Uşak Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Olgun Kadınım. Elit Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Sevtap. Uşak merkezde bir oto galeride çalışıyorum,yalnızım, çünkü hem ailemden ayrı yaşıyorum hemde şimdiye kadar yaşım 42 olmasına rağmen evlilik yapmadım. Şu andada öyle bir niyetim yok. Sadece elit ve güçlü bir erkekle tanışabilmek için buradayım. Şimdiye kadar evlenmememin nedeni genç yaşta başladığım bir ilişkinin uzun yıllar sürmesi oldu diyebilirim. 25 yaşımda şu anki çalıştığım iş yerinin sahibi ile tanışarak işe başladıktan bir süre sonra birbirimizin duygusal yakınlık hissettik. Yaşı benden oldukça ileriydi ama bende zaten kendimden yaşça daha büyük olgun erkeklerden hoşlanıyordum.

Onun bana verdiği değer ve sevgi benim adeta ayaklarımı yerden kesmişti. Dünyada ondan başka hiçbir şeyi hiçbir kimseyi gözüm görmüyordu. Kendimi sevginin ve aşkın büyüsüne o kadar kaptırmıştım ki yılların dahi ne kadar çabuk geçtiğini farkına varamadım. Çok uzun yıllar bu şekilde bir ilişkim oldu evlenmeyide ne ben istedim ne de o istemedi. İkimizde mutluyduk huzurluyduk ve bizim için önemli olanda zaten buydu. Evlenmiş olsaydık belki o kadar uzun yıllar beraber olamazdık. Evliliğin bazı duyguları değiştirdiğini ve tükettiğini biliyorum, şimdiye kadar evlenmemiş olmamdanda herhangi bir pişmanlık duymadım.

Hem eski patronum hemde erkek arkadaşım olan hayatta tek sevdiğim erkeği kaybettikten sonra hayat sanki benim için durmuştu. Çünkü hayatta beni seven tek kişi oydu ondan başka hiçbir kimseden sevgi ve değer görmedim. Başkalarından göreceğim sevgiyede ihtiyaç duymadım, çünkü bana karşı o kadar ilgiliydi ki başka hiçbir kimseye hiçbir konuda ihtiyaç duymuyordum. Birkaç yıldır artık o kişi hayatımda yok. Bir süre nereye gitsem gözlerim hep onu aradı kalbim hep onu istedi. Ama sonra onu istemediğimi ve özlemediğini anladım. Bu yüzdende kendimi yeni bir ilişkiye yeni bir arkadaşlığa, yeni bir hayata hazır hissediyorum. Beni anlayacak sevgiyle değer verecek bir erkekten mesaj bekliyorum.

Esmer Kadınım. Uşak’tan Seviyeli Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Ayşegül. 29 yaşındayım ve Uşak merkezde yaşıyorum. Aslen Elazığlı’yım ama ailem çok uzun yıllar önce buraya göç etmiş ve ben burada doğup büyüdüm. Aynı zamanda burada çalışıyorum. Kibar nazik bir hanımefendiyim tıpkı benim gibi seviyeli kadınlara karşı nasıl konuşacağını bilen üslubu düzgün ve terbiyeli bir arkadaşla tanışmak istiyorum. Arkadaşlık sitesine ilan veriyor olmam benim hakkımda ön yargılı olmanıza neden olmasın, burada bulunmamın tek nedeni gerçek hayattaki tanıdığım ve tanıştığım kişilerin beni hep hayal kırıklığına uğratması aldatması türlü türlü yalanlar söylemesi ve beni kandırdıklarını zannetmeleridir.

İnsanlardan bu yüzden çok soğudum ama sonuçta insanız ve hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz. Mutlaka gün geliyor bir yerde bir erkeğin hayatımızdaki varlığına ihtiyaç duyuyoruz. Keşke böyle bir ihtiyaç duymasaydım dediğim zamanlar dahi oldu, çünkü o kadar çok aldatıldım ve kandırıldım ki, herkesten ve her şeyden nefret eder hale geldim. Bundan sonra sadece seviyeli birisi olduğuna inandığım biriyle arkadaşlık kurabilirim ancak. Yaşadığım bunca olaydan sonra bu inanç bende kolay kolay oluşmaz bu yüzden benimle arkadaşlık kurmak istiyorsanız işiniz o kadarda kolay olmayacaktır.

Aslında güzel bir kadınım ama hepimizin bir kusuru olduğu gibi benimde vücudumda beğenmediğim taraflarım var. Bu yüzden estetikte olmak istiyorum ama bazen tereddüt ediyorum, bu konuda çokta kararlı değilim. Artık insanlara kolay güvenerek beni üzmelerine izin vermemeye kararlıyım. Bu zamana kadar insanlara çok kolay güvendim ve ilişkilerimi hep güven üzerine kurdum ama ne kadar çok yanlış yaptığımı insanlar bana kanıtlamış oldu. Bir erkekten beklentim sadece biraz empati yapması kendi sevdiklerine veremeyeceği bir zararı bana asla vermemesi. Ben duygusal bir kadınım insanlardan ihanet ve yalan gördüğüm zaman çok fazla etkileniyorum. Benim gibi duygusal ve kimseyi kırıp incitmeyecek kendisini seven kadını üzmekten sakınacak bir erkekle arkadaşlık kurabilirim. Benim gibi düşünen ve hisseden erkekler kendilerini tanıtıcı mesaj bıraksın.

İsmim Nihal,Kamudan Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba, Nihal ben, 35 yaşında Uşak’ta kamuda çalışan bir kadınım ama burada kurum bilgisi paylaşmak istemiyorum. Çünkü en az benim kadar sizlerde biliyorsunuz ki bazı özel bilgileri paylaşmak can sıkıcı problemlere neden olabilir. Çünkü herkese açık bir platformda kurum bilgisi paylaşmak açık adres vermek gibi bir anlama gelir. Benim gibi kamuda çalışan 35 yaş ve üstündeki eğitimli kültürlü bir arkadaşla tanışabilmek için bu ilanı veriyorum. Ben sanal ortamda tanışmadan önce benim gibi yalnız insanların sayısının çok az olduğunu zannederdim. Hayatta sadece benim yalnız olduğumu benim sevgiden uzak ve mahrum kaldığıma inanırdım.

Ancak burada gördüm ki sevgiye muhtaç kendini yalnız hisseden kadınların sayısı hiç de az değilmiş. Her ne kadar çok uzun süredir sevgisiz bir hayat sürüyor olsamda bu durumun sonsuza dek sürmeyeceğinide biliyorum. Ama tabiki insanız ve hayallerimiz umutlarımız arzularımız bizleri bazen sabırsız davranmaya yöneltebiliyor. Beni buraya getiren bu ilanı vermeme neden olanda artık daha fazla yalnızlığa tahammül edememek. Arkadaş bulabilmek için sabırsız olmamdan kaynaklanıyor. Aradığım erkeğinde kamuda çalışıyor olmasını istiyorum çünkü bu şekilde birbirimizi daha iyi anlayabileceğimize ve daha uyumlu olacağımıza inanıyorum.

Gülmek bana çok yakışıyor ve bu yüzden gülümsemeyi çok severim. Keşke kaderde benim gibi sürekli iyimser olsa ve bana bir an olsun gülsede buradan hayalimdeki gibi biriyle ayrılabilsem. Aslında hayata çok karamsar bakan birisi değilim. Her zaman kötü bir şeyden dahi iyi sonuçlar çıkarabilen biriyim. Kötümser olduğumuz zaman hayatta bize karşı kötümser olduğuna inanıyorum. Bu yüzden her zaman gülümsemeyi çevreme karşı iyimser olmayı tercih ediyorum. Kamuda çalıştığım için beraber olacağım insandan herhangi maddi beklentim zaten olmaz ama manevi anlamda beklentilerim olduğu için buradayım. Birbirimize destek olabileceğimiz kamu çalışanı olgun beyler bana mesaj atabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*