Üsküdar Bayan Arkadaş

Üsküdar’dan Olgun Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Zehra.İstanbul Üsküdar’da yaşıyorum. Ben 28 yaşındayım, hayatımın en güzel yıllarını çok zor durumlarda yaşamak zorunda kaldığım için bana destek olabilecek güvenilir uygun bir arkadaş arıyorum ve bu yüzden bu ilanı yazıyorum. Açık konuşmam gerekirse bu ilanı oluşturmam benim için bir zorunluluktu çünkü genç yaşımda iki çocuğumla birlikte hem maddi hem manevi çok zor bir süreçten geçiyoruz .Ben onuruna gururuna düşkün bir kadınım bu yüzden hiç kimseden maddi beklentim olmaz, hiç kimseye yük olmak istemem ben. Normalde erkek arkadaşım olduğu zaman hediye dahi kabul edenlerden değilim.

Bu yüzdende maddi açıdan zor durumda olmam sizlerden maddi bir beklentim varmış gibi algılanmasın lütfen. Sadece içinde bulunduğun durumu anlatmak istedim ama manevi açıdan değer verecek arkadaşım olursa ondan her türlü fedakarlığı beklerim. Çünkü buna çok ihtiyacım var. Birinden güç almam gerek, birilerine derdimi anlatmam gerek. Çünkü bu şekilde hem sıkıntılarla boğuşarak hemde hayatının hiçbir anında heyecan olmaması beni zorluyor. Bana sahip çıkacak benim dertlerimi çözmeye çalışmasa bile en azından teselli verebilecek bana moral olacak bir arkadaşa ihtiyacım var.

İki çocuğuma bakabilmek için gece gündüz çalışıyorum. Bir anne olarak bunu bir fedakarlıkmış gibi yapmıyorum çünkü bu benim görevim. Eğer onları dünyaya getirdiysem onların her şeyi ile ilgilenmek ve onları güzel bir insan olarak yetiştirmek zorundayım. Ben iyi yürekli temiz kalpli güzel bir insan olduğuna inanıyorum, çünkü hiç kimseye zarar vermiyorum, ve zarar verecekte bir şey yapmak istemem. Ama maalesef herkes benim gibi düşünmüyor.

Kötü yürekli insanlar özelliklede kadınların duygularını hiçe sayan erkekler maalesef hayatımızın her aşamasında her yerdeler. Bir kadının hayallerini umutlarını yıkmak onun sevgisini umursamamak birçok erkeğin karakteri haline gelmiş ve artık bu çok normal bir durummuş gibi algılanmaya başlanmış. Kimseyle tanışıp evlenmek gibi bir niyetim yok ama hiç kimseninde duygularımı umursamadan benimle arkadaşlık kurmasını istemem. Eğer arkadaş olacaksak birbirimize her şeyimizle fedakarlıkta bulunmalı, yeri geldiği zaman özveri gösterebilmeliyiz. Eğer bu fedakarlıkları göze alacak cesaretiniz ve bunu ortaya koyacak karakterimiz yoksa zaten arkadaş olmanın da bir anlamı yok. İstanbul Üsküdar’da yaşayan samimi beyler mesaj bıraksın lütfen.

Üsküdar Erkek Arkadaş Arayan Bayan Numaraları.

İstanbul Üsküdar ilçesinde yaşıyorsanız ve kendinize arkadaş arıyorsanız bu sayfamızda sizler için sadece Üsküdar’dan arkadaş arayan erkeklerin ve bayanların ilanlarını paylaşıyoruz. Bu ilanlarımız sayesinde arkadaş bulmanız çok daha kolay olacaktır. Gerçek aşkı ve sevgiyi bulmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda bu sayfamızda ilginizi çeken ilanları ücretsiz bir şekilde kendinizi tanıtan mesajınızı bırakabilirsiniz. Her ne kadar İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde yaşıyor olsakta bazen milyonlarca insanın içerisinde kendimizi çok yalnız hissedebiliriz. Hayatımızda güvendiğimiz samimi biriyle bir arkadaşlık olmadıysa yaşam tüm güzelliğine rağmen bize sıkıcı gelebilir. Umarız bu sayfamız sayesinde yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Üsküdar arkadaş arayan bayanların Facebook adresleri. Üsküdar evlenmek isteyen olgun bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Üsküdar olgun erkek arkadaş arayan genç bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları. Üsküdar sohbet arkadaşı arayan 60 yaş üstü olgun ve dul bayanların telefon numaraları. Üsküdar evlilik amaçlı arkadaş arayan yalnız bayanların sohbet grupları. Üsküdar sevgili arayan genç ve güzel bayanlarla WhatsApp tanışmaya da sohbet.

19 Yaşımdayım. Üsküdar’dan Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Yasemin ben. Sizlere İstanbul Üsküdar’dan yazıyorum ve 19 yaşındayım. Kendime göre daha olgun bir arkadaş aradığım için buradayım. Şu an üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. O yüzden yoğun bir ders çalışma tempom var ama sürekli ders çalışmakta insanı bir yerde sıkıyor. Benim istediğim hayalini kurduğum erkek benden daha olgun ve hayat tecrübesi fazla olmalı ki beni doğru yönlendirebilsin, bana sahip çıkabilsin. Maalesef genç erkekler yanlarında olan kızlara sahip çıkmasını bilmiyorlar. Olgun erkekler bu konuda çok daha iyiler bence. Bu yüzden bana olgun erkeklerin yazmasını istiyorum.

Hayalimdeki kişi 30 yaşında bir erkek arkadaş ama tabi bu birazda tanıştıktan sonraki birbirimizden alacağımız enerjiye bağlı bir durum. 30 yaşında olan her erkek bana o hissi veremeyebilir. Aslen Adanalı’yız ama ben daha önce Adana’ya hiç gitmedim. Burada doğdum. Akrabalarımız falanda hep burada zaten. Üniversiteyi kazanmayı çok istiyorum bu yüzden sürekli ders çalışıyorum ama yanımda bana destek olacak beni doğru yönlendirecek birisi olursa derslerimede daha iyi motive olabileceğime inanıyorum. Özellikle eğitimli olduğum beyler beni daha iyi yönlendirebilirler. Bu yüzden üniversite mezunu hatta kamuda çalışan birisi olursa beni daha iyi anlar ve daha iyi yönlendirecektir diye tahmin ediyorum. Esmer bir kızım ama açık tenliyim saçlarım ne çok güzel ne çok uzun.

Lise okurken bir erkek arkadaşım vardı ama onunla aynı yaşlardaydık. Ondan öncede birçok genç kızda olduğu gibi öğretmenlerimden birine karşı platonik bir aşk yaşıyordum. Bunların dışında kalbimin heyecanlandıran gönlüme giren ve yüzümü güldüren görmediğim zaman özlediğim görmek için can attığım hiç kimse olmadı. Olgun bir erkeğin beni sahiplenmesi benim çok hoşuma gider çünkü ben bir erkeğin sahiplenmesinden hoşlanan bir kızım. Genç erkeklerin çoğu zaman yaptığı gibi ergen bir kız muamelesi görmekten hoşlanmıyorum. Bana gerçekten bir kadınmışım gibi davranacak ve o şekilde yaklaşacak birini istiyorum. Ben İstanbul üsküdar’dayım, 30 yaş civarında Üsküdar’da yaşayan ve ilanını okuyan varsa bana yazmasını istiyorum.

Üsküdar’da Yaşıyorum. Seviyeli Arkadaş Arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar. İstanbul Üsküdar’da yaşıyorum ismim Selvi. 30 yaşındayım ve seviyeli bir arkadaşlık edinebilmek için aranızda bulunuyorum. Erkekler ve aşk konusunda dili biraz yanmış hoş şeyler yaşamamış bir kadınım. Bekarım hiç evlenmedim evlenmeyede şimdilik pek niyetli değilim. Artık erkeklerin hiçbirisine güvenim kalmadı. Bu güven yeniden nasıl oluşur bilmiyorum ama bana çok büyük acılar yaşattılar. Yaşadığım acılar bendeki yaşama sevincini tamamen bitirdi. Ne zaman bir erkeğe güvendim kalbimi gönlümü ve hayallerimi ona emanet etsem her seferinde beni üzdüler.

Artık üzülmek istemiyorum ve kimsenin beni üzmesinede izin vermiyorum. Tek istediğim seviyeli güzel bir ilişki kurmak ve arkadaşlık yapmaktı ama sanırım erkekler kadınlarla aynı pencereden bakmıyorlar olaya. Bütün erkeklerin tek istediği gönül eğlendirmek. Elbette ki gönlümün hoş olmasını erkek arkadaşımla birlikte gezip eğlenmeyi hoş vakit geçirmeyi her kadın gibi bende istiyorum ama tek amacı bu olan erkekleri hiç sevmiyorum. Çünkü istedikleri olduğu zaman hemen bırakıp gidiyorlar. Benim hayallerimi umutlarımı ve ona olan sevgimi umursamıyorlar.

Tanıdığım bütün erkekler hep bencil çıktı. Hiçbirisi benim mutluluğumu sevincimi ve hayallerimi beni bırakıp gittiği zaman ne hallere düşüp ne kadar üzüleceğimi düşünmediler bile. Anladım ki ben erkekleri tanımıyorum. Onlarıda kendim gibi iyi niyetli zannediyorum. Bunu anlamış olmam bile benim için çok büyük bir kazanç. Çünkü artık kimsenin beni kandırmasına umutlarımla hayallerimle oynamasına izin vermeyeceğim. Ne zaman ki karşıma en az benim kadar iyi niyetli birisi çıkarsa ancak o zaman o kişiye güvenirim. İçinizden ilanımı okuyan ve Üsküdar’da yaşayan benim gibi seviyeli bir ilişkiye hasret kalmış kadına değer vermesini bilen benim yaşlarımda birisi varsa tanışmaktan mutlu olurum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/uskudar-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*