Van Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Van’dan Evlenmek İçin Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Çilem. Van’dan yazıyorum ve evlenmek amacıyla buradan biriyle tanışmak bir süre arkadaşlık etmek ve anlaşabileceğimize karar verebilirsek devamında evlilik düşünüyorum. Bu amaçla bu ilanı sizlerle paylaşıyorum. Hani derler ya isminiz kaderinizdir diye galiba bu söz çok doğru. Çünkü benim kaderim tıpkı ismim gibi çile dolu oldu malesef bu zamana kadar. Ama tabiki hiçbir zaman hayattan umudum keserek vazgeçemeyiz. En azından ben vazgeçen yenilgiyi kabul eden ve pes eden bir kadın olmadım hiçbir zaman. Her zaman hayat mücadeleme tek başımada olsa hiçbir imkanım olmasa dahi devam ettim ve umudumu korumaya çalıştım.

Van merkezde babamla birlikte yaşıyorum. Annemle babamdan ben çok küçükken ayrılmışlar. Ben annemi hiç görmedim babam ise artık çok yaşlandı. Babamın bu durumundan dolayı evlenmeye biraz tereddüt ettim, ben gidersem acaba tek başına idare edebilir mi diyerek ama sanırım benim bir an önce evlenmem gerekiyor. Çünkü anladım ki ben evlenmediğim zaman babamın aklı bende kalıyor. O yüzden babam hayattayken bir an önce güzel bir aile kurduğumu babamada göstermek istiyorum. Eminim böyle bir şeyi başarabilirsem o da çok mutlu olacaktır. Sadece babamı mutlu etmek için evlenecek değilim tabiki ama sonuçta bugün olmasa bile yarın bir gün mutlaka bir evlilik olacaktır. Neden bugün olmasın.

Kızıl saçlı 1.74 boylarında ve ne zayıf ne kilolu normal birisiyim. Çok sevdiğim için vücuduma birkaç tane dövme yaptırdım. Bu tarz şeylerden hoşlanmayan beyler varsa bunu bilmesini isterim ama ben çok seviyorum dövmeleri ve dövmeli erkekleri. Bu arada özel bir işletmede ön muhasebeye bakıyorum. Çalışan bir kadınım, evlendikten sonrada çalışmayı isterim. Çünkü hayat şartları gerçekten çok zor artık. Sadece erkeğin çalışarak bir evin maddi anlamda yükünü karşılaması o kadar kolay değil. Bu yüzden evlendikten sonrada işime devam etmek isterim bunu sorun etmeyecek bir eşim olursada mutlu. Hemen apar topar bir evlilik illaki olmayacaktır birbirimizi tanıma sürecimiz olacaktır. Birbirimize şans verebilmek adına Van’da yaşayan niyeti evlilik olan beylerin mesajını bekliyorum.

Ebru Ben, Van Merkezden Romantik Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Ebru, 32 yaşındayım ve Van’da yaşıyorum. Merkezdeki bir hastanede çalışıyorum. Sağlık personeli olarak değilde idari bir bölümde çalışmaktayım. Kibar ve nazik erkeklerden hoşlandığın için buradanda o tarz bir erkekle tanışmak istiyorum ve bu amaçla buradayım. Aslen Bingöllü’yüm ama üniversiteyi okuduktan sonra burada kaldım ve yaklaşık 12 yıldırda Van merkezde yaşıyorum. Hem artık burada çok geniş bir çevrem oldu. Çok iyi dostlarım oldu, onlardanda ayrılmak istemiyorum. Niyetimin evlilik olmadığını bilmenizi isterim.

Sadece iyi bir arkadaşlık olsun güven içerisinde yürüsün birbirimizden şüphe duymadan tüm dertlerimizi sırlarımızı anlatabilelim birbirimize ihanet etmeyi aklımızdan bile geçirmeyelim. İstediğim şeyler üç aşağı beş yukarı bunlar. Bunları sağlayacak kibar nazik ve romantik bir erkekle tanışabilirsen sevinirim. Ailem Bingöl’de olduğu için uzun yıllardır yalnız yaşamak zorunda kalıyorum. İlk başlarda yalnız yaşamayı seviyordum ama gün geçtikçe yalnızlık her geçen gün daha zor gelmeye başladı. Eğer bir evin sorumluluğunu alabilecek özgür, kimseye hesap vermeden yaşayabilen biriyle tanışabilirsem gün gelir aramızda güven sorunuda kalmazsa belki ev arkadaşlığı bile yapabiliriz.

Sarışın, mavi gözlüğüm. Bu yüzden özellikle gözlerimden dolayı çok dikkat çektiğimi söyleyebilirim. Kaba saba erkekleri argo konuşan erkekleri sevmiyorum. Bu yüzdende üslubu bozuk kişilerden şimdiye kadar hep uzak durdum ve onlarıda hayatıma almadım. Bundan sonrada değişmeye niyetim yok. Merkezde 1+1 küçük bir evde yaşıyorum. Evim çok küçük olsada özenle döşediğim için burada yaşamaktan keyif alıyorum. Ama hem iş ortamında hem ev hayatında mutlu olsam bile huzurumu kaçıran hiçbir şey olmasada hayatımda bir boşluğun olduğunu her zaman hissediyorum. Bu boşluğu güzel bir arkadaşlık eğlenceli bir aşk ve güvene dayalı bir dostlukla doldurabilirim. Benim gibi düşünüyorsan ve kişiliğin yerinde karakteri oturmuş ,düzgün beyefendi biriyseniz, ben sizinle tanışmak isterim. Yalnız burada belirtmem gereken bir konu daha var, lütfen sadece bekar erkekler yazsın. Daha önce verdiğim ilanlardan yalan söyleyerek bekar olduğunu iddia edenler gün geldi mahcup oldular, sizin de mahcup olmanızı istemem. Bu yüzden dürüst olun evliyseniz, lütfen bana yazmayın.

Hakan İsmim,Vanlı Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Hakan. Aslen Artvinli’yim ama Van merkezde yaşıyorum. Burada bulunma amacım güzel ve bakımlı bir hanımefendi ile tanışabilmek. Ben 30 yaşında olduğum için benden daha genç bir bayanla tanışmak ve arkadaşlık kurmak için buradayım. İşim gereği buradayım ve buraya geldiğim günden beri yalnız yaşıyorum. Yalnız derken köpeğimle birlikte yaşıyorum. Onu çok sevdiğim için sadece kendi fotoğrafımı değil onuda görmeniz için fotoğrafta onada yer verdim. Seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sevdiğim için özellikle hafta sonları Van dışına çıkıyorum ve farklı yerlere gidip geziyorum ama tabi yalnız olunca bu seyahatlerden aldığım keyifte sınırlı oluyor.

Daha güzel daha eğlenceli bir hayat için yanımda bana eşlik edebilecek gerçek bir aşk, gerçek bir arkadaş ve dostluk yaşatabilecek genç bir bayanla tanışarak yoluma devam etmek istiyorum. Benim gibi çalışan bir bayan olursan daha iyi anlaşabileceğimi umut ediyorum ama çalışmayan birisi benimle ilgileniyorsa çalışmak gibi bir şart öne sürmem çokta doğru olmaz sanırım. Önemli olan aramızdaki o uyum ve ahengi yakalayabilmek. Eğer o ahengi yakalayamazsak zaten tüm kriterlerimiz birbiriyle uyuyor olsa dahi o arkadaşlığın sürmesi ve o ilişkiden keyif almamız çokta mümkün olmaz.

Ben aşık olabileceğim birini arıyorum ama, aşık olmak istiyorum demekle Aaşık olunmadığını biliyorum. Buradan tanışacağım birisiyle aşık olmasam bile sosyal bir arkadaşlıkta kurabiliriz. Yeter ki birbirimize güvenelim ve saygı içerisinde bir arkadaşlık kurabilelim. Zamanla aşk olur ya da olmaz ben buna çok fazla takılmıyorum. Gittiğim yerlere köpeğimide götürmek zorundayım, hem ondan ayrı kslmak istemiyorum hemde ben yaklaşık 2 günlük bir yola çıktığım zaman onu bırakacak emanet edecek kimse olmadığı için birlikte seyahat ediyoruz. Umarım bize eşlik edecek güzel bir hanımefendi çıkar karşımıza. Köpeğimi sokakta yaralı halde bulmuştum, o günden sonrada onu sahiplendim ve beraberiz. İster insan olsun ister bir hayvan olsun nerede bir ihtiyaç sahibi ya da sıkıntılı bir durum görsem dayanamam ben, elimden geleni yapmaya çalışırım. Bu konularda hassas biriyimdir. Benimle uyumlu olabileceğine inanan genç bayanların mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*