Uşak Dul Bayanlar

Merhaba, Uşak’tan Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Defne. 29 yaşımdayım ve Uşak merkezde yanlız yaşıyorum. Ailemde Uşak’ta yaşıyor ama yanlız yaşamayı seviyorum. Özgür bir kadınım ve kısıtlamayı ya da üzerimde denetler gibi bakışların olmasını sevmiyorum. Bu hayat günahı ile sevabı ile yada hatalarım ve doğrularım ile benimse ve bedelini de ben ödeyeceksem kimsenin hayatıma karışma hakkı yok. Hayatı  dolu dizgin keyfimce yaşarım. Kim ne derse desin, kim bana hangi gözle bakarsa baksın umrumda olmaz ve dinlediğim gibi yaşarım.

Olgun, çekici ve güzel bir kadınım. Güzelliğimin farkındayım. Aşık olduğum sevdiğim adama tüm kadınlığımı sunarım ama beni hak edecek kişinin de farkını ortaya koyması gerekir. Eğer ki ben erkeğimi mutlu etmek için hiç bir fedakarlıktan kaçmıyorsam erkeğinde beni bir şekilde hak etmesi gerekir. Asabi biri olduğumu söylüyorlar ve sanırım bu konuda biraz haklılar. Çabuk parlayıp çabuk sönen bir yapım var. Koç burcu kadınıyım ve aceleci sabırsız biriyim.Sanırım bu konuda burcumun etkisi var.

Minyon bir vücudum var ve tenim pamuk kadar yumuşak ve bu konuda ten uyumunu isteyen biriyim. Çünkü ten uyumunun ne olduğu hakkında önceden bir fikrim yoktu.Fakat bunu daha sonra ki erkek arkadaşlarımdan birinde yaşayınca ne kadar müthiş bir enerji olduğunu gördüm. Gerçekten karşı konulamaz bir enerji oluşuyor sevgilinizle aranızda. Aynı hissi her zaman yaşamak isterim. Ten uyumu aşka yaşadığım ilişkiye ayrı bir hava ve keyif katıyor. Bunu sanal ortamdan farketmek tabiki imkansız. Olur ya gün gelir bazı sorunları aşarak buluşma kararı veririz ten uyumunun olup olmadığını ancak o zaman anlayabiliriz. Buluşmuş olmamız sevgili olduğumuz anlamına gelmez,çünkü buradan konuşurken birçok konuda anlaşabilir ve uyum içinde olabilir hatta birbirimizden hoşlanabiliriz. Ancak buluşup karşı karşıya gelmeden tam anlamıyla etkilenme olmayacağı için sanaldan mesajlaşınca sevgili olduk gibi algılamayın lütfen. Kimsenin üzülmesini kırılmasını istemem. Bakalım kader önümüze ne koyacak, kimlerle tanışıp neler yaşayacağız. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Uşak’ta yaşayan olgun ve maddi sorunu olmayan beylerin mesajını bekliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Uşak dul bayanlar, Banaz sevgili arayan olgun ve zengin bayanların whatsapp numaraları, Eşme ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Karahallı türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sivaslı seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Ulubey evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Uşak sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Eşme suriyeli dul bayanlarla whatsapp sohbet, Banaz olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları.!

Selam, Uşaklı Olgun ve Elit Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Sedef. 30 yaşımda dul ve çocuksuz bir kadınım.  Boyum 175 ve 58 kiloyum. Kendime ait küçük bir reklam ajansım var. Burayı kardeşim ve ablamla birlikte  işletiyoruz. Ailemle birlikte yaşıyorum. Kalabalık ve geniş bir ailem var. Arkadaş çevremde öyledir. Sosyal biriyim ve çevremde sevilen ve saygı gören biriyim. Düzenli olarak spor yaparım ve bundan keyif alıyorum. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyor. Burcum kova ama özelliklerini bilmiyorum.

Duygusal biriyim ve romantizmi severim. Ama erkeğin romantik olanını çekici bulmam. Erkek biraz daha sert ve otoriter olmalı bence. Otoriter olmalı ki kadınını her zaman elinde tutsun. Kadının dominant erkeğin ise daha uyumlu olduğu ilişkiler garip ve itici geliyor bana. Ben erkeğin kadına hükmetmesini isterim. Bu hoşuma gider. Hükmetmek diyince bunu erkekler farklı algılamasın, kadını yok sayması, onu köle gibi görmesinden bahsetmiyorum. Kadınına hem söz geçirmeyi hem ona  saygı duymayı her ikisini bir arada yapabilir erkek eğer isterse. Özel günler benim için önemlidir. Gerçi aşık olduğum adamla geçirdiğim her anım özeldir ama yine de en azından tanıştığımız gün ne bileyim ilk öpüştüğümüz günü falan hatırlamak isterim en azından.

Benim için maddiyat çok önemli değil ama parasızda saadet olmuyor malesef. Bu yüzden en azından düzenli ve seviyeli bir işi olan, kumar gibi maceraları olmayan kendi halinde olgun birini istiyorum. Kültürlü, tecrübe ve bilgi olarak benden bir adım önde olmasını isterim. Kadına kendinden bir değer katabilmeli erkek ve kadında erkeğini mutlu edip kendine sadık bir partner yapabilmelidir. Kısa süreli eğlenme amacli bir aşk değil aradığım. Her anı tutku dolu, bir anlamı olan ve amacı olan bir aşk yaşamak istiyorum. Bana uygun Uşaklı beyler mesaj atsın lütfen.

Merhaba, Uşak’ın Aşk Perisi Gamze’niz Geldi. 

Merhaba beyler, adım Gamze ve 29 yaşımdayım. Biraz deli dolu heyecanlı eğlenceli biriyim. Dert tasa keder keder takmam kafama bunları. Her sorunu gözümde büyütüp karalar bağlayacak değilim. Bir devlet hastanesinde hemşirelik yapıyorum. Seviyorum mesleğimi. Zor yanları var tabi elbet ama hangi mesleğin zorluğu yok ki. Hastanede çok güzel ve geniş bir arkadaş çevrem var birazda bu yüzden seviyorum hastane ortamımı. Ailemle yaşamıyorum. O konu biraz sıkıntı. Burada o konuya hiç girmeyelim. Ikizler burcu kadınıyım. Birçok özelliğini taşırım. Hareketli ama basit ve sıradan bir hayatım var. Bu yüzden de bazen sıkıcı olabiliyorum. Tam bir deniz tutkunuyum sırf bu yüzden Uşak’tan ayrılıp mesela İzmir’de yaşayabilirim. Deniz olmayan her şehir biraz eksik kalıyor bence. Bir tarafım çok deli dolu çılgın genç bir kız, diğer tarafım umutsuz ,sıkıcı, duygusal ve ruhu yaşlanmış bir kadın gibi. Hangi Gamze gerçek Gamze bazen bende soruyorum bunu kendime. Belki de her ikisidir beni ben yapan.

Aradığım erkeğe gelince bur defa yaşı benden büyük olacak. Meslek olarakta benimkinden daha yukarda bir statüye sahip olmasını isterim. Bu erkekten maddi bir beklentim olduğu için değil. Aksine kaybedeceği birşeyleri olan bir erkek olsun ki, aptalca şeyler yapmaya kalkmasın. Diş görünüş çok önemli değil ama yine de biraz olacak tabiki. Eli yüzü düzgün olsun ama en önemlisi de beyefendi bir kişiliği ve karakteri olsun. Biliyorum bunlardan çok az kaldı, sağda solda birkaç tane varsa oda beni bulmaz zaten,o yüzden şansımı burada denemek istedim. Bakalım  kader alnımıza ne yazmış bekleyip görelim. Çılgın bir genç kızla aşk yaşamak isteyen Uşaklı beyler mesajınızı bırakın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/usak-dul-bayanlar/,Uşak Erkek Arayan Kadin,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*