Van Erkek Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 22, 2022
0
428

25 Yaşımdayım. Van Merkezden Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Züleyha, Van’da bir ilçede yaşıyorum. 25 yaşındayım ve hayatımda ilk defa bir erkek arkadaşım olabilmesi için buradayım. Şimdiye kadar ciddi olarak hiç erkek arkadaşım olmadı. Buradan tanışacağım kişiyle aşkı ve sevgiyi ilk defa yaşayacağım. Van’ın bir ilçesinde ailemle beraber yaşıyorum ve ailem muhafazakar olduğu için birçok konuda özgürce yaşayabildiğim bir hayatım olmadı. Bende her genç kız gibi istediğim şekilde kıyafet giymek arkadaşlarımla gezip eğlenmek hayatın güzel yanlarını yaşamak ve çekici bir kadın olmayı isterim. Fakat yaşadığım sosyal çevrem ve ailemin yaptığı baskı nedeniyle istediğim ve arzu ettiğim birçok şeyi yaşamaktan çok uzak bir hayatım var.

Sadece Van merkezde yaşayan olgun biriyle arkadaşlık yapmak istiyorum. Tanıştığım erkekle istediğim her zaman görüşme imkanım olmayacaktır. Bahsettiğim nedenler dolayısıyla kısıtlı olarak görüşebilirim. Bu şartlarda arkadaşlık yapmayı kabul edecek ve sonrasında sorun çıkarmayacak birinin olması gerekir. Şimdiye kadar erkek arkadaşım olmadığı içinde erkeklerle konuşurken ya da onlarla vakit geçirirken biraz utangaç davranıyorum. Bu belki normal bir durum fakat ben yinede rahat davranabilmeyi isterdim. Belkide yanındayken kendimi rahat hissedebileceğim olgun birine ihtiyacım olabilir.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hiç sevgilisi olmamış bir kadın olarak bazı konularda çekingen davranıyor olabilirim ve bu konuda erkek arkadaşımın anlayışlı olması gerekir. Bazen görücü usulü olarak evlenmek isteyenler oluyor fakat ben gençliğimi yaşamadan hayal ettiğim şeyleri yaşamadan evliliği düşünmüyorum. Evlendikten sonra hayalini kurduğun birçok şeyi yaşama imkanımın olmayacağının farkındayım. Bazen sohbet sitelerinde tanıştığım kişiler oluyor sanal ortamda sohbet ederken dahi biraz olsun mutlu olabiliyorum. Ciddi anlamda reel bir arkadaşlık yaşayabileceğim olgun anlayışlı ve sabırlı biriyle tanışmak istiyorum.

Van Erkek Arayan Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Van ilimizden aramıza katılan ve arkadaş arayan bayanların arkadaşlık ilanlarını ücretsiz olarak bu sayfamızda sizler için yayınlamak istedik. Sayfamızdaki güncel ilanlar sayesinde yeni bir arkadaştık kurmak isterseniz ücret ödemeden kolayca sohbet edebilirsiniz. Van ve ilçelerinden olgun erkek arkadaş arayan genç ve güzel bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet siteleri. Van Başkale ilçesinden zengin erkekle ve tanışmak isteyen yalnız ve olgun bayanlarla telefonda sohbet ve WhatsApp sohbet hatları. Van’ın Gürpınar ilçesinden erkeklerle tanışmak isteyen bayanların 2022 yılında ait güncel arkadaşlık ve evlilik ilanları. Van merkezde yaşayan ve kendisine erkek arkadaş arayan Suriyeli göçmen bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık ilanları. Van Çatak ilçesinden erkeklerle arkadaşlık yapmak isteyen yalnız bayanların sosyal medya adresleri ve fotoğrafları.

Van’dan Olgun Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Sudenaz, 22 yaşındayım ve Van’da üniversite işletme bölümü öğrencisiyim. Aslen Artvinli’yim ve 2 yıldır burada yaşıyorum. Duygusal bir kadın olduğum için çabuk kırılan biriyim bu yönden kendimi biraz zayıf görüyorum. Üniversitede benimle birlikte okuyan aynı sınıftan bir erkek arkadaşım oldu fakat çok umursamaz birisi olduğu için aradığım mutluluğu o arkadaşlıkta bulamadım. Kız arkadaşını daha çok umursayan değer veren olgun birini tanıyabilmek için bu ilanı yazmak istedim. Ailem bana maddi olarak yeterince destek olamadığı için ve daha fazladan maddi gelire ihtiyacım olduğundan part time olarak okul haricinde çalışıyorum.

Okul haricinde çalıştığım içinde arkadaşlarıma ve kendime yeterince vakit ayıramıyorum. Ara sıra kısa sürelide olsa erkek arkadaşımla görüşmek birlikte vakit geçirmek bana iyi gelecektir. Çok yakışıklı birinin benimle arkadaşlık kurmak isteyeceğini düşünmüyorum. Çünkü ben kendini güzel bulan bir kadın değilim. Aradığım erkek öncelikle bana değer vermeli ve benim isteklerime saygı duyan birisi olmalıdır. Hiçbir sevgi değer görmediği bir kalpte yaşayamaz. Bu yüzden ben öncelikle değerli olduğumu hissetmek isterim. Ancak bunu bana hissettiren biriyle arkadaş olabilirim.

Son zamanlarda kendimi her zamankinden daha yalnız hissettiğin için ve çevremden olgun birini tanıyamadığım için buradayım. 30 yaş civarında bir erkekle tanışmak ve öğrencilik hayatımın sonuna kadar sürecek olan bir arkadaşlık sürdürmek istiyorum. Okul bittikten sonra buradan ayrılınca arkadaşlığımız devam eder mi, bunu şimdiden bilemeyiz. Fakat ben sürekli yeni arkadaşlar edinmek istemiyorum düzgün birini tanıyarak burada yaşadığım sürece benimle olabilecek birini istiyorum. Bazen kendimi çok güçsüz hissediyorum ve bana destek olacak birine ihtiyacım oluyor. Uzun süreli ciddi ve seviyeli bir arkadaşlık yaşamak isteyenler bana yazsınlar.

Evlenmek İçin Van’dan Erkekle Arkadaşlık İstiyorum.

İsmin Berfin, 23 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. Van merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Benimle evlenmek isteyenler bu zamana kadar oldu fakat ben aşk evliliği istediğim için kabul etmedim. Bir süre arkadaşlık ve aşk yaşamadığım biriyle evlilik düşünemem. İlk görüşte aşka ve etkilenmeye önem veriyorum fakat bir erkeği gördüğüm zaman etkilenirsem bu benim için evlenmeye yeterli olmaz. Evliliğe karar verebilmem için öncelikle aşık olmam sevmem ve o erkeği her yönüyle tanımam şart benim için. Çünkü artık evlilikler çok uzun sürmüyor. Ben evlendikten sonra kesinlikle boşanmayı ve o sıkıntıya girmeyi göze alamam.

Kumral uzun boylu güzel sayılabilecek güler yüzlü biriyim. Evleneceğim kişinin 30 yaş civarında olması kendi işine sahip olması ve düzenli bir maddi gelirinin olması benim için önemli. Ben nasıl ki eşim olacak kişiye sonuna kadar sadık kalacak bir kadınsam erkektende aynı sadakati bekliyorum ve bu karakterde birisinin olmasını istiyorum. Benim hayatımı birleştireceğim erkek sonsuza kadar seveceğim ve aşık olabileceğim birisi olmalıdır. Bu yüzden acele etmeden doğru kararı vermem gerekiyor. Belki bir çoğunuz için 23 yaş evlilik için erken olabilir fakat benim arkadaş çevremde sadece bekar ben kaldım. Yaşadığım yerde daha çok erken evlilikler yapılıyor.

Açıkçası bende kendimi evliliğe hazır hissettiğim için buradayım. Eğer hazır hissetmeseydim kesinlikle çevremden etkilenerek evlenmeyi istemezdim. Çok fazla makyaj yapan ve süslenen bir kadın değilim. Zaten aşırı makyaj bana çok fazla yakışmıyor, doğal halimle kendimi daha güzel buluyorum ve daha iyi hissediyorum. Bu yüzden beni doğal halimle görebilmeniz için güncel ve makyajsız fotoğrafımı koydum fakat makyajsız desemde çok hafif makyaj olduğunu söyleyebilirim. Özel sektörde asgari ücretle çalışıyorum ve evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek isterim. Çünkü hayatın yükünü tek başına eşimin yüklenmesini istemiyorum. Benimde katkım bulunsun isterim. Van merkezde yaşayan evlilik için arkadaşlık kurmak isteyen kişileri bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here