Uşak Erkek Arayan Bayanlar

 

Selam,Uşak’tan Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba, Merve ben Uşak’tan yazıyorum sizlere. Genç, bakımlı ve çekici bir kızım. Olgun ve Elit erkeklerden hoşlanıyorum. Boyum 177 ve 65 kiloyum. Burcum kova. Çok gülen biri değilim. Ancak erkeğin güler yüzlü olmasını isterim. Gülmekle güler yüzlü olmak çokta aynı şey değil aslında ama. Kibar beyefendi tarzında karaktere sahip olmalı benim hayatımdaki erkek. Bu arada sizin için ne kadar önemlidir, ya da bana yazıp  yazmamakta kararınızda etkili olur mu bilmiyorum ama resimden de anlaşılacağı gibi farklı düşüncelere sahibim. Çünkü annem yabancı asıllı. Bu konuda ailem bana herhangi bir baskı yada yönlendirme yapmadı ve bende tercihimi bu şekilde yaptım. Ben insana insanî değerlerden yola çıkarak kıymet veriyorum. Siyasî ya da dini tercihleriniz beni ilgilendirmez. Beni ne kadar mutlu edebildiğinize bakarım. Bana karşı tutumunuza, bana karşı ne kadar dürüst ve sadık olduğunuza, bana karşı ne kadar vefakâr ve fedakar olabildiğinize bakarım. Dini inançlarınız, politik meselelere bakışınız bunları ilişkinize yansıtmadığınız sürece benim için hiçte önemli şeyler değil.

Bu arada ben 26 yaşımdayım. İstediğim arzu edip hayalini kurduğum erkek 30 yaş ve üzeri, ekonomik bakımdan özgür, birlikte gezip belki tatil yapabileceğim seyahat sorunu olmayan, elit, temiz ve bakımlı bir erkek olmalı. Modern giyinmeyi severim. Kıskanç erkeklerin benimle mutlu olup huzur bulacağını sanmıyorum. Olaya daha relaks bakabilen erkekler istediğim özelliklerde olması şartı ile benimle uyumlu olabilir. Zaten kıyafet gibi konulara karışılmasından hiç hoşlanmam. Kişisel tercihlerle ilgili kimse kimseye karışmamalı. Bu ister kıyafet olsun isterse dini inanç boyutunda olsun kimsenin tercihi kimseyi ilgilendirmez. Özgür düşünüp özgür yaşamayı beceremeyenler benimle yapamaz. O yüzden ne siz vakit kaybeden ne de bana kaybettirin. Uşak’ta yaşayan 30 yaş ve üzeri elit ve olgun erkek arıyorum. Uygun kişilerin mesajını bekliyorum. 

Uşak erkek arayan türbanlı olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Banaz erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Eşme ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma, Karahallı olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Sivaslı erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Ulubey seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Uşak erkek arayan dul bayanların whatsapp numaraları.!

Selam, Uşak’tan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Belgin ben Uşak’tan. 46 yaşımda dul ve yanlız yaşayan bir kadınım. Yaklaşık 15 yıldır hayatıma hiç erkek girmedi. Çünkü 15 yıl önce ayrıldığında tek evlâdım ve tek oğlum Sercan’ım benim hayatımın erkeği oldu. Hayatımı ona adadım ve hep onu için, onun geleceği için mücadele ettim. Oğlum artık kendini idare edebilir. Üniversiteye başladı ve Ankara’da okuyor. Artık birazda kendim için yaşamamın zamanı geldi sanıyorum. Herkesle uyumlu bir kadınım.  Her ortama kendimi uydurabilirim. Anlayışlı, sakin, fazla sinir yapmayan, insanlarla kolay iletişim kurabilen bir kadınım. Benimle anlaşamayan erkek herhalde hiç kimse ile anlaşamaz. Çünkü elimdekinin kıymetini bilir,sonuna kadar onun için müsadere eder, anlayışlı davranmaya çalışırım. Yeri geldiğinde affetmeyide bilirim çünkü her insan hata yapabilir. Benimde mutlaka affedilmeye muhtaç hatalarım ve günahlarım olmuştur. 

Sigara kullanıyorum,alkol ise sadece ortamına göre yılda birkaç kezi aşmamak üzere kullanırım. Bunun dışında kötü diyeceğim bir alışkanlığım yok. Sevgisiz kalmanın ne demek olduğunu , ne kadar zor olduğunu çok iyi bilirim. Ben birlikte olduğum erkeği kaybetmemek adına yeri gelir kendimden fedakarlık yapmasını bilirim ama bu fedakarlıklar tek taraflı olmaya başladığı zaman insan kendi özünden de birşeyler kaybetmeye başlıyor. Bu yüzden benim gibi düşünen erkeğe ihtiyacım var. Zira artık kendi özümden değerlerimden, kişiliğimden vermek istemiyorum. Zaten bu yaştan sonra verecek durumum da yok. Evliliğim oğlum dışında hataydı. Kocaman göstere göstere gelen bir hata. Yeniden aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Hukuki bir sorumluluk alamam, yani evlenmek gibi bir düşüncem yok. Sadece biraz mutlu olalım, hayatımıza renk kayalım başka bir beklentim ve amacım yok. Uşak’ta yaşayan dürüst olgun erkek arıyorum. 

Merhaba,Uşak’tan Evlenmek İçin Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Neslihan. Uşak’ta yaşıyorum ve 34 yaşındayım. Daha önce evlilik yaşamış dul bir bayanım. 2 yıl süren bir evliliğim oldu ve sonra boşandım. O iki yılı hatırlamak dahi istemiyorum. Keşke mümkün olsaydı o iki yılı hayatımdan silerdim. Huzursuzluk, hakaret,şiddet, aşağılama yani insana göre olmayan bir kadına göre hiç olmayan ne varsa o iki yılda yaşadım. Genç yaşta evlendim ve uzun yıllardır yanlızım. Babamı zaten çok önce ben küçükken kaybetmişiz. Şu hayatta bir annem vardı sırtımı yaslayacağım, artık o da yok. Yapayalnız bir başıma kaldım. Açıkçası ne yapacağımı nereden başlamam gerektiğini çok bilmiyorum. Şu an sağlıklı düşünecek bir durumda da değilim aslında ama tek bildiğim ve en çok ihtiyacım olduğunu hissettiğim şey, bana sahip çıkacak, beni kendine ait yapacak, ve kendinide bana ait hissedecek bir erkeğin varlığına her zamankinden çok daha fazla ihtiyacım var.

Çok güzel olmasam da çirkin bir kadın olduğumu da düşünmüyorum. Ailemden kalan maaşla geçiniyorum. Onun dışında çalışmıyorum. Aslında belkide kendime aşk aramak yerine iş arasam belki bana daha iyi gelir mi diye düşünmedim değil. Aşk arayıp mutlu olma hayali kurarken daha çok sorun ve problem yaşamakta var bu işin ucunda. Bu yüzden biraz korkuyorum açıkçası. Ama zaman her sorunu çözer diye düşünüyorum. Umarım burada güzel yürekli insanlar çıkar karşıma. Bunca sorun ve sıkıntının üzerine hayatıma yeni sorunlar eklemek istemiyorum. Artık hayatıma bahar gelsin, papatya kokularını hayatımın her yerinde aldığım her nefeste hissedeyim istiyorum. Beni mutlu edecek, benimle mutlu olacağına inanan, Uşak’ta yaşayan bana uygun bir erkekle tanışıp ciddi,evliliğe dönük ilişki kurmak istiyorum. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/usak-erkek-arayan-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*