Uşak Bayan Arkadaş Bul

 

 

Merhaba Uşak’tan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhaba Adım Burcu. Uşak’ta yaşıyorum ve 29 yaşımdayım. Yay burcuyum. Burcumun özelliklerini genel olarak taşırım. Boyum 1.70 ve 54 kiloyum. Uşakta sigorta acenteliği yapıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Yaklaşık 2 yıldır yanlızım. Boşandıktan sonra ailemin yanina yerleşmedim. Her zaman ve her ortamda ilgiyi üzerime çekmeyi bilirim. Her daim alımlı ve bakımlı olmaya özen gösteriyorum. Güven konusunda biraz katıyım sanırım zor güvenirim birine. Güvendiğim zaman ise tüm benliğimi teslim edebilirim. İnsanlara yardım etmeyi, iyilik yapmayı seviyorum. Bu şekilde kendimi daha mutlu hissediyorum. 

Her zaman bakımlı olmaya çalışıyorum. Hem kendine hem de birlikte olduğu erkeğe değer verdiğini bir kadın en güzel bakımlı olarak gösterebilir. Bu durum erkek içinde aynıdır. Erkeğin benim için birşeyler yapması, ondan hoşlanmam için kendine dikkat etmesine değer veriyorum. Erkeğin benim için yaptığı herşeye değer veriyorum. Olgun beylerden hoşlanıyorum. Hayalimde canlandırdığım erkek olgun, egitimli ve kariyerli, ağır başlı ve hafif maço bir erkek. Lütfen bir kadının sadece bedenine değer veren erkekler yazmasın. Birlikte güzel günler yaşamak isteyen beylerden mesaj bekliyorum..

Uşak sevgili arayan dul bayanlar, Banaz kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sivaslı zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Eşme arkadaş arayan Suriye’li bayanlar, Karahallı evlenmek isteyen olgun bayanlarla sohbet, Ulubey sevgili arayan  üniversiteli genç kızlarla whatsappta sohbet, Banaz ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak..

Uşak Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Elbette hiç kimse ayrılmak için bir erkek ya da bir kadınla ilişki kurmaz. Her insan aşık olmak ve aşık olduğu kişi ile aşkını sonsuza taşıyacak o kutsal imzayı  atmak ve ilişkiyi daha anlamlı bir boyuta taşımak ister. Peki bir erkek hangi kadınla evlenir yada evlenmek ister. Bir kadın için evlilik anlamında olmazsa olmazları nelerdir. Her ne kadar her insanın kendine göre farklı kriterleri ve prensipleri olsa da herkesin ortak bir payda da buluştuğu kriterlerde vardır. Mesela kimse yalan söyleyen biri ile bırakın evlenmeyi aynı ortamda bulunmak bile istemez. Herşeyden önce evlilik sadece birinden hoşlanma veya birine aşık olma ile alınacak bir karar değildir. 

Özellikle ülkemizin kültürel dokusu buna uygun değildir. Sadece birini sevdiğiniz için evlenme kararı alırsanız ileriki yıllarda çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü ülkemiz kültür yapısında sadece çiftlerin evliliği değil ailelerin evliliği söz konusu olmaktadır. Son yıllarda her ne kadar bu durum değişmeye başlamış olsa bile ailelerin evlilikler üzerindeki etkisi hala çok fazladır. Bu nedenle evlilik sadece duygusal anlamda kendinizi yakın hissettiğiniz kişi ile değil mantıksal doğrularında dikkate alınması gereken ciddi bir meseledir. Evlilikler sadece severek ve aşık olunarak yapıldığı takdirde mantığın devreye girmek zorunda olduğu durumlarda çiftler ciddi sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalır. Mesela birbirini çok seven iki kişi evlendiği zaman birinin cinsel açıdan agresif olduğunu ve diğerinin de daha durağan olduğunu düşündüğümüzde bu çiftin evliliklerinin sağlıklı yürümesi çok mümkün değildir. Yürüse de ancak belirli bir noktaya kadar gidebilir. Bir yerden sonra daha istekli ve agresif olan tarafın farklı arayışlar içerisine girmesi kaçınılmaz doğal bir sonuçtur. Bu sadece cinsellikle sınırlı değildir tabiki. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven, sürekli dışarıda vakit geçirerek farklı yerler keşfetmek isteyen bir erkeğin, daha evcimen gezmekte  hoşlanmayan evde vakit geçirmeyi tercih eden bir bayanla evlendiğini düşünün mesela. Bir noktadan sonra erkek evden ve evinin kadınından sıkılmaya başlayabilir. Mutlaka bu şekilde olmak zorunda değildir elbette ancak küçük ya da büyük mutlaka bir sorun çıkacaktır. Hiç bir sorun çıkmasa bile o erkek evlilikten keyif almayacak ve mutsuz olacaktır. 

Ayrıca kadın ve erkek arasında mükkemmel uyum beklemekte tabiki neredeyse imkansızdır. Çünkü her insanın kendine özgü bir yapısı, kendine has fikirleri, zevkleri, hobileri hatta birbirinden farklı korku ve tereddütleri varıdır. Önemli olan çiftlerin bu farklılıkları bir potada eritebilmeleridir. Çiftler arasında bütün herşeyin mükemmmel olmasıda bir yerde mutlu ve huzurlu bir evlilik için yetmeyebilir. 

Hepimizin malumu olduğu gibi kültürümüzde eşlerle birlikte ailelerinde evlendiğini hemen hergün şahit oluyoruz. Hepimizin etrafında veya yakın aile çevresinde ailelerden kaynaklanan ve eşlerin evliliğini olumsuz etkilenen kişiler vardır. Esasen ailelerin de evlilik bağı ile birbirine yakınlaşması kaynaşması o frekansı yakalayan aileler için elbette çok güzeldir. Böyle bir durum evliliğide olumlu yönde etkiler ve eşlerin mutluluğuna ve huzuruna katkı sağlar. Aksi bir durumda ise o çift eşi ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır hatta daha da kötüsü çiftler eşi ya da ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda bile kalabilir. Ne yazık ki günümüz toplumunda bu veya buna benzer nedenlerle birçok aile ya dağılmakta ya da huzursuz bir evlilik hayatı yaşamaktadır. 

İslamisayfalar.com ailesinin değerli katılımcıları sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz vizyonu ile çıktığımız bu yolda yegane amacımız sizlerin mutluluğu için elimizi taşın altına koymak ve bu mutlu günlerinize küçücükte olsa bir katkıda bulunabilirsek bu bizim adımıza bir sevinç kaynağı ve iftihar nedeni olacaktır. Bu nedenle sizlerde yanlızlığınıza çare olacak, mutlu günlerinizin peşinden koşmaktan yorulmuşsanız; Unutmayın ki islamisayfalar.com sizler ve sizlerin mutluluğu için sanal ortamın tüm imkan ve avantajlarını üyelik ve ücret gerektirmeden sizlere sunmaya devam edecektir. 

Uşak’tan Olgun ve Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhaba..İsmim Derya. 26 yaşımdayım ve Uşak merkezde yaşıyorum. Boyum 170 ve 55 kiloyum. Koç burcu kadınıyım. Burada herşeyi açıkça yazmak istiyorum. Tanışmak isteyen beyler ona göre yazsınlar lütfen. Lüks yaşamayı seviyorum. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok severim. Eğlenmesini bilen bir erkekle hayat daha güzel. Alış veriş benim için bir tutku. Bazen sadece alış veriş yapmak için bile farklı illere gidebilirim. Bir erkekten beklediğim bana sadece bu imkanları sunması değil. Kim ne derse desin bir aşkı daha keyifli yaşamak için maddiyatın şart olduğunu düşünüyorum. Sevgilim olacak kişi ile ergen çocuklar gibi parkta oturup çekirdek yemeyi düşünmüyorum açıkçası. 

Her zaman açık sözlü olmayı tercih ederim. İçimde kurduğum hiçbir şey yoktur. Aklımdan geçeni açık yüreklilikle söylerim. Sevgilim olacak kişi ile yerine göre iyi bi arkadaş, bazen iyi bir sırdaş yada dost, yeri geldiğinde ise tam bir kadın olabilirim. İlişkilerimin kısa süreli olmasını istemiyorum. Bu yüzden seçici davranırım. Bir ilişkiye başlamak benim için ne kadar zor ise aynı şekilde bitirmekte o kadar zordur. Beni dünyadaki tek kadın gibi hissettirecek olgun veya orta yaşlarda karizmatik, egitimli, kültürlü biriyle tanışmak istiyorum. Mesajlarınızıbekliyorum..

İslamisayfalar.com ailesinin siz değerli üyeleri; Sizlerde hayallerinizdeki aşkı bulmak ve heyecan dolu gecelerde partnerinizle hayatı doludizgin yaşamak istiyorsanız, bloğumuzun yorum bölümünde kendinizi tanıtarak profilinizi inceleyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Profil bilgilerinizde yaşınız, mesleğiniz,  boy ve kilonuz, nelerden hoşlanırsınız, bir ilişkiden ve hayattan beklentileriniz, istekleriniz idealleriniz ve medeni durumunuz ile birlikte iletişim adresinizi bırakmanız sizinle ilgilenen kişilerin sizlere daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. 

Ayrıca geçmişte  yaşadığınız, unutamadığınız ve unutmak  istemediğiniz anılarınızı,  aşklarınızı ve sevda hikâyelerinizi herkesin duymasını ve bilmesini istiyorsanız yorum bölümünden yazarak bizlere iletebilir ve ana sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.!

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*