil mi ama.

Görünüşte çok dikbaşlı, burnu havada, sert gibi tabirler duyarım fakat aslında çok eğlenceli, güleç, komik biriyim. Eğlenmeyi ve eğlendşrmeyi çok severim. Etrafıma neşe saçmaktan keyif alırım. Fakat yaşım ilerledikçe tek başıma yaşamaktan sıkıldım. Ee benimde bazı istek ve arzularım var. Erkeksi hormonlarıma engel olamıyorum çoğu zaman. Bu yüzden hayatımda bir kadın olsa güzel mi güzel alımlı mı alımlı birde sporla uğraşan biri olsa süper olur diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Yeni biriyle tanışıp onu hayatıma sokmak, hayatında yeni güzel bir yere sahip olmak, kendimi erkek gibi hissetmek istiyorum.

Aynı evde kalabiliriz bunu sorun etmeyecek biri olmalı. Zamanla aşık olursak birbirimize, anlaşırsak ilerisini de düşünürüz. Benim ruhum aşka, bazı arzular aç. Bu arzularımı ve isteklerimi, aşkı bana tattıracak kendine güvenen bir bayan arıyorum. Hamarat olsun, sporla uğraşmayı seven fit, atletik bir bayan olsun. Bakımlı, alımlı, erkeğini elinde tutmasını bilen, giyim konusunda elbise seçimi tarz vs gibi konularda başarılı olan, zeki, güzel, esmer, kumral, sarışın olabilir. Yeterki sadık biri olsun. Hayatında ben varken gözü dışarı kaymasın. Ben onu her türlü konuda tatmin edebilirim. Kendime güvenim sonsuz bu konuda. Benimle olduğu için asla pişman olmayacaktır. Hanımlar mesajlarınızı bekliyorum. Benimle iletişime geçin.

💘Selam.Adnan Ben.Dul Erkeğim, Yaşım 42. Hayatıma Ortak Olacak Güzel Bayan Arıyorum.💘

Merhabalar ben Bursa’dan Adnan. Öğretmenim. Görev yerim burası ve bir kere evlilik geçirdim. Üç yıldır yalnız yaşıyorum. Ve artık bazı hormonlarıma hakim olamıyorum. Kendime bir hayat arkadaşı istiyorum. 42 yaşındayım. Boyum 1.75. Sabahları koşu yapmayı çok severim. Emekliliğime az kaldı. Çok güleç bir insanım. Yanımdaki insan asla sıkılmaz. Kendime bir yoldaş arıyorum. Yalnızlık çok zor ve ben yalnızlıktan artık çok bunaldım. Yanımda biri olsun istiyorum. Ömür bu geçiyor gidiyor fakat yalnız geçirmek hiç hoş değil. Biri olsa beraber uyusak uyansak, sabahları kahvaltımızı yapsak, beraber filmler izlesek, eğlenceli vakitler geçirsek fena olmaz mı.

Maaşım gayet iyi bir evim ve arabam var. Birazcıkta birikimim var. Benimle olacak kadının daha önce evlilik geçirmiş olması hiç sorun değil. Bende evlenip boşandık sonuçta. Resmi giyinmeyi çok severim. Bu hayatta birçok zorluklar atlattım fakat tek başına nereye kadar böyle devam edebilir ki. Ben artık yalnız kalmak istemiyorum. Daha ne kadar ömrüm kaldı bilemem. Ömrümün geri kalanını bana sadık, her gün onunla uyuyup uyanacağım bir kadına adamak istiyorum. Elimden her iş gelir.

Bakımlı bir erkeğim. Kadınlarda tüy pek sevmem. Benim hayatıma girecek kişide çok bakımlı olmalı. Ben çok titiz bir adamım. Öyle şeylere çok dikkat ederim. Düzenli duş alırım. Hafif bir koku bile beni çok rahatsız eder. Bu yüzden hayatımda olacak kişiden de aynı temizliği ve titizliği bekliyorum. Güzel kokular sürünsün erkeğini elinde tutmasını bilsin. Bunlar benim için oldukça önemli şeylerdir. Çalışmasına gerek yok. Ev hanımı da olabilir. Benim maaşım ikimize de yeter. Fakat en az lise mezunu olmalı eşim olacak kişi. Talipleri bekliyorum güzel bayanlar.

💘Merhaba, Adım Oğuz.Yaşım 28 Bekarım. Sağlık Çalışanı Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhabalar ben Trabzon’dan Oğuz. 28 yaşındayım. Subayım. Görev yerim de burası. Aslen de Rizeliyim. Boyum 1.78. Asker olduğum için sürekli sakal traşı olmak zorundayım. İzin günlerimde gezebildiğim kadar gezerim. Yeni yerler görmeyi, fotoğraf çekilmeyi, resim çizmeyi ve seyehat esnasında arabada son ses müzik dinlemeyi çok severim. Biraz çapkın bir yapım var gibi dursa da hayatıma girecek olan bayana çok sadık bir insan olurum. Daha önce herhangi biriyle bir evliliği falan olmadı. Hiç evlenmedim fakat uzun bir ilişkim oldu. Bir yıl kadar sürdü ama istek ve arzularımı tatmin edemediği için ayrıldık.

Kadında da duygularını karşıya yansıtmak, onu erkeğine hissettirmek oldukça önemlidir benim için ve ben o hisleri hissedemediğim için ayrılmak istedim. İki yıldır hayatıma kimseyi almadım. Kafamı dinledim. Sadece mesleğime ve gezmeye odaklandım. İşten birkaç asker arkadaşlarla izin günlerinde arabaya atlar gezer, içer, eğleniriz. Ama bir kadının sıcaklığını hissetmek istiyorum artık.

Ben o duyguları çok özledim. O sıcaklık, o ten temasını özledim. Ve birine böyle ölesiye sarılmak, öpüp koklamak istiyorum. Ben aşık olmak istiyorum. Sevdiğim aşık olduğum kadını çok güzel korurum. Spor yapmayı severim. Hayatımda olacak kadının da güzel bir mesleği olsun isterim. Hemşireler genelde çok hoşuma gider. Sağlıkçı bayanlar özellikle sizden mesajlar bekliyorum. Biz vatanı koruyoruz sende beni koru 🙂 Sağlığımı senin ellerine teslim edeyim güzel bayan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*