Uşakta Erkek Arayan Dul Bayanlar

48 Yaş Dul Bayanım. Uşak’lı Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam, Uşaklı kendini bilen düzgün biriyle tanışmak istiyorum ve beni etkileyebilen birisi karşıma çıkarsa kesinlikle reel ciddi ve uzun soluklu bir arkadaşlık yapabilirim. Benim gibi eğitimli kültürlü ve seviyeli bayanlar arkadaş bulmakta biraz daha fazla zorlanıyoruz galiba. Arkadaşlık kursak dahi birçok konuda daha titiz olduğumuz için erkeğin benim gibi bir kadını taşıması zor olabiliyor. 40 yaş civarındaki olgun ağırbaşlı ve babacan tavırları olan, çevresi tarafından sevilen saygı duyulan erkekleri çekici buluyorum ve öyle bir erkekle samimiyet kurmak isterim. O tarz erkekler kadınları çok iyi anlayıp daha mutlu edebilirler.

Çünkü böyle erkeklerin hem hayat tecrübesi fazladır hemde olaylara bakışı ve tavırları ile ne kadar olgun olduklarını gösterebilirler. Bir kez evlilik yapıp ayrıldıktan sonra bir daha evliliği hiçbir zaman kendi adıma çekici bulmadım ve öyle bir isteğim hiç olmadı. Bir erkeğin ve bir kadının evlilik olmadanda burbirlerini hayat boyu sevebileceklerine ve sevgilerini kutsayabileceklerine inanıyorum. Erkek arkadaşımda benim gibi düşünen birisi olursa evlilik olmadanda uzun soluklu bir sevgi yaşayabiliriz. Sanat ve kültürel konulara meraklıyımdır ve aklıma düşen neredeyse her şeyi araştırır ve o konu hakkında kısada olsa bilgi sahibi olmaya çalışırım.

Belkide ilgimi çekecek bir erkek arkadaş bulamıyor olmamın sebebide bu olabilir. Çünkü erkeğin benden daha bilgili ve kültürlü olmasını beklerim fakat öyle biriside karşıma çıkmadı. Tamamen eğlenmeye odaklı yaşamayı sevmem ve öyle bir erkeklede uyumlu olamam. Erkek arkadaşımın yerine göre espritüel olmasını ve eğlenmeyi bilmesini her kadın gibi bende isterim elbette ama hayatı sadece eğlenceden ibaretmiş gibi yaşayan birinide istemiyorum. Ailemde Uşak’ta bana yakın bir yerde yaşıyor fakat ben onlardan ayrı kendi evimde yaşıyorum. Öğretmenlik yapıyorum. Uşaklı seviyeli ciddi birini tanımak isterim.

Uşak Erkek Arayan Dul Kadınlarla Ücretsiz Arkadaşlık ve Sohbet Siteleri

Uşak’tan kendisine ciddi arkadaş ve sevgili arayan dul erkekler ve dul bayanlar islamisayfalar.com’un Uşaklılar için oluşturmuş olduğu bu sayfamızda bir araya gelerek tanışma fırsatı bulabilir ve samimi ciddi sevgi dolu arkadaşlıklara bu sayfa aracılığıyla başlama şansı olabilirsiniz. Banaz ilçesinden erkek arayan evlilik yapmış ve boşanmış yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Eşme ilçesinden sevgili olmak amacıyla erkek arayan olgun ve dul bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz ve üyelik yapmadan katılabileceğiniz arkadaşlık ve sohbet siteleri. Ulubey ilçesi erkek sevgili arayan dul bayanlarla sohbet edip arkadaş olabileceğiniz arkadaşlık siteleri ve sohbet kanalları. Uşak Karahallı ilçesinden aramıza katılara arkadaş bulmak isteyen dul bayanların arkadaşlık ilanları ve profil fotoğrafları. Uşak Sivaslı ilçesinden yeniden evlenmek maksadıyla erkek arayan özgür ve dul bayanlarla tanışma ve sohbet.

Olgun Dul Kadınım. Uşak’tan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 65 yaşındayım ismim Rukiye ve Uşak merkezdeyim. Konuşup sohbet edebileceğim güvenebileceğim ve her derdimi paylaşarak arkadaşlık yaşayabileceğim birine ihtiyacım olduğu için bunları yazmak ve sizlerle paylaşmak istedim. Ben daha önce iki kez evlilik yapmış ve ayrılmış dul bir bayan olarak artık yaşımda iyice ilerlediği için yeniden bir evlilik düşünecek değilim. Fakat hayatımda sevdiğim kim varsa birazda benden uzaklaştığı için son zamanlarda kendimi çok yalnız hissediyorum ve bu yalnızlıktan biraz olsun beni kurtarabilecek birine ihtiyacım olduğu için buradayım.

Yaptığım her iki evlilikten toplamda 3 çocuğum var ve hepside benden uzakta yaşıyorlar. Onları çok fazla görme imkanım olmuyor. Eskiden beri sosyal hayatımda çok fazla kişi olmadığı içinde zaten hayatımda hiçbir zaman kalabalık bir arkadaş grubum olmadı. Sevdiğim ve görmek istediğim birkaç arkadaşım vardı fakat onlarlada bir şekilde ayrı düştük ve şu anda hayatımda kendimi hiç bu kadar yalnız hissetmediğimi düşünüyorum. Ben şu anda emekli bir memur olarak sadece hayatımın son zamanlarını biraz huzurlu ve birazda mutlu geçirmek istediğim için buradayım. İçine düştüğüm yalnızlıktan dolayı kendime bazen yeni hobiler edinmeye çalışıyorum.

Özellikle son zamanlarda sanatsal etkinliklere daha çok zaman ayırıyorum. Kitaplar zaten çok eskiden beri benim dostum olmuşlardır ve sırdaşım olmuşlardır. Eskiden bu yana kitap okumayı her zaman çok severim. Yaptığım evliliklerden hiçbir zaman pişman olmadım. İlk evliliğimden boşanarak ayrıldım ikincisinde ise eşimi bir kazada kaybettim. Şu an sadece vakit geçirip sohbet edebileceğim birini istiyorum. Uşak ve yakınlarından benimle sosyal arkadaşlık yapmak isteyen kişilerlede konuşup tanışabiliriz. Çünkü aşk yaşamak için belkide biraz geç kalmış olabiliriz ama duygularımız o yönde gelişirse bunun önüne geçecek değilim. Ciddi ve güvenilir benim yaşıma uygun beyler yazarlarsa mesajlaşabiliriz.

Uşaklı Samimi Ciddi Erkek Arkadaş İstiyorum.

Merhaba 40 yaşındayım, ismim Gülsüm ve Uşak’ta kızımla birlikte yaşıyorum. Buraya ilk evlendiğim yıllarda eş durumu tayini ile gelmiştim. Kızım 2 yaşındayken eski eşimden ayrıldık ve şu anda kızım 8 yaşında. Tekrardan birini sevmek ve bir erkek tarafından değer görmek istediğim için buradayım. Özellikle iş hayatımda her zaman çok ciddiyimdir ve hiçbir zaman laubali olmayı ve o şekilde davranmayı sevmiyorum. Sosyal hayatımdada yerine göre bazen tıpkı iş hayatımdaki gibi çok ciddi bir duruşum olabiliyor. Sevdiklerimle birlikteyken çok eğlenceli ve güler yüzlü biriyimdir ama onun dışında genelde ciddi bir profile sahibim. Kızımın istekleri ve mutluluğu benim hayatımdaki önceliğimdir.

Kızımın istemediği onu mutlu etmeyecek hiçbir şeyi bende isteyemem. Benim hayatıma girecek bir erkeğinde bunu bilmesi ve önceliğimin kızım olduğunu kabul etmesi gerekir. Her şeyden önce ben bir anneyim ve kızıma karşı sorumluluklarım var, tabi ki hayata karşıda sorumluluklarım var. Bütün bu sorumlulukları yerine getirirken hayatımada özel bir anlam katacak erkek arkadaşım olsun isterim. Hayatımda çok az denk gelmiş olsamda bazı erkekler gerçekten kadınlara karşı çok iyi ve çok kibar olabiliyorlar. Benim hayatıma ve kalbime girecek olan erkeğinde kibar nazik ve beyefendi birisi olması gerekir. Bunun dışında kabalık yapan argo konuşan ve üslubu bozuk bir erkeği hayatıma almak istemem, öyle birinin kalbindede yeri olamaz zaten.

Ben aslen Ordulu’yum, Uşak’ta kalmam için kendi açımdan bir neden yok aslında fakat kızım istediği zaman babasını görebilsin diye buradan ayrılmıyorum. Sanırım emekli olana kadarda ya da kızım yetişkin bir kadın olana kadar buradan ayrılmayacağım. Hayatıma girecek olan ve benim için özel bir yeri olacak kişinin benim sorumluluklarımı yapmamda sorun çıkarmaması gerekir. Bu yüzdende özellikle sorumluluklarının bilincinde olan birini tanımak isterim, sorumluluk bilinci olmayan hayatı rastgele yaşayan dağınık birini tanımayı istemiyorum. Benim yaşıma ve konumuma uygun eğitimli, Uşak’ta yaşayan kişiler isterlerse mesaj yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*