Van Dul Bayanlar

 

Merhaba, Vanlı Olgun Beylerle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Sema. 45 yaşımda olgun, diri,alımlı ve çekici, dul bir bayanım. Uşakta yanlız yaşıyorum. Sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum. Çok şükür kendi kendime maddi manevi yetiyorum. Uzun zama  önce eşimi kaybettim ve daha sonrada bir daha bir erkeğe farklı bir gözle hiç bakmadım. Kendine özen gösteren düzenli bakım yapan bir kadınım. Kadının bakımsızı değil erkeklere bana bile çok itici geliyor. Kadın her zaman dikkatleri çekip erkekleri kendine hayran bırakabilmelidir. Oğlak burcu kadınıyım ama özelliklerini bilmem, sizler için belki burç uyumu önemli olabileceği için burcumu bilin istedim. Burç uyumu, ten uyumu falan bilmem bir erkekten hoşlanırsam onu bir şekilde elde ederim.

Bir aşkta herşeyden önce seviye arıyorum. Yüzde yüz uyum hiç bir çift arasında olamaz,mümkün değildir öyle birşey. O yüzden zıt yönlerimize, anlaşmakta zorluk çekeceğimiz, canımızı sıkacak hatta bazen kavga etmemize bile neden olacak farklılıklarımız olabilir. Ben bunlara çok fazla takılmıyorum. Çünkü bunlar insanı durumlar ve her ilişki de kaçınılmaz olarak yaşanacak durumlardır. Ancak bu ilişkinin başlaması ve devam etmesi yüzde yüz uyuma değil erkek ve kadının seviyeli bir ilişkiyi yürütebilmesine bağlıdır. Seviyeli bir ilişki dediğim zaman bazen donuk bir ilişki tarzı anlayanlar oluyor ama bunu demek istemiyorum. Her türlü çılgınlığı yapabilirsiniz ancak sorunları çözme konusunda takınacağınız medeni tavırdan bahsediyorum.

Bahsettiğim şey bur erkeğin kadına erkekliğini nasıl yansıttığı ile alakalı birşey. Bazı erkekler kırıp dökmeyi erkeklik sanıyor ve kaba davranıyorlar. Ama erkeklik bu değil tabiki. Erkek kadına kibar ve nazik davranarakta sözünü geçirebilir. Kırıp dökerek bir kadına zaten söz geçiremezsiniz. Eşimi kaybettim ve sonrasında yeniden bir evlilik düşünmedim ve hala da düşünmüyorum. Ancak yanlız bir hayatta geçmiyor. Bir yerde elinizi tutup kalbinizi ısıtacak birinin varlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Yanlız geçen geceler karabasan gibi çöküyor insanın ruhuna ve yaşam enerjisini alıp götürüyor. Van merkezde yaşayan, olgun elit ve kültürlü bir beyle tanışmak istiyorum. 

Van dulbayanlar, Başkale evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Tuşba ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Gürpınar sevgili arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Erciş olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Çatak suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Muradiye seviyeli ilişki isteyen olgun türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çaldıran dul bayanların whatsapp numaraları.!

Van Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

Merhaba ismim Sinan ve Van merkezde yaşıyorum. 33 yaşımdayım. Sizlerle paylaşmak istedim bu anımı çünkü benim için unutulmaz ve çok özel anım. Hem yaşadıklarım hemde bunları bana yaşayan kadın çok özel biriydi. Yaşadıklarım özel olmanın dışında çok sıradışı benim sınırlarımı zorlayan şeylerdi. 

Ne zaman kendimi boşlukta hissetsem sosyal medyaya ya da arkadaşlık sitelerine takılıyorum birçoğumuz gibi. Sanal ortamda edindiğim birçok arkadaşım ve dostum olmuştur. Yine birgün bir bayanla tanıştık ve bir süre normal sohbet  ettik. İsmi Ceren’di ve esmer güzeli çekici bir bayandı ve Eruzurum’da yaşıyordu. Bir süre sonra birbirimizden etkilendik ve sevgili olduk. Tabi bu daha çok sanal bir aşk olarak başladı. Birbirimizi görme dokunma şansımız yoktu o günlerde. Ben işimden dolayı çok rahat biri değilim. Onu görmek için Erzurum’ a gitmeyi hemde biraz kafamı dinlemeyi istiyordum ama iş durumum buna müsade etmiyordu. Ama onunla aramızda uzaktan sanal bile olsa tutkulu bir aşk vardı ve aramızda bizi birbirimize çeken bir enerji vardı. Bunu her ikimizde hissediyor ve buluşmak için sabırsızlanıyorduk. Sabrımızın son raddesine gelmiştik artık ve ben gidemeyince Ceren benim yanıma geldi ve buluştuk. Onunla çok güzel harika bir hafta sonu geçirdik. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala o ilk buluştuğumuz gün yaşadığım heyecanı unutamam.

Bu arada hiç tanışma fırsatım olmadı ama Ceren’in Banu isminde bir kankası vardı. Birbirlerinin her sırrını biliyor sürekli birlikte zaman geçiriyorlardı. Ceren ile sohbet ederken bazen Banu’nun konusu geçerdi. Birgün Erzurum’da işim çıktı ve gittiğimde Banu ile tanışma fırsatım oldu. Biri esmer diğeri sarışın güzeli iki kadın biri sevgilim diğeri onun kankasıydı. Zamanla Banu ile samimi olduk ve normal arkadaş gibi muhabbet ediyor birbirimizi arayıp soruyorduk. Bundan Ceren rahatsız olmuyor aksine mutlu bile oluyordu. Sonradan öğrendiğim kadarıyla Ceren, aramızda geçen ne varsa yaşadığımız en ince detayına kadar Banu’ya anlatıyordu. Bu beni rahatsız eden birşey değildi. Banu yaşadıklarımızı bilse ne olurdu, bilmese ne olurdu. Zaten bilmese bile tahmin edebilirdi. 

Ancak bazen anlam veremediğim şeyler oluyordu. Ceren’le beraberken daha çok Banu’dan bahseder olmuştuk. Her konu bir şekilde gidip Banu’ya takılıyordu. Neredeyse bu aşk üç kişi ile yaşanır hale gelmişti. İşin dozu iyice kaçmaya başlamıştı. Bu arada Banu beni Ceren’den daha çok arayıp sorar olmuştu. Banu’nun bazı davranışları benim aklımı daha çok karıştırmış sanki Bana dokunmak ister gibi halleri vardı. Birgün Banu bana Ceren ile aramızda geçen ne varsa yaşadığımız her anı en ince detayına kadar bildiğini ve bundan çok etkilendiğini, keşke bana da bunları bana yaşatacak biri olsa falan gibi şeyler söyledi. Bende ona isterse samimi olduğum bir arkadaşımla tanıştırabileceğimi söyledim ama bunu kabul etmedi. Galiba Banu beni istiyordu. Bundan emindim ama yine de en yakın arkadaşı benim sevgilim olduğu için farklı düşünmek istemiyordum.

Birgün yine Erzurum’a gittim ve o gidişimde Ceren otelde  kalmak istemediğini, Banu yanlız yaşıyor sorun olmaz onda kalalım dedi ve bende olur dedim. Birlikte Banu’nun evine gittik.Akşam yemekten sonra hafif alkol aldık ve Ceren bunun da etkisiyle koltuğun üzerinde uyuyakaldı. Banu iyice sarhoş olmuştu ve saçma sapan agresif hareketler yapıyordu. Pencereyi açtı ve uçmak istiyorum diyince arkasından sarılıp onu içeriye almak zorunda kaldım.Sonra bana doğru döndü ve boynuna sarıldı. Bir ara Ceren’in bize baktığını farkettim. Oda beni farkedince gözlerini kapadı. O gece olanların detayına daha fazla girmek istemiyorum ama şu kadarını söyleyebilirim artık iki sevgilim var ve her ikiside durumdan memnun. Bu ilk başta bana çok garip ve utanç verici gelmişti ama şimdi bende onlarla çok mutluyum. Umarım sizlerde en az bizim kadar mutlu olacağınız bir aşk yaşarsınız. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*